Jak se dostat na schůzku pomocí telefonátu 2 - mentální příprava

hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Radek Viktor Haštaba

Cena: 599 Kč s DPH

Počet lekcí:
7
Celková délka videí:
31 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

V kurzu se dozvíte, jak naladit sebe sama na akviziční telefonování, protože je to jedna z nejdůležitějších veličin, která při telefonátech tohoto druhu obyčejně rozhoduje - ovšem je mnohdy opomíjená.

V kurzu si osvojíte

Akvizice

Zaměříme se i na práci s emocemi pomocí biochemie těla. V neposlední řadě se dozvíte, jak se nenechat psychicky srazit na kolena. 

V kurzu se naučíte:

  • Jak se na akviziční telefonování připravit mentálně, protože vnitřní stav je pro úspěch naprosto zásadní
  • Jak se na telefonování naladit – dlouhodobé “ladění” na den “D” / ladění v předvečer volacího dne, necháme psychiku pracovat přes noc v váš prospěch / naladění ráno než začneme volat, abyste byli v optimálním rozpoložení
  • Jak se negativními odezvami nenechat ovlivnit

Kurz je určený pro:

  • Ty z vás, kdo jste zaměstnáni jako aktivní obchodníci “lovci” a potřebujete získávat nové zákazníky
  • Ty z vás, kdo vedete obchodní tým a chcete ho podpořit, inspirovat a ve výsledku zvýšit jeho výkon
  • Ty z vás, kdo jste na volné noze a potřebujete získávat nové zákazníky 
  • Ty z vás, kdo akviziční telefonování trénujete a chcete se inspirovat jinými přístupy a pohledy na toto téma
  • Ty z vás, kdo se chcete v telefonování sami zdokonalit a dosahovat výsledků

Osnova kurzu

Radek Viktor Haštaba

Radek Viktor Haštaba

Konzultant a lektor - akviziční činnost a mentální příprava

Radek Haštaba má 20let obchodní praxe a to od práce v „první“ linii až po akvizice nadnárodních společností. V akvizicích číst víceje stále aktivní a působí také jako konzultant a lektor v oboru získávání nových zákazníků se specializací na akviziční telefonáty, vedení akvizičních jednání, prohlubování obchodních dovedností a mentální přípravu. S firemními týmy pracuje dlouhodobě a chodí s nimi do praxe s cílem navýšit jejich výkon. Jeho semináři, nebo dlouhodobými programy prošly stovky účastníků a desítky firemních týmů z firem jako T-MOBILE, Salamander, Logio, nebo HOCHTIEF se kterými pracoval či stále pracuje na základě zadání na míru, většinou na obchodně strategická témata a zvýšení výkonu týmů či jednotlivců.

Všechny kurzy lektora Radek Viktor Haštaba

Hodnocení kurzu

91 %

187 hodnocení
124x
45x
14x
1x
3x

Martin S.

Skvělý kurz!


Ingrid S.

výborný kurz s užitočnými informáciami a praktickými skúsenosťami


Roman A.

Zaujímavé a inšpiratívne

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.