Knihovny na SharePointu 2: práce s knihovnou dokumentů v Office 2019

Kurzem provází  CloudForce a Denisa Provazníková

Pracujte snadno a pohodlně s online dokumenty přímo v Office programech. Využijte možnosti mít sdílené dokumenty na jednom místě a přístupné kdykoliv a odkudkoliv. Celý popisek

690 Kč s DPH

Celková délka

18 min

Počet lekcí

8

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Máte už ve vaší knihovně všechny Vaše pracovní soubory nahrané a přehledně zorganizované do různých složek? A říkáte si, co s nimi dál?  Nebaví Vás přistupovat k souborům pomocí webového prohlížeče, chcete je používat přímo ve Vašem Wordu, Excelu, nebo Outlooku? Rádi byste se dozvěděli, jak spolupracovat se svými kolegy na jednom souboru a řešit ihned změny v důležitém projektu? Zajímá Vás, jak s kolegy sdílet soubory prostřednictvím e-mailu nebo naopak, jak si uložit přílohy z e-mailu na SharePoint?

Tak si pojďte přidat i vy Vaše cloudové uložiště do Office 2019. A směle se pusťte do práce!

Tento kurz je určený pro uživatele, kteří už, ví, jaké výhody přinášejí cloudová úložiště a chtějí se naučit, jak je naplno využívat přímo z programů Office 2019. Určitě oceníte vychytávky a postupy, které se zde skrývají. Jedná se o pokračování našeho prvního kurzu o knihovnách na SharePointu.

Lektorka kurzu je součástí týmu CloudForce, jehož zaměstnanci se věnují Office 365, kam patří i SharePoint online. Zabývají se pořádáním školení, tvorbě e-booků, supportu a nasazení správě SharePointu v malých a středních firmách. Díky tomu Vám nyní můžeme nabídnout to nejlepší ze všech školení ve spojení se spoustou užitečných tipů z praxe.

Na kurzu se naučíte:

  • jak se přihlásit a připojit úložiště do Office 2019
  • jak otevřít soubor v Office 2019 z knihovny online
  • jak na různé otevíraní a ukládání souborů z Office přímo do knihoven na SharePointu
  • jak na v Office 2019 specifické akce se soubory uloženými na SharePointu
  • jak spolupracovat s více lidi na jednom souboru v reálném čase 
  • jak přidat soubory ze SharePointu jako přílohy do e-mailu nebo uložit přílohu na SharePoint
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
CloudForce

Specialisté na Microsoft 365

Společnost CloudForce s.r.o. je certifikovaným partnerem společnosti Microsoft ČR a má výhradní právo poskytovat předprodejní poradenství, implementační/reimplementační podporu s nastavením služeb a následnou technickou podporu nastavených služeb. Více na www.cloudforce.cz.


Denisa Provazníková

Office 365 Trainer

Denisa ve firmě CloudForce s.r.o. vytváří videokurzy a seznamuje tak zájemce s nejužitečnějšími informacemi z oblasti Office 365. Je součástí týmu, který se o své zákazníky v oblasti Office 365, stará od A až do Z. Díky tomu může svým posluchačům předat ty nejnovější informace a nejlepší řešení z této oblasti.

Hodnocení kurzu

85 %

59 hodnocení
36x
12x
5x
3x
3x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Jaroslav Č.

Kurz je nezáživný, nejspíš čtený z papíru. Některé informace jsou dnes již zastaralé a programy se ve svých aktuálních verzích chovají jinak, než je řečeno i než je vyžadováno v závěrečném testu.


Áron K.

Strašně imbecilní závěrečný test, který nemá hlavu a patu. Proč si má někdo pamatovat z paměti cestu, na co má klikat? Při práci člověk využívá oči a není důvod si to pamatovat z paměti! Strašná záležitost.


Rostislav P.

Člověk se spoustu věcí naučí sám, ale na vychytávky nepřijde, díky

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.