Úvodní stránka

Jak úspěšně najít práci

hodnocení 94 %

Kurzem provází Seduo.cz

Cena: Zdarma

Počet lekcí:
15

Celková délka videí:
1:08 hod

Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Hledání práce je taky práce. V tomto kurzu se naučíte, jak ji zvládnout co nejlépe, nejrychleji a k vaší maximální spokojenosti.

V práci trávíme více jak třetinu života, tvoří jádro našich dní a není se tak čemu divit, že svou práci chceme mít rádi a být v ní dobří.

Najít takovou práci však nemusí být jednoduché - jde totiž o svébytnou disciplínu.

Pro úspěšné nalezení práce je třeba zvládnout sérií kroků, přičemž na každém vás čekají nástrahy, ale taky možnosti, jak zazářit. Odpovídat na nabídky, posílat životopisy, chodit na pohovory. Takový proces může zabrat dva až pět mesíců. V Česku lidé mění pozici v průměru jednou za pět let a hledání a změna práce se tak stává běžnou součástí našich životů.

Dosud však v Česku nebyl ucelený kurz, který by uchazeče celým procesem provedl.

A nenabízel více než zažití klišé, stokrát opakované poučky a rady, které nikam nevedou. Místo toho se můžete těšit na zkušenosti mnohých českých personalistů, praktické ukázky z pohovoru a doplňující zdroje k samostudiu.

Absolvování kurzu vám samozřejmě práci nezaručí, ale budete-li následovat všech instrukcí v kurzu a poznatky převedete do své praxe, vaše pravděpodobnost na úspěch se znatelně zvýší.

V kurzu se např. dozvíte:

  • kdy je nejlepší doba na hledání práce,
  • kde hledat a jakým místům se raději vyhnout,
  • jak má vypadat správný životopis a jak nikoli,
  • jak se připravit na pohovor a zvýšit své šance na úspěch,
  • jak pohovor zvládnout na jedničku a nenechat se zaskočit žádnou otázkou,
  • jak zvládnout vyjednávání o platu či podmínkách nástupu.

Kurz je vhodný pro každého kdo práci hledá, uvažuje o změně, a nebo se jen chce připravit na budoucnost.

Seduo.cz

Seduo.cz

Vzdělávací portál

Seduo.cz je vzdělávacím portálem společnosti LMC, který nabízí profesní videokurzy. Ty vám pomohou nakopnout vaši kariéru, ať … číst více už jste zaměstnanec nebo podnikatel. Kurzy na Seduo.cz vytvářejí přední čeští lektoři, firmy a vysoké školy. Za více jak rok se k jejich studiu zapsaly desítky tisíc Čechů. 

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Osnova kurzu

Hodnocení kurzu

94 %
737 hodnocení

Martin Mlíkovský

Opravdu přínosné, a to už jsem toho jako "věčný hledač" hodně přečetl.


Linda Kovářová

Kurz přínosný, naplněný praktickými radami a prezentovaný srozumitelnou formou. Možná bych ještě doplnila o psychologickou část (zvládání nervozity/sebehodnocení/sebevědomí). V úvodu mě zaskočil hodně "hlasatelský" styl prezentace, ale brzy jsem si zvykla. Lektorka byla příjemnou průvodkyní. Děkuji.


David Brož

Příjemný lektor. Srozumitelně podané informace. Žádná zbytečná terminologie.


Jana Klimszová

Dobrý den, průvodkyně sympatická, optimistická, dobré tipy, bohužel směřováno spíše na managerské pozice apod.


Martin Posejpal

super


Marek Kouřil

Kurz obsahuje spoustu podnětných a užitečných rad i tipů, ovšem co se týká praktických videí, je spíše orientován na sekci obchodníků a manažerů, což je pro dělníky, čili i pro mě dosti neadresné.


Alena Čížková

Lektorka byla naprosto úžasná a velice milá.Mám jen malou připomínku k sestavování otázek závěrečného testu.V naprosté většině Vašich otázek pužíváte negativa, otázky jsou pak dost nesrozumitelně formulované.děkuji


Rodan Kraus

Výborná didaktika a ukázky. Mělo to smysl.


Marek Poláček

(y)


Tomas Bulejko

Děkuji za tento kurz. Potvrdil mé dosavadní poznatky a zvlášť se mi líbily sehrané scénky. Aktéři měli velmi příjemné a profesionální vystupování.