Jak na náročné rozhovory s podřízenými

i v audio verzi i v audio verzi
hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Slovensky Slovensky
Kurzem provází Martina Georgievová

Cena: 990 Kč s DPH

Sleva -50 %: 495 Kč s DPH

Platí do 31. 1. 2022

Počet lekcí:
17
Celková délka videí:
1:07 hod

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Sdělení nepříjemné informace, vytýkací rozhovor nebo oznámení o propuštění dokáží pořádně potrápit i zkušené manažery. Místo pokusů a omylů se na ně můžete v tomto kurzu připravit a zvládnout je důstojně a profesionálně.

V kurzu si osvojíte

Manažerské dovednosti

Nevíte jak na přepouštěcí rozhovor? Potřebujete dát vytýkací dopis za nedostatečný výkon? Máte z toho obavy? Pojďte se na to připravit a promyslet si, na co všechno při přípravě a pak i samotné realizaci myslet. V tomto kurzu se dozvíte jak vést náročné manažerské rozhovory a získáte celkový pohled, s čím vším to souvisí.

Projdeme si základní model, jak vést náročné rozhovory, a pak si specificky posvítíme na pár ukázek možných náročných situací, jako: 1. Dávání negativní zpětné vazby (pracovník smrdí). 2. Motivační rozhovor při poklesu motivace pracovníka. 3. Vytýkací rozhovor pro nedostatečný výkon. 4. Propouštěcí rozhovor pro nadbytečnost a 5. Propouštěcí rozhovor pro nedostatečný výkon. Pokud se potřebujete připravit a zlepšit  se v podobných situacích, tento kurz Vám jasně popíše kroky jak na to a shrne doporučení, na co byste neměli zapomínat.

V kurzu se naučíte:

  • Jak dosáhnout slyšení, pochopení a přijetí i nepříjemné zpětné vazby a co vlastně máte cílit při vedení náročných rozhovorů.
  • Uvidíte ukázku jak vést rozhovor, kde manažer oznamuje pracovníkovi nepříjemnou informaci a zároveň chce, aby situaci pracovník změnil.
  • Podíváme si jak vést motivační rozhovor, kdy manažer chce zabránit snížení výkonu.
  • Nejnáročnější rozhovory jsou určitě rozhovory o propuštění - podíváme si hned dva. Jeden přepouštěcí rozhovor z nadbytečnosti a druhý propouštěcí rozhovor pro nedostatečný výkon.
  • Všechny rozhovory spolu rozebereme a upozorníme na to, v čem můžete selhat a jak se tomu vyhnout.

Kurz je určen pro:

  • manažery, kteří takové situace ještě nezažili a už jen jejich představa jim vyvolává nepříjemné pocity
  • manažery, kteří už podobné situace zažili a chtějí se v nich zlepšit
  • všechny, kteří potřebují vytvářet podporu při náročných rozhovorech

Osnova kurzu

Martina Georgievová

Martina Georgievová

lektorka soft skills

Martina má přes 15 let zkušeností v oblasti vzdělávání a rozvoje. Její odborné konzultační dovednosti vycházejí číst vícezejména ze systému řízení výkonnosti a z využívání plnohodnotného potenciálu lidí, přičemž se zaměřuje na udržení vysoké úrovně jejich angažovanosti. Martina má neocenitelné zkušenosti s designem a implementací různých manažerských systémů se zaměřením na rozvoj leadership dovedností. Martina je také certifikovanou facilitátorkou rozvojového nástroje Sociomapování týmů a pro Kirkpatrickův Business Partnership Model, který jí umožňuje vytvářet komplexní vývojové programy, které měří dopad na výsledky v byznysu. Vzdělávání a rozvoj jsou její celoživotní vášní.

Všechny kurzy lektora Martina Georgievová

Hodnocení kurzu

93 %

265 hodnocení
190x
61x
11x
3x
0x

Katarína G. S.

Dakujem za vyborny kurz. Prakticke ukazky mi velmi pomohli a uz som ich aj vyuzila v praxi. Vyborny vyber narocnych situacii.


Milan K.

Super.

Reakce lektora:

“Ďakujem“


Kateřina H.

Oceňuji praktické ukázky rozhovorů a tipy pro úspěšnost rozhovorů.

Reakce lektora:

“Ďakujem Kateřina za pozitívnu referenciu. Teším ma, že sa Vám ukážky a tipy páčili. Želám všetko dobré.“

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.