Jak na psaní e-mailů v angličtině

Nejprodávanější

Kurzem provází  Bronislav Sobotka

Vhodné k poslechu

Píšete někdy e-maily v angličtině? Nejste si jistí, jak správně na ně? Chcete je psát efektivněji? Pak je tohle kurz právě pro vás!

890 Kč s DPH

Celková délka

1:18 hod

Počet lekcí

27

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Dobře napsaný e-mail často rozhoduje o tom, jestli získáte danou práci, jestli dojde k podepsání smlouvy, jestli adresáta opravdu zaujmete... Anglicky mluvit a psát jsou ale dvě různé disciplíny. Zatímco v mluvené komunikaci se chyby snadno skryjí nebo přehlédnou, v textu najednou svítí černé na bílém. Doslova.

Nemějte obavy. Díky tomuto kurzu zjistíte, že psát skvělé maily v angličtině se dá naučit a že je to mnohem jednodušší, než si myslíte. Nuda to rozhodně nebude!

V kurzu se naučíte:

  • Jak správně psát každou část e-mailu.
  • Jaká slova a fráze využít a kterým se raději vyhnout.
  • Jak psát maily, které budou lidé skutečně číst.
  • Na jaké chyby si dát v psané angličtině pozor.
  • Jak psát tak, aby s vámi byla radost komunikovat.
  • Podle čeho zvolit vhodné oslovení.
  • Jak moc formální či neformální být.
  • A taky velkou spoustu užitečných frází a výrazů.

Až začnete příště psát ten super důležitý e-mail, bude to už bez zbytečného stresu a s jasným vědomím toho jak, co a proč napsat.

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Bronislav Sobotka

Nadšený učitel angličtiny

Broňa je v Brně usazený učitel, milovník angličtiny a věčný optimista, který si často říká, že má asi tu nejlepší práci na světě. Pomáhá totiž lidem najít cestu k angličtině, zbavit je strachu z mluvení a radovat se z vlastních úspěchů a pokroků. Broňa se začal učit anglicky sám ve dvaceti a dotáhnul to až k červenému diplomu, zkouškám CPE a Celta, k učení angličtiny v Oxfordu. Více na www.brona.cz

Hodnocení kurzu

97 %

525 hodnocení
472x
41x
10x
2x
0x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Nikola G.

Všetko super ako stále :)


Václav N.

Prima kurz


Veronika Jašková

I enjoyed the lessons very much. There were lots of useful phrases and ideas. I liked that both formal and informal language expressions were taught.

Reakce lektora:

“Thank you so much, Veronika! ☺️“

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.