Každodenní pokec v italštině

Novinka

Kurzem provází  Lea Kolkopová

Vhodné k poslechu

Ciao bambino. Mamma mia. Pizza. Latte macchiato. Šupito presto! Bravo! Primadonna, mafia, maestro! Jako dobrý pokus jde o italštinu, ale jen s tím na Italy nevystačíte. Naučte se všechny základní italské fráze těch nejčastějších konverzačních témat. Celý popisek

890 Kč s DPH

Celková délka

1:05 hod

Počet lekcí

23

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Kurz vás provede od začátku až do konce běžnou konverzací v italštině. Dozvíte se, jak se vhodně představit, jak slušně reagovat na různé situace, jak něco navrhnout, s něčím souhlasit či nesouhlasit.

Ať už s italštinou už koketujete nebo jste začátečníci, určitě oceníte přehled užitečných frází, které se vám budou hodit do běžné komunikace. Připravíte se na běžný small talk s rodilými mluvčími, i na meetingy v profesionálním prostředí.

V kurzu se naučíte: 

  • jak nejlépe zahájit konverzaci s rodilým mluvčím,
  • které fráze vám pomohou se s někým seznámit,
  • hezky se představit,
  • vyjádřit svůj názor, souhlas, nesouhlas, pochybnosti či překvapení,
  • omluvit se, poděkovat, chválit, hodnotit i dávat rady,
  • vhodně se rozloučit a ukončit konverzaci.

Tento kurz je vhodný pro všechny, kteří: 

  • chtějí být jazykově vybaveni na různé situace v běžné komunikaci,
  • se nespokojí jen s komunikací rukama, nohama a citoslovci,
  • si chtějí udělat pořádek v běžně používaných frázích a výrazech,
  • chtějí být příjemnými konverzačními partnery.
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Lea Kolkopová

Lektorka italštiny

Lea se už přes 20 let noří do tajů italské kultury, gramatiky a literatury. S jejím temperamentem nikoho nepřekvapí, že učí zrovna italský jazyk. Vystudovala obor Filologie - Italský jazyk, který ji neskutečně bavil a od té doby učí italštinu “lidským” způsobem a to takovým, aby se lidé ze studia radovali, uměli si objednat kávu, něco málo prohodit a hlavně se nestresovat z toho, že udělají chybu. Miluje umění, dobré jídlo a jógu. Více na YouTube kanále ItalianoConLea anebo www.italianoconlea.cz

Hodnocení kurzu

96 %

9 hodnocení
7x
2x
0x
0x
0x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Lucie U. K.

Naprosto perfektní kurz i lektorka. Moc díky za to. Učím se IJ 2.rokem a pro mě to bylo krásné opakování a také jsem se dozvěděla něco nového. Prosím, ještě další takové kurzy!!!! :-)


Andrea K.

Pro mě užitečný kurz.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.