Komunikační dovednosti pro modré límečky

i v audio verzi i v audio verzi
hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Michaela Holišová

Cena: 799 Kč s DPH

Počet lekcí:
17
Celková délka videí:
52 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Naučte se komunikovat jasně a srozumitelně tak, aby vás lidé – podřízení i nadřízení - skutečně poslouchali.

Mistři jsou mnohdy povýšení z řad nejlepších operátorů. Mají skvělé dovednosti týkající se práce na dílně. Jak ale vést lidi? Jak s nimi komunikovat, aby splnili zadané úkoly? A jak předestřít nadřízenému oprávněné požadavky? Dobrá zpráva je, že komunikace je také dovednost, stejně jako seřízení stroje. A jako každá dovednost se dá naučit. A nejlépe se naučí, když vám někdo ukáže, jak na to. Na konkrétních příkladech z každodenní praxe z prostředí výrobních firem.

V kurzu se naučíte:

 • Stanovit si skutečný cíl komunikace.
 • Určit si, kde se nachází vaše nepodkročitelné minimum.
 • Jak pracovat s potřebami druhé strany.
 • Jak budovat shodu.
 • Vnímat všechny faktory, které mohou mít vliv na dosažení dohody.
 • Zapojit všechny smysly, aby bylo vaše sdělení lépe vnímáno.
 • Tři pilíře, na kterých můžete stavět své sdělení.

Kurz je určený pro:

 • Liniové manažery
 • Mistry
 • Team leadery
 • Group leadery

Osnova kurzu

Michaela Holišová

Michaela Holišová

Trenérka, koučka a facilitátorka, autorka knihy Rodič leader

Michaela má více než 15 let manažerských zkušeností. Pohybovala se ve středních firmách působících v oblasti výroby, obchodu i číst víceslužeb. Pracovala na projektech zavádění změn a reorganizací oddělení v oblasti logistiky a nákupu. Prošla také zkušeností krizového manažera. Své praktické zkušenosti dnes přenáší do tréninků. Je autorkou knihy Rodič leader, v níž se věnuje tématům spojených s vedením lidí.

Všechny kurzy lektora Michaela Holišová

Hodnocení kurzu

90 %

101 hodnocení
63x
28x
7x
2x
1x

Kristína M.

Dle mého trochu dlouhé. Je dobré že je kurz rozdělený do lekcí. Bylo by fajn obohatit a zpestřit nějakým jiným záběrem (ukázka "video") komiks, příklad.


Hana H.

Na začátku mě lektorka moc nezaujala, ale v průběhu dalších lekci se to změnilo a kurs byl pro mne zajimavý a poučný.


Pavel K.

Byl věcný a stručný z praxe a života.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.