Knihovny na SharePointu 2: práce s knihovnou dokumentů v Office 2019

hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází CloudForce a Denisa Provazníková

Cena: 499 Kč s DPH

Chytřejší září - sleva 50%: 249 Kč s DPH

Platí do 29. 9. 2021

Počet lekcí:
8
Celková délka videí:
18 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Pracujte snadno a pohodlně s online dokumenty přímo v Office programech. Využijte možnosti mít sdílené dokumenty na jednom místě a přístupné kdykoliv a odkudkoliv.

V kurzu si osvojíte

Microsoft Sharepoint

Máte už ve vaší knihovně všechny Vaše pracovní soubory nahrané a přehledně zorganizované do různých složek? A říkáte si, co s nimi dál?  Nebaví Vás přistupovat k souborům pomocí webového prohlížeče, chcete je používat přímo ve Vašem Wordu, Excelu, nebo Outlooku? Rádi byste se dozvěděli, jak spolupracovat se svými kolegy na jednom souboru a řešit ihned změny v důležitém projektu? Zajímá Vás, jak s kolegy sdílet soubory prostřednictvím e-mailu nebo naopak, jak si uložit přílohy z e-mailu na SharePoint?

Tak si pojďte přidat i vy Vaše cloudové uložiště do Office 2019. A směle se pusťte do práce!

Tento kurz je určený pro uživatele, kteří už, ví, jaké výhody přinášejí cloudová úložiště a chtějí se naučit, jak je naplno využívat přímo z programů Office 2019. Určitě oceníte vychytávky a postupy, které se zde skrývají. Jedná se o pokračování našeho prvního kurzu o knihovnách na SharePointu.

Lektorka kurzu je součástí týmu CloudForce, jehož zaměstnanci se věnují Office 365, kam patří i SharePoint online. Zabývají se pořádáním školení, tvorbě e-booků, supportu a nasazení správě SharePointu v malých a středních firmách. Díky tomu Vám nyní můžeme nabídnout to nejlepší ze všech školení ve spojení se spoustou užitečných tipů z praxe.

Na kurzu se naučíte:

  • jak se přihlásit a připojit úložiště do Office 2019
  • jak otevřít soubor v Office 2019 z knihovny online
  • jak na různé otevíraní a ukládání souborů z Office přímo do knihoven na SharePointu
  • jak na v Office 2019 specifické akce se soubory uloženými na SharePointu
  • jak spolupracovat s více lidi na jednom souboru v reálném čase 
  • jak přidat soubory ze SharePointu jako přílohy do e-mailu nebo uložit přílohu na SharePoint

Osnova kurzu

CloudForce

CloudForce

Specialisté na Office 365

Společnost CloudForce s.r.o. je certifikovaným partnerem společnosti Microsoft ČR a má výhradní právo poskytovat předprodejní poradenství, číst víceimplementační/reimplementační podporu s nastavením služeb a následnou technickou podporu nastavených služeb. Více na www.cloudforce.cz.

Všechny kurzy lektora CloudForce
Denisa Provazníková

Denisa Provazníková

Office 365 Trainer

Denisa ve firmě CloudForce s.r.o. vytváří videokurzy a seznamuje tak zájemce s nejužitečnějšími informacemi z oblasti Office 365. Je číst vícesoučástí týmu, který se o své zákazníky v oblasti Office 365, stará od A až do Z. Díky tomu může svým posluchačům předat ty nejnovější informace a nejlepší řešení z této oblasti.

Všechny kurzy lektora Denisa Provazníková

Hodnocení kurzu

91 %

20 hodnocení
15x
3x
0x
2x
0x

Jan Škach

Praktická práce s otevíráním cloudových souborů pomocí desktop aplikace Office 2019 a jejich sdílení pomocí MS Outlook. Test se zaměřuje opravdu na jemné detaily kurzu.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.