Jak správně napsat pracovní inzerát

i v audio verzi

Co se v kurzu naučíte

Nevíte, jak na atraktivní pracovní inzeráty? Pracujete v režimu “copy-paste”? Oživte vaši současnou inzerci a oslovte tu správnou cílovou skupinu.

V kurzu si osvojíte

Naučíme vás nad pracovním inzerátem přemýšlet jako nad HR marketingovým nástrojem.

Zapomenete na metodu “copy-paste” a začnete psát inzeráty věcně, bez prázdných klišé a floskulí. Vysvětlíme vám, jak uvažovat nad různými cílovými skupinami a jak důležité je jim porozumět.

Konkrétně se dozvíte:

  • Co vše ovlivňuje atraktivitu a úspěšnost inzerce
  • Jak správně zatřídit inzerát na portálech Jobs.cz a prace.cz
  • Jakou strukturu inzerátu doporučujeme
  • Co je důležité pro různé cílové skupiny a co je motivuje
  • Jak se elegantně vyhnete obecným klišé
  • Jak napíšete inzerát atraktivně

Pro koho je kurz určen:

  • Pro všechny, kteří se zabývají náborem zaměstnanců.
  • Pro ty, kteří píšou pracovní inzeráty a chtějí se odlišit a být úspěšnější než konkurence.
  • Pro každého, kdo chce, aby jeho inzeráty uchazeči na portálech Jobs.cz a prace.cz jednoduše našli.

Osnova kurzu

LMC

LMC

Internetová společnost

Naším snem je, aby lidé měli svou práci rádi. A více než 3.000.000 z nich jsme s tím už pomohli. Umíme vám číst vícenajít skvělé zaměstnance, propojit s lidmi na volné noze, usnadnit nábor i vzdělávat lidi ve vašem týmu. Díky tomu všemu s námi spolupracuje již přes 20.000 klientů. Patříme do mezinárodní skupiny Alma Career a dosáhneme tak do 15 evropských zemí.

Všechny kurzy lektora LMC
Anna Knotková

Anna Knotková

Head of HR Architects

Anna Knotková a Jaroslav Franta jsou odborníci na oblast HR marketingu a Employer Brandingu ve společnosti LMC, která provozuje největší pracovní číst víceportály v ČR Jobs.cz a Prace.cz. Oba mají bohaté zkušenosti s HR, náborem, pracovní inzercí, budováním značek zaměstnavatelů a marketingem obecně.

Všechny kurzy lektora Anna Knotková
Jaroslav Franta

Jaroslav Franta

Senior HR Marketing Specialist

Anna Knotková a Jaroslav Franta jsou odborníci na oblast HR marketingu a Employer Brandingu ve společnosti LMC, která provozuje největší pracovní číst víceportály v ČR Jobs.cz a prace.cz. Oba mají bohaté zkušenosti s HR, náborem, pracovní inzercí, budováním značek zaměstnavatelů a marketingem obecně.

Všechny kurzy lektora Jaroslav Franta

Hodnocení kurzu

91 %

388 hodnocení
251x
102x
28x
6x
1x

Andrea B.

******


Miroslava R.

Věcné a dostačující informace. S tímto si každý vystačí k napsání zajímavého inzerátu. Jediné mínus které bych zmínila je, že lektorovi je hůře rozumět.


Katerina O.

Uvítala bych více konkrétních příkladů

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Cena: 590 Kč s DPH

Počet lekcí:
13
Celková délka videí:
32 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup