Jak na náročné rozhovory s podřízenými

Nejprodávanější

Kurzem provází  Martina Georgievová

Vhodné k poslechu

Sdělení nepříjemné informace, vytýkací rozhovor nebo oznámení o propuštění dokáží pořádně potrápit i zkušené manažery. Místo pokusů a omylů se na ně můžete v tomto kurzu připravit a zvládnout je důstojně a profesionálně. Celý popisek

1 090 Kč s DPH

Celková délka

1:07 hod

Počet lekcí

17

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Nevíte jak na přepouštěcí rozhovor? Potřebujete dát vytýkací dopis za nedostatečný výkon? Máte z toho obavy? Pojďte se na to připravit a promyslet si, na co všechno při přípravě a pak i samotné realizaci myslet. V tomto kurzu se dozvíte jak vést náročné manažerské rozhovory a získáte celkový pohled, s čím vším to souvisí.

Projdeme si základní model, jak vést náročné rozhovory, a pak si specificky posvítíme na pár ukázek možných náročných situací, jako: 1. Dávání negativní zpětné vazby (pracovník smrdí). 2. Motivační rozhovor při poklesu motivace pracovníka. 3. Vytýkací rozhovor pro nedostatečný výkon. 4. Propouštěcí rozhovor pro nadbytečnost a 5. Propouštěcí rozhovor pro nedostatečný výkon. Pokud se potřebujete připravit a zlepšit  se v podobných situacích, tento kurz Vám jasně popíše kroky jak na to a shrne doporučení, na co byste neměli zapomínat.

V kurzu se naučíte:

  • Jak dosáhnout slyšení, pochopení a přijetí i nepříjemné zpětné vazby a co vlastně máte cílit při vedení náročných rozhovorů.
  • Uvidíte ukázku jak vést rozhovor, kde manažer oznamuje pracovníkovi nepříjemnou informaci a zároveň chce, aby situaci pracovník změnil.
  • Podíváme si jak vést motivační rozhovor, kdy manažer chce zabránit snížení výkonu.
  • Nejnáročnější rozhovory jsou určitě rozhovory o propuštění - podíváme si hned dva. Jeden přepouštěcí rozhovor z nadbytečnosti a druhý propouštěcí rozhovor pro nedostatečný výkon.
  • Všechny rozhovory spolu rozebereme a upozorníme na to, v čem můžete selhat a jak se tomu vyhnout.

Kurz je určen pro:

  • manažery, kteří takové situace ještě nezažili a už jen jejich představa jim vyvolává nepříjemné pocity
  • manažery, kteří už podobné situace zažili a chtějí se v nich zlepšit
  • všechny, kteří potřebují vytvářet podporu při náročných rozhovorech
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Martina Georgievová

lektorka soft skills

Martina má přes 15 let zkušeností v oblasti vzdělávání a rozvoje. Její odborné konzultační dovednosti vycházejí zejména ze systému řízení výkonnosti a z využívání plnohodnotného potenciálu lidí, přičemž se zaměřuje na udržení vysoké úrovně jejich angažovanosti. Martina má neocenitelné zkušenosti s designem a implementací různých manažerských systémů se zaměřením na rozvoj leadership dovedností. Martina je také certifikovanou facilitátorkou rozvojového nástroje Sociomapování týmů a pro Kirkpatrickův Business Partnership Model, který jí umožňuje vytvářet komplexní vývojové programy, které měří dopad na výsledky v byznysu. Vzdělávání a rozvoj jsou její celoživotní vášní.

Hodnocení kurzu

93 %

868 hodnocení
629x
183x
42x
8x
6x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Jakub B.

Velmi pěkný kurz a výklad lektorky.

Reakce lektora:

“Ďakujem. Potešilo ma to 🤩. Nech sa Vám darí“


PaedDr. I. Š.

Ďakujem za veľmi užitočné rady, no do budúcich príkladov doporučujem "výrazne emocionálnejšieho" figuranta ;) lebo prax býva "hustejšia"

Reakce lektora:

“Ďakujem za hodnotenie. Rozumiem, že praxi môže byť druhá strana oveľa viac emotívnejšia. Chceli sme zachytiť taký skôr typický "štandard" a sledovať kroky, čo robiť a čo nie a nesústreďovať toľko pozornosti na protistranu. Tie extrémy by boli viac "adanced" kurz. Ale určite by aj to bolo zaujímavé :-)“


Bronislav Velecký

Velmi užitečné

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.