Kreativita jako superschopnost pro každého

Nejprodávanější

Kurzem provází  Michal Pastier

Vhodné k poslechu

V kreativitě vyhrávají ti, kteří nečekají na múzu, osvícení, motivaci, ale vytvořili z kreativity svoji další dovednost. Kreativita je řemeslo. Naučte se jej a získejte tak novou praktickou superschopnost. Celý popisek

1 090 Kč s DPH

Celková délka

57 min

Počet lekcí

15

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Víte, jak zrychlíte výtah? Dáte do něj zrcadlo. Kreativita je superschopnost pro každého, kdo chce něco vyřešit nebo vymyslet. Ať už řešíte něco v práci, nebo se rozhodnete podnikat. Techniky a rady z tohoto kurzu budete umět využít téměř každý den. Kreativita je základem úspěchu nejen v kreativních profesích, nebo v byznysu, ale i v každodenním životě.

Každý by chtěl být kreativnější, ale jen málo lidem se kreativitou podaří živit a z nich jen pár to dokáže dlouhodobě a úspěšně. Praktický pohled na kreativitu a konkrétní rady a techniky vám proto představí člověk, který má za sebou několik úspěšných byznysů, přes 200 kreativních ocenění a byl zařazen mezi Top 100 evropských inovátorů podle Google a Financial Times.

V tomto kurzu se naučíte:

  • Co pomáhá kreativitě?
  • Proč brainstorming nefuguje?
  • Co dělat, když máte kreativní blok?
  • Jak pomoci kreativitě být praktickou?
  • Jak se nezbláznit?

Kurz pomůže nejen kreativcům a lidem v kreativních v profesích ale každému, kdo chce něco vytvořit a vymyslet. Ať už řešíte něco v práci, nebo se rozhodnete podnikat, techniky z kurzu budete umět využít téměř každý den.

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Michal Pastier

inovátor a kreativní ředitel

Michal je inovátor, spoluzakladatel a kreativní ředitel agentur Darwin & theMachines a GoBigname. Byl zařazen mezi Top 100 evropských inovátorů podle Google a Financial Times. Dostal se i na titulku magazínu Forbes Slovensko a byl zařazen do žebříčku Forbes 30pod30. Patří mezi nejmladší držitele prestižního ocenění FILIP za výjimečný přínos do slovenské reklamy a s více než 200 kreativními oceněními patří mezi nejoceňovanější reklamní tvůrce v regionu. V roce 2021 založil novou hybridní agenturu Darwin and the Machines, jejímž cílem je místo jednorázových kampaní tvořit dlouhodobou a konzistentní komunikaci značek. Darwin je přímo napojen na branding studio GoBigname, které má za sebou již přes 250 projektů nových značek přes název, identitu po globální testování nových konceptů.

Hodnocení kurzu

93 %

733 hodnocení
552x
117x
44x
13x
7x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Dušan Ď.

Poučné myšlienky.


Margita P.

vyborny lektor, dobra tema aplikovatelna v kazdom zamestnani


Libor G.

Brutálně inspirativní 😉

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.