Komunikační dovednosti pro modré límečky

Kurzem provází  Michaela Holišová

Vhodné k poslechu

Naučte se komunikovat jasně a srozumitelně tak, aby vás lidé – podřízení i nadřízení - skutečně poslouchali.

790 kč s DPH

Celková délka videí

52 min

Počet lekcí

17

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Mistři jsou mnohdy povýšení z řad nejlepších operátorů. Mají skvělé dovednosti týkající se práce na dílně. Jak ale vést lidi? Jak s nimi komunikovat, aby splnili zadané úkoly? A jak předestřít nadřízenému oprávněné požadavky? Dobrá zpráva je, že komunikace je také dovednost, stejně jako seřízení stroje. A jako každá dovednost se dá naučit. A nejlépe se naučí, když vám někdo ukáže, jak na to. Na konkrétních příkladech z každodenní praxe z prostředí výrobních firem.

V kurzu se naučíte:

 • Stanovit si skutečný cíl komunikace.
 • Určit si, kde se nachází vaše nepodkročitelné minimum.
 • Jak pracovat s potřebami druhé strany.
 • Jak budovat shodu.
 • Vnímat všechny faktory, které mohou mít vliv na dosažení dohody.
 • Zapojit všechny smysly, aby bylo vaše sdělení lépe vnímáno.
 • Tři pilíře, na kterých můžete stavět své sdělení.

Kurz je určený pro:

 • Liniové manažery
 • Mistry
 • Team leadery
 • Group leadery
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Michaela Holišová

Trenérka, koučka a facilitátorka, autorka knihy rodič leader

Michaela má více než 15 let manažerských zkušeností. Pohybovala se ve středních firmách působících v oblasti výroby, obchodu i číst víceslužeb. Pracovala na projektech zavádění změn a reorganizací oddělení v oblasti logistiky a nákupu. Prošla také zkušeností krizového manažera. Své praktické zkušenosti dnes přenáší do tréninků. Je autorkou knihy Rodič leader, v níž se věnuje tématům spojených s vedením lidí.

Hodnocení kurzu

89 %

250 hodnocení
153x
65x
23x
4x
5x

Jan F.

Velice se mi líbili obsahově všechny lekce. I případy z praxe a denní rutiny. Je fakt,že toho je hodně,ale pokud člověk začne a bude se a zařazovat tak dojde k úspěchu :)
Ještě jednou děkuji za velice pěkný kurz.


Martin J.

Kurz sa mi vľmi páčil. Jednoduchý a pritom náučný. Každý sa v ňom nájde.


Sladjana S.

👍

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.