Jak se ubránit syndromu vyhoření – svépomocný manuál

i v audio verzi

Co se v kurzu naučíte

Neustále přibývá lidí, kteří se cítí vyčerpaní z práce, přestávají zvládat i běžné úkoly, mají problémy ve vztazích a přidávají se i fyzické potíže. Může se jednat o syndrom vyhoření.

Syndrom vyhoření je definován a subjektivně prožíván jako stav fyzického, emocionálního a mentálního vyčerpání. Rozvoji syndromu vyhoření však lze předcházet!

Co se v kurzu naučíte:

V kurzu zjistíte, zda vám hrozí syndrom vyhoření a jak v této situaci postupovat: jak se bránit a co konkrétně dělat. Kurz je vytvořen jako svépomocný manuál pro prevenci syndromu vyhoření.

Obsah kurzu je vytvořen na základě nejnovějších psychologických a medicínských poznatků v oblasti chronického stresu a syndromu vyhoření. Kurz nabízí „self-diagnostické“ testy a nástroje pro odhalení vlastního rizika a návody pro konkrétní preventivní kroky. Využitelnost pro praktický život je pro obsah kurzu stěžejní.

Cíle kurzu:

Po absolvování tohoto kurzu budete schopni:

  1. Rozpoznat počínající příznaky syndromu vyhoření
  2. Identifikovat rizikové faktory
  3. Podniknout konkrétní kroky k vlastní prevenci syndromu vyhoření

Pokud jsou již příznaky syndromu vyhoření – zvláště ty zdravotní – v pokročilém stádiu, doporučuji se obrátit na odborníka a využít psychologickou pomoc.

Kurz je určený pro:

  • Zapálené pracovníky všech profesí
  • Manažery a administrativní pracovníky
  • Zaměstnance ve službách
  • Sociální pracovníky a zdravotníky
  • Podnikatele
  • Ženy, ať už jsou zaměstnané nebo na mateřské dovolené
  • Všechny lidi, kteří se cítí přetížení a neví, jak z toho ven

Osnova kurzu

Tereza Hodycová

Tereza Hodycová

Lékařka, psychoterapeutka, lektorka

Profesně se věnuje psychoterapeutické práci se zaměřením na psychosomatiku a pořádá workshopy se zdravotní tematikou pro veřejnost a firemní číst víceklienty. Má dlouholeté zkušenosti s vedením workshopů pro prevenci civilizačních onemocnění, redukci stresu a syndromu vyhoření, seminářů se zaměřením na psychosomatické principy zdraví a nemoci i s individuálním poradenstvím. Ve své současné práci uplatňuje zkušenosti také z praxe v klinické medicíně i v korporátním sektoru. www.terezahodycova.cz

Všechny kurzy lektora Tereza Hodycová

Hodnocení kurzu

85 %

585 hodnocení
305x
168x
77x
18x
17x

Eva P.

Super kurz, moc mi pomohl.


Michal L.

ok


Rastislav S.

OK

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Cena: 990 Kč s DPH

Počet lekcí:
11
Celková délka videí:
48 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup