Jak vytvořit skvělý videokurz od A do Z

Nejprodávanější

Kurzem provází  Daniel Gamrot

Chystáte se natočit poutavý videokurz? Pak se vám budou hodit praktické tipy, které jsme pro vás dali na jedno místo. Příprava, scénář, interaktivita, technika i postprodukce - to vše budete mít po absolvování kurzu v malíčku. Celý popisek

1 090 Kč s DPH

Celková délka

1:20 hod

Počet lekcí

16

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Na internetu dnes najdete sto a jeden videokurz. Staly se standardní a běžnou formou vzdělávání. Často ale trpí mnoha neduhy. Špatný obraz. Nekvalitní zvuk. Složitá struktura. Nuda. Forma a zpracování kurzu často snižuje hodnotu know-how, které lektoři předávají. A někteří se zas do online videokurzů raději nepouštějí, protože nevědí, jak na to.

Možná jste již nějaký videokurz natočili, ale nesplnil to, co jste od něj očekávali. Natočit dobrý videokurz není jen o tom zapnout kameru, postavit se ke zdi a něco namluvit. Cílem tohoto kurzu proto je provést vás přípravou, natáčením a postprodukcí celého kurzu v běžných podmínkách. Naučíte se, jak udělat videokurz naučný a atraktivní zároveň. Dozvíte se, jak natočit online kurz tak, abyste nejen předali své zkušenosti, ale hlavně aby z nich studenti měli co nejvíce. A také, aby je to bavilo od začátku až do konce. A to vše z pohodlí domova nebo kanceláře.

Cíle kurzu:

  • Naučíte se vytvořit perfektní strukturu a obsah videokurzu.
  • Ovládnete technické aspekty natáčení.
  • Budete vědět, jak udržet divákovu pozornost.
  • Zvládnete základní postprodukci (střih, přidání doprovodných textů, obrázků, zvuků apod.) z vlastního počítače.
  • Upozorníme na drobnosti, kterých si mnozí nejsou vědomi.

Kurz je určený pro:

  • Začínající tvůrce online kurzů.
  • Profesionální lektory, kteří chtějí překlopit svůj obsah do online prostředí.
  • Zaměstnance s know-how, které dává smysl šířit dál do firmy.
  • Celé firmy, které si chtějí začít vytvářet vlastní videokurzy.
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Daniel Gamrot

Lektor osobní produktivity

Daniel Gamrot je lektor osobní produktivity a konzultant využití moderních digitálních nástrojů ve firmách. Každý rok projde jeho tréninkovými programy, školeními, webináři a přednáškami více než tisícovka účastníků z firem jako jsou UNIQA, Orange Slovensko, Strabag, Raiffeisenbank nebo ČEZ. S klienty pracuje na budování nových dovedností pro zvýšení produktivity práce.

Hodnocení kurzu

97 %

118 hodnocení
102x
13x
3x
0x
0x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Lenka L.

Kurzy od pana Gamrota jsou pro mě vždy přínosné a jsou velmi prakticky zaměřené. V minimu času stráveném na kurzu ušetříte v budoucnu mnohem víc hodin díky praktickým tipům. Můžu jen doporučit.

Reakce lektora:

“Leni, moc děkuju. Vaše recenze mě potěšila na udělala krásnější neděli. 🙂“


Petr Č.

Děkuji za kurz, našel jsem v něm mnoho zajímavých a praktických rad.

Reakce lektora:

“To je skvělé, moc děkuji za recenzi a ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️.“


Elena U.

Veľmi praktický kurz, pri ktorom som mala pocit, že tam bolo všetko, čo treba na začatie nahrávania videokurzov. A zároveň kurz nebol dlhý a neboli tam zbytočné omáčky.

Reakce lektora:

“To mám radost, děkuji moc za hodnocení a přeji, ať se Vám vaše online kurzy povedou!“

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.