iPad jako všestranný pracovní nástroj

Nejprodávanější

Kurzem provází  Martin Světlík

iPad není skvělý jen na přehrávání pohádek pro děti. Nemusí zůstat ani jen hračkou, která leží na konferenčním stolku v obýváku. Přeměňte ho všestranný pracovní nástroj a využívejte váš iPad na maximum. Celý popisek

1 090 Kč s DPH

Celková délka

1:15 hod

Počet lekcí

29

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

iPad je dnes všestranné zařízení, které často splňuje představy některých uživatelů o univerzálnosti. Funguje jako tablet, který můžete ovládat dotykem stejně jako chytrý telefon. Stačí ale připojit Apple Pencil a rázem je z něj kreslící plátno nebo poznámkový blok. Připojíte klávesnici a máte rázem k dispozici ovládání jako u notebooku. Podpora externích monitorů přináší komfort práce jako u stolního počítače. A po celou dobu můžete být online díky podpoře mobilních dat.

Pokud máte pocit, že iPad nevyužíváte naplno, tento kurz se zaměřuje na nejdůležitější principy a postupy, které oceníte v práci, ale i v soukromí.

V kurzu se naučíte:

  • Jak efektivně pracovat s okny na iPadu
  • Tipy pro práci v prostředí iPadOS
  • Jak na iPadu pracovat se soubory
  • Doporučení pro Apple Pencil nebo klávesnici
  • Jak používat iPad s externím monitorem a dalšími zařízeními
  • Jak vyřizovat e-maily nebo pohodlně surfovat na internetu

Abyste si mohli vše rovnou vyzkoušet, budete potřebovat iPad se systémem iPadOS 16 nebo novějším:

  • iPad Pro (všechny modely)
  • iPad Air (3. generace nebo novější)
  • iPad (5. generace nebo novější)
  • iPad mini (5. generace nebo novější)
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Martin Světlík

Nezávislý Apple konzultant a lektor

Martin je konzultant a lektor produktů Apple na volné noze. Pomáhá uživatelům, firmám a školám používat jejich zařízení efektivně tak, aby jim usnadnila každodenní práci. Pořádá také vlastní otevřené kurzy a provozuje První Mac, průvodce do světa počítačů Mac pro nové uživatele.

Hodnocení kurzu

93 %

104 hodnocení
71x
27x
6x
0x
0x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Milan B.

Prakticke rady splnili ocakavania.


Sylva Oellerich

Velmi jasně a názorně vysvětleno. Skvělý lektor.


Robert V.

Zajimave, jeden si mysli co vsechno uz o iPadu nevi a on toho nevi mnohem vic ;-)
dekuji

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.