Jak se soustředit ve světě vyrušení

Kurzem provází  Daniel Gamrot

I nejdokonalejší systém s úkoly a povědomí o tom, co je důležité, často naráží na pevnou zeď v podobě neustálých vyrušení. Jak se soustředit na prioritní aktivity, když jste pod neustálým tlakem okolí? Celý popisek

690 Kč s DPH

Celková délka

46 min

Počet lekcí

11

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Neexistují univerzální pravidla aplikovatelná kdekoliv. Naštěstí však lze prostřednictvím jednoduchých tipů dosáhnout stavu, kdy se perfektně soustředíte na jedinou věc. A některé z nich můžete odhalit sami i vy. Jak na to vám představí lektor v tomto kurzu. Mimo jiné přidá také tipy, jak s konkrétními vyrušeními zatočit.

V kurzu se naučíte:

 • Jak zanalyzovat jednotlivá vyrušení
 • Jak odhalit produktivní fáze vašeho dne
 • Jak udělat z jednotlivých vyrušení konkrétní další kroky pro eliminaci
 • Jak zredukovat vyrušení digitálními technologiemi
 • Jak připravit své tělo na soustředěnou práci
 • Jak se alespoň částečně odizolovat od okolí
 • Jak pracovat na třech klíčových složkách pro soustředění

Kurz je určený pro:

 • Ty z vás, kdo jste při práci neustále rušeni
 • Ty z vás, kdo se nezvládnete koncentrovat déle než pár minut
 • Ty z vás, kdo se chcete častěji dostávat do stavu “flow”
 • Ty z vás, kdo hledáte možnosti, jak vypilovat soustředěnou práci
 • Ty z vás, kdo neustále přeskakujete mezi mnoha objevujícími se podněty
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Daniel Gamrot

Lektor osobní produktivity

Daniel Gamrot je je lektor osobní produktivity a konzultant využití moderních digitálních nástrojů ve firmách. Každý rok projde jeho číst vícetréninkovými programy, školeními, webináři a přednáškami více než tisícovka účastníků z firem jako jsou UNIQA, Orange Slovensko, Strabag, Hello bank! nebo ČEZ. S klienty pracuje na budování nových dovedností pro zvýšení produktivity práce.

Hodnocení kurzu

79 %

220 hodnocení
86x
70x
39x
17x
8x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Zuzana B.

Kurz je super. nepáčili sa mi otázky v záverečnom teste, sú nejednoznačné.


Ingrid K.

Obsah kurzu považujem za užitočný, nakoľko som v pracovnom pomere už 33 rokov,tak som sa veľa z týchto postupov naučila v praxi metódou pokus/omyl. Ponuka/predstavenie rôznych aplikácií na zistenie vlastnej výkonnosti, časovania vlastnej práce a sústredenia sa ako aj zdrojov vyrušenia ma neoslovila. Ale súhlasím s častou o životospráve a zdravom pohybe, pitnom režime a pod. Čo považujem za viac ako nevhodné je skladba testových otázok a ponúkaných odpovedí, v Sj verzii mať dva krát tú istú odpoveď považujem skôr za nesprávny preklad, ak nie, tak ponúkané otázky a odpovede boli tým najhorším čo som na SEDUO doteraz absolvovala. Pri všetkej úcte k lektorovi, nesúhlasím s tým že je dôležité poznať, ktorá aplikácia mi ponúka aké možnosti, ak existujú aj iné spôsoby ako zmapovať svoju výkonnosť a sústredenie a časovanie vlastnej práce.


Vladimír K.

Zaujímavý a podnetný kurz pre všetkých, ktorých pri práci vyrušuje množstvo všakovakých myšlienok, podnetov a faktorov. Návod, ako byť nielen koncentrovaný na dôležitú prácu, ale aj návod, ako zvýšiť produktivitu vo všetkých denných činnostiach a vyhradiť si počas počas dňa svoj vlastný čas na "nudu", ďakujem.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.