Jak zvládat emoce a udržet si dobrou psychickou kondici

hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Radka Loja

Cena: zdarma

Počet lekcí:
6
Celková délka videí:
22 min

Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Spustit kurz zdarma

Co se v kurzu naučíte

Vyzkoušejte praktické psychoterapeutické tipy na rozbouřené emoce, nejistotu, úzkost a strach.

V kurzu se dozvíte praktické tipy jak si udržet psychickou kondici a zkrotit své emoce. Získáte také kontakty na psychologickou a další pomoc, např. pro seniory, dotazy ke koronaviru, pokud jste ve finanční tísni atd.


Pomocí Journalingu se naučíte, jak přijít na nové nápady při řešení problémů nebo co byste mohli dělat dál.


Při meditaci dochází k celkové regeneraci organismu, snižování úzkosti, zlepšuje se imunita, tělo vytváří větší množství protilátek, posiluje se koncentrace, paměť a schopnost se učit. Pokud jste někdy uvažovali, že byste to mohli zkusit, tak v kurzu dostanete jednoduché a praktické tipy, jak začít. K meditačním cvičením jsem pro vás připravila také audionahrávky, které najdete na odkaze, uvedeném v materiálech k tomuto kurzu.

Cílem kurzu je, abyste se cítili celkově lépe a vaše mysl byla klidnější. S dobrou psychickou kondicí vše zvládnete mnohem snadněji.


V době karantény pro nás v týmu Seduo.cz bylo přednější se na dálku spojit s lektory a přinést vám aktuální téma raději rychle, než graficky a zvukově učesané, jak jste běžně zvyklí. Lektoři natáčeli v domácích podmínkách: My jim za jejich rychlost a flexibilitu děkujeme, vás prosíme o omluvení nižší zvukové a obrazové kvality. Děkujeme, tým Seduo.cz.

Osnova kurzu

Všechny lekce jsou přístupné

Radka Loja

Radka Loja

Lektorka, psycholožka a koučka

Pracuje s myšlenkovými vzorci, emocemi, podvědomím, autohypnózou, a různými mentálními technikami. Je autorkou knihy číst více„Emoce pod kontrolou“ (GRADA 2019) a spoluautorkou knihy „Jak získat úspěch, klid a vyrovnanost v hektické současnosti“ (GRADA 2017) a provozuje web osobního rozvoje mindtrix.cz, kde se můžete podívat na její články a kurzy osobního rozvoje.

Všechny kurzy lektora Radka Loja

Hodnocení kurzu

87 %

392 hodnocení
219x
110x
48x
13x
2x

Iva Š.

Kurz byl dobrý. Děkuji. R.Š.


Hrdličková L.

Kurz se mi velmi líbil a lektorka mluvila prakticky a srozumitelně. Děkuji za cenné rady.


Lukáš P.

těším se až zkusím meditace

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.