Jak se soustředit ve světě vyrušení

Cena: 690 Kč s DPH

Sleva -50%: 345 Kč s DPH

Platí do 31. 1. 2023

Počet lekcí:
11
Celková délka videí:
46 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

I nejdokonalejší systém s úkoly a povědomí o tom, co je důležité, často naráží na pevnou zeď v podobě neustálých vyrušení. Jak se soustředit na prioritní aktivity, když jste pod neustálým tlakem okolí?

Neexistují univerzální pravidla aplikovatelná kdekoliv. Naštěstí však lze prostřednictvím jednoduchých tipů dosáhnout stavu, kdy se perfektně soustředíte na jedinou věc. A některé z nich můžete odhalit sami i vy. Jak na to vám představí lektor v tomto kurzu. Mimo jiné přidá také tipy, jak s konkrétními vyrušeními zatočit.

V kurzu se naučíte:

 • Jak zanalyzovat jednotlivá vyrušení
 • Jak odhalit produktivní fáze vašeho dne
 • Jak udělat z jednotlivých vyrušení konkrétní další kroky pro eliminaci
 • Jak zredukovat vyrušení digitálními technologiemi
 • Jak připravit své tělo na soustředěnou práci
 • Jak se alespoň částečně odizolovat od okolí
 • Jak pracovat na třech klíčových složkách pro soustředění

Kurz je určený pro:

 • Ty z vás, kdo jste při práci neustále rušeni
 • Ty z vás, kdo se nezvládnete koncentrovat déle než pár minut
 • Ty z vás, kdo se chcete častěji dostávat do stavu “flow”
 • Ty z vás, kdo hledáte možnosti, jak vypilovat soustředěnou práci
 • Ty z vás, kdo neustále přeskakujete mezi mnoha objevujícími se podněty

Osnova kurzu

Daniel Gamrot

Daniel Gamrot

Lektor osobní produktivity

Daniel Gamrot je je lektor osobní produktivity a konzultant využití moderních digitálních nástrojů ve firmách. Každý rok projde jeho číst vícetréninkovými programy, školeními, webináři a přednáškami více než tisícovka účastníků z firem jako jsou UNIQA, Orange Slovensko, Strabag, Hello bank! nebo ČEZ. S klienty pracuje na budování nových dovedností pro zvýšení produktivity práce.

Všechny kurzy lektora Daniel Gamrot

Hodnocení kurzu

79 %

210 hodnocení
82x
70x
35x
15x
8x

Klára Kacetlová

Kurz je super, je tam plno užitečných tipů. Mám pouze poznámku k závěrečnému testu, kde je u několika otázek i možnost "Odpovědi A i B jsou správně" , pořadí odpovědí se ale různě přehazuje a stane se, že potom tato možnost nedává smysl, jelikož je na první nebo druhé pozici a správné odpovědi jsou na třetí a čtvrté.


René F.

závěrečné testy, kde je odpověď A i B jsou správně apod, když není označeno A, B ..atd jsou opravdu špatně položené. Buď odpovědi označte A, B, C, D nebo položte odpověď, výběr, jinak, tak aby to bylo srozumitelné a jasně pochopitelné. Děkuji


Vlastimil V.

Velmi zkušený lektor v oblasti osobní produktivity. Jeho kurzy jsou zárukou kvality. Dá se jen doporučit.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.