Jak na skečnouting aneb čmárej si (i) na poradě

Cena: 490 Kč s DPH

Počet lekcí:
12

Celková délka videí:
56 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Zjistěte, co se skrývá pod populárním výrazem skečnouting a jak vám může pomoci dělat si poznámky jinak – efektivněji a zábavněji!

Ať už studujete na vysoké škole nebo pravidelně sedíte na poradách/tréninzích/konferencích, nejspíše si děláte poznámky. V tomto kurzu vám ukážu, jak si tyto poznámky dělat jinak – efektivněji, zábavněji a jak udržet pozornost po celou dobu. Tomuto způsobu dělání si poznámek se říká „skečnouting“ a absolvováním kurzu se naučíte:

  • Proč a kdy skečnouting použít
  • Jaké jsou základy pro tvorbu skečnoutů
  • Kreslit jednoduché ikonky
  • Pracovat s metaforami, abyste si lépe pamatovali
  • Jak naslouchat

Kurz je praktický, takže si společně uděláme i váš první skečnout! Určitě si tedy připravte tužku a spoustu papírů nebo malý notýsek – a nebojte, schopnost kreslit vám stačí přesně v takové podobě, jak jste kreslili jako děti 😊

Ukázat celý popis

Osnova kurzu

MODUL 1: ÚVOD DO SKEČNOUTINGU


3:28


5:12


2:48


MODUL 2: JAK NA TO


10:48


7:54


5:41


3:25


2:14


6:33


MODUL 3: NÁCVIK


7:20


MODUL 4: ZÁVĚREČNÉ SHRNUTÍ A TEST


0:55Celková délka videí

56 min

Bea Brosková

Bea Brosková

Vizuální facilitátorka

Bea se specializuje na vizuální facilitaci a zaznamenávání, které jí přirostly k srdci již během studia. Své znalosti a dovednosti v číst vícetéhle oblasti si rozšířila i během 3-měsíčního programu Christiny Merkley. Svou vášeň pro vizualizaci sdílí skrze vizuální záznamy pro klienty, tréninky vizualizace, skečnoutingu a vizuálního myšlení. Bea je členem IFVP (International Forum of Visual Practitioners).

Hodnocení kurzu

82 %
9 hodnocení

Jana Hrubá

Rychlé, výstižné, jednoduché a poučné. Přesně tohle jsem potřebovala. Jako základ (nebo zopakování) utčitě doporučuji všem, kteří denně používají blok a tužku na poznámky všeho druhu od položek nákupu po zápisky z kurzů, zachycení myšlenek nebo seznam cílů. Tohle se prostě bude hodit! ;-)


Libor Ludvík

Lektor SUPER, ale často se paní Bea odkazovala na nějaké dokumenty pod videem a nikdy to tam nebylo :-(

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.