Krizové řízení bez servítek očima globálního manažera

Kurzem provází  Jiří Kula

Vhodné k poslechu

Krize je jako úder na solar. Překvapí, zasáhne na citlivém místě a pekelně bolí. Zjistěte, jak rozpoznat krizi od normálního problému a na konci skončit na straně vítězů. Celý popisek

1 490 Kč s DPH

Celková délka

1:18 hod

Počet lekcí

12

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Každá krize má své vítěze a poražené. Chtěl bych přispět k tomu, aby se zvýšily vaše šance, že budete na straně vítězů.

Kurz je určen pro:

 • top management: jako inspirace a podchycení nejčastějších chyb,
 • middle manažery: jako pochopení nadřízených a inspirace pro vlastní vedení,
 • členy týmu: jako uvědomění, co během krize jejich nadřízení řeší.

V kurzu:

 • se dozvíte, jak rozpoznat krizi, jak ji oddělit od normálních problémů a co krizi spouští. 
 • Krize je jako úder na solar, budete mít šanci zjistit, které základní zdroje osobního nebo firemního života vám ten úder nejvíce zasáhne.
 • Uvědomíte si, jaké vlastnosti jsou pro řešení krize potřeba a můžete si porovnat, zda je máte a zda je mají lidé, které znáte nebo kteří vás řídí. 
 • Dostanete návod, jak v krizi komunikovat, co říkat a co rozhodně nedělat.
 • Lidé se v krizi často chovají iracionálně. Uslyšíte, jak se iracionalita projevuje a obdržíte tipy, jak s ní bojovat, respektive nebojovat.
 • Budete mít šanci si osvojit dovednosti na řešení komplexních problémů, jak během krize motivovat a na koho sázet a koho nechat být, protože to je ztráta času.
 • Problém každé krize je kontrola nad situacemi, které jsou rychlejší než možnost jakékoliv kontroly. Získáte tipy co můžete kontrolovat a co nechat plavat.
 • Dostanete odpověď na klasickou otázku, zda je možné se na krize připravit nebo ne a jestli má smysl dělat krizové scénáře.
 • A jak je to s experty, má smysl se na ně spoléhat? I na to dostanete odpověď.

Nedílnou součástí každé lekce jsou prožité příběhy. Budete mít šanci si je představit, vžít se do nich, pobavit se jimi a zamyslet se, jak byste je řešili vy a co z nich si můžete odnést do řešení vlastních situací.

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Jiří Kula

Krizový manažer, konzultant, kouč

Jiří působil v roli krizového manažera v posledních 10 letech v korporaci Colfax/ESAB, nejdříve v rámci pozice Regionálního lídra pro Indii a Jižní Asii a později v roli Globálního lídra pro byznys integrace a restrukturalizace.

Před rolí krizového lídra si Jiří prošel mnoha krizovými situacemi v dobách, kdy řídil firmy v Česku, Finsku, Polsku a Itálii. Velkou školou života pro získání této expertizy mu byly speciální tréninky na krizový management v Britské královské vojenské akademii Sandhurst a v IMD v Lausanne.

Ke zvládnutí mnoha let mentálně náročných výzev Jiřímu pomáhaly hlavně aktivity dlouhodobého odpočinku jako poutní Svatojakubská cesta, pobyt v Himálaji a v buddhistickém centru v Thajsku a trvalé investování do vlastního seberozvoje.

V současné době se Jiří věnuje předávání svých zkušeností formou lektorství, přednášek, mentorinků a koučinků. Pro jeho lektorský styl je typický tah na branku, praktičnost a zábavnost, autenticita a mimořádné zkušenosti. 

S Jiřím se můžete spojit na LinkedInu.
 

Hodnocení kurzu

94 %

456 hodnocení
360x
70x
23x
1x
2x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Miroslav M.

Pre mňa jeden z najlepších a najzaujimavejších aké som videl. Ďakujem


Dana Zochova

Libily se mi konkrétní situace, příklady, stručné informace, jak postupovat, co je klíčové a rozhodující


Alena Hynková

Naprosto perfektní, děkuji 👍

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.