Jak se ubránit syndromu vyhoření – svépomocný manuál

Nejprodávanější

Kurzem provází  Tereza Hodycová

Vhodné k poslechu

Neustále přibývá lidí, kteří se cítí vyčerpaní z práce, přestávají zvládat i běžné úkoly, mají problémy ve vztazích a přidávají se i fyzické potíže. Může se jednat o syndrom vyhoření. Celý popisek

1 090 Kč s DPH

Celková délka

48 min

Počet lekcí

11

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Syndrom vyhoření je definován a subjektivně prožíván jako stav fyzického, emocionálního a mentálního vyčerpání. Rozvoji syndromu vyhoření však lze předcházet!

Co se v kurzu naučíte:

V kurzu zjistíte, zda vám hrozí syndrom vyhoření a jak v této situaci postupovat: jak se bránit a co konkrétně dělat. Kurz je vytvořen jako svépomocný manuál pro prevenci syndromu vyhoření.

Obsah kurzu je vytvořen na základě nejnovějších psychologických a medicínských poznatků v oblasti chronického stresu a syndromu vyhoření. Kurz nabízí „self-diagnostické“ testy a nástroje pro odhalení vlastního rizika a návody pro konkrétní preventivní kroky. Využitelnost pro praktický život je pro obsah kurzu stěžejní.

Cíle kurzu:

Po absolvování tohoto kurzu budete schopni:

  1. Rozpoznat počínající příznaky syndromu vyhoření
  2. Identifikovat rizikové faktory
  3. Podniknout konkrétní kroky k vlastní prevenci syndromu vyhoření

Pokud jsou již příznaky syndromu vyhoření – zvláště ty zdravotní – v pokročilém stádiu, doporučuji se obrátit na odborníka a využít psychologickou pomoc.

Kurz je určený pro:

  • Zapálené pracovníky všech profesí
  • Manažery a administrativní pracovníky
  • Zaměstnance ve službách
  • Sociální pracovníky a zdravotníky
  • Podnikatele
  • Ženy, ať už jsou zaměstnané nebo na mateřské dovolené
  • Všechny lidi, kteří se cítí přetížení a neví, jak z toho ven
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Tereza Hodycová

Lékařka, psychoterapeutka, lektorka

Profesně se věnuje psychoterapeutické práci se zaměřením na psychosomatiku a pořádá workshopy se zdravotní tematikou pro veřejnost a firemní klienty. Má dlouholeté zkušenosti s vedením workshopů pro prevenci civilizačních onemocnění, redukci stresu a syndromu vyhoření, seminářů se zaměřením na psychosomatické principy zdraví a nemoci i s individuálním poradenstvím. Ve své současné práci uplatňuje zkušenosti také z praxe v klinické medicíně i v korporátním sektoru.

www.terezahodycova.cz

Hodnocení kurzu

86 %

718 hodnocení
394x
200x
86x
19x
19x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Jana M.

Dobry kurz


Beáta F.

Veľmi zaujímavý kurz s praktickými príkladmi zo života.


Filip V.

Super školení na prevenci syndromu vyhoření

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.