Všechny kurzy

Jak úspěšně najít práci

hodnocení 94 %

Kurzem provází Seduo.cz

Cena: Zdarma

Počet lekcí:
15

Celková délka videí:
1:08 hod

Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Hledání práce je taky práce. V tomto kurzu se naučíte, jak ji zvládnout co nejlépe, nejrychleji a k vaší maximální spokojenosti.

V práci trávíme více jak třetinu života, tvoří jádro našich dní a není se tak čemu divit, že svou práci chceme mít rádi a být v ní dobří.

Najít takovou práci však nemusí být jednoduché - jde totiž o svébytnou disciplínu.

Pro úspěšné nalezení práce je třeba zvládnout sérií kroků, přičemž na každém vás čekají nástrahy, ale taky možnosti, jak zazářit. Odpovídat na nabídky, posílat životopisy, chodit na pohovory. Takový proces může zabrat dva až pět mesíců. V Česku lidé mění pozici v průměru jednou za pět let a hledání a změna práce se tak stává běžnou součástí našich životů.

Dosud však v Česku nebyl ucelený kurz, který by uchazeče celým procesem provedl.

A nenabízel více než zažití klišé, stokrát opakované poučky a rady, které nikam nevedou. Místo toho se můžete těšit na zkušenosti mnohých českých personalistů, praktické ukázky z pohovoru a doplňující zdroje k samostudiu.

Absolvování kurzu vám samozřejmě práci nezaručí, ale budete-li následovat všech instrukcí v kurzu a poznatky převedete do své praxe, vaše pravděpodobnost na úspěch se znatelně zvýší.

V kurzu se např. dozvíte:

  • kdy je nejlepší doba na hledání práce,
  • kde hledat a jakým místům se raději vyhnout,
  • jak má vypadat správný životopis a jak nikoli,
  • jak se připravit na pohovor a zvýšit své šance na úspěch,
  • jak pohovor zvládnout na jedničku a nenechat se zaskočit žádnou otázkou,
  • jak zvládnout vyjednávání o platu či podmínkách nástupu.

Kurz je vhodný pro každého kdo práci hledá, uvažuje o změně, a nebo se jen chce připravit na budoucnost.

Seduo.cz

Seduo.cz

Vzdělávací portál

Seduo.cz je vzdělávacím portálem společnosti LMC, který nabízí profesní videokurzy. Ty vám pomohou nakopnout vaši kariéru, ať … číst více už jste zaměstnanec nebo podnikatel. Kurzy na Seduo.cz vytvářejí přední čeští lektoři, firmy a vysoké školy. Za více jak rok se k jejich studiu zapsaly desítky tisíc Čechů. 

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Osnova kurzu

Hodnocení kurzu

94 %
574 hodnocení

Veronika Syrová

Stručně, přehledně a jasně vysvětleny všechny zásadní otázky. Průvodkyně kurzem působila sympatický, výborné byly také scénky, při kterých si člověk uvědomí chyby, které dělá. Celkově velmi přínosný kurz pro každého uchazeče o práci.


kochanova.m@seznam.cz

Kurz byl zajímavý, praktický a doufám, že i pro mě užitečný.


Dorota Havelková

Školitelka je vemlmi příjemná a informace jsou srozumitelné a systematicky vysvětlují kroky při hledání práce. Děkuji, velmi příjemné a prospěšné video


Matouš Klor

Děkuji moc, pro mne hlavně osobní pohovor a možné otázky od zaměstnavatele.


Klára Malinová

Kurz byl přínosný a motivující ke zlepšení. Líbily se mi odkazy na externí články. Lektorka je sympatická, dobře se poslouchá.


Milan Krenželok

Velmi praktický, věcný a vtipný. Dokončil jsem až do samotného závěru.


Jana Drtinová

Kurz super. Velice dobře zpracované, vysvětlené a je dobré se dozvědět něco víc. Co děláte špatně a co naopak dobře. Lektorka super.


Lucie Červeňová

Projev lektorky na mě působil až příliš žoviálně, kurz ale celkově považuji za velmi užitečný, obsah byl srozumitelný a délka kurzu přijatelná.


Miroslav Kubeš

Inspirativní.


Lenka Škrabalová

Výborný kurz i lektorka. Velmi přínosné, přirozené, příjemné.
Děkuji

Lenka Škrabalová