Jak se dostat na schůzku pomocí telefonátu 2 - mentální příprava

Nejprodávanější

Kurzem provází  Radek Viktor Haštaba

V kurzu se dozvíte, jak naladit sebe sama na akviziční telefonování, protože je to jedna z nejdůležitějších veličin, která při telefonátech tohoto druhu obyčejně rozhoduje - ovšem je mnohdy opomíjená. Celý popisek

890 Kč s DPH

Celková délka

31 min

Počet lekcí

7

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Zaměříme se i na práci s emocemi pomocí biochemie těla. V neposlední řadě se dozvíte, jak se nenechat psychicky srazit na kolena. 

V kurzu se naučíte:

  • Jak se na akviziční telefonování připravit mentálně, protože vnitřní stav je pro úspěch naprosto zásadní
  • Jak se na telefonování naladit – dlouhodobé “ladění” na den “D” / ladění v předvečer volacího dne, necháme psychiku pracovat přes noc v váš prospěch / naladění ráno než začneme volat, abyste byli v optimálním rozpoložení
  • Jak se negativními odezvami nenechat ovlivnit

Kurz je určený pro:

  • Ty z vás, kdo jste zaměstnáni jako aktivní obchodníci “lovci” a potřebujete získávat nové zákazníky
  • Ty z vás, kdo vedete obchodní tým a chcete ho podpořit, inspirovat a ve výsledku zvýšit jeho výkon
  • Ty z vás, kdo jste na volné noze a potřebujete získávat nové zákazníky 
  • Ty z vás, kdo akviziční telefonování trénujete a chcete se inspirovat jinými přístupy a pohledy na toto téma
  • Ty z vás, kdo se chcete v telefonování sami zdokonalit a dosahovat výsledků
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Radek Viktor Haštaba

Konzultant a lektor - akviziční činnost a mentální příprava

Radek Haštaba má 20let obchodní praxe a to od práce v „první“ linii až po akvizice nadnárodních společností. V akvizicích je stále aktivní a působí také jako konzultant a lektor v oboru získávání nových zákazníků se specializací na akviziční telefonáty, vedení akvizičních jednání, prohlubování obchodních dovedností a mentální přípravu. S firemními týmy pracuje dlouhodobě a chodí s nimi do praxe s cílem navýšit jejich výkon. Jeho semináři, nebo dlouhodobými programy prošly stovky účastníků a desítky firemních týmů z firem jako T-MOBILE, Salamander, Logio, nebo HOCHTIEF se kterými pracoval či stále pracuje na základě zadání na míru, většinou na obchodně strategická témata a zvýšení výkonu týmů či jednotlivců.

Hodnocení kurzu

90 %

333 hodnocení
225x
72x
26x
4x
6x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Jaroslav Brůža

Od kurzu jsem čekal více.


Pavel Zeman

Byl jsem velice spokojen s přednáškou.


Lea Pešková

moc děkuji, kurz byl velice přínosný. Volání novým klientům mám na mé práci nejméně rád, proto jsem mu nikdy nevěnoval pozornost ač je to velice důležité.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.