Profíkem v Excelu za 7 hodin

hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Pavel Lasák

Cena: 2 490 Kč s DPH

Počet lekcí:
158
Celková délka videí:
6:47 hod

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Prostě vás naučíme celý Excel. Ani ty nejzákeřnější funkce vás nezaskočí a grafy budou skákat, jak vy pískáte. Máte před sebou nejrozsáhlejší a nejdůkladnější online kurz Excelu v ČR.

V kurzu si osvojíte

Microsoft Excel

Zkušený lektor Pavel Lasák dal do těchto 158 lekcí (téměř 7 hodin videa) vše, co potřebujete, když chcete s Excelem ve Windows pracovat rychle, efektivně a bez potíží. Ke každé lekci dostanete předpřipravená cvičení, kde si každý krok hned vyzkoušíte spolu s lektorem. 

Začneme od úplných základů:

 • Jak otevřít Excel, rychle vytvořit tabulku
 • Jak upravit tabulku tak, aby byla hezká a přehledná
 • Naučíte se používat funkce a výpočty
 • Vytvořit z tabulky různé typy grafů

I ti zkušenější tady ale můžou najít pár hezkých triků, které ještě neznají.

Dále projdeme podrobně všechno, co Excel umí, například:

 • Počítání se dny v týdnu, svátky nebo časem
 • Automatické doplňování údajů do tabulky
 • Výpočet průměru, mediánu, maxima apod.
 • Rozdělení textu do samostatných buněk (např. jméno a příjmení)
 • Pokročilé možnosti vizualizací dat v přehledných grafech
 • Jak používat ověření dat a uzamčení
 • Práce s makry a kartou vývojáře

Důkladně probereme kontingenční tabulky a grafy, které patří k tomu nejužitečnějšímu, co Excel nabízí zkušeným uživatelům.

Zakončíme vše tipy a triky pro praktické použití, jako:

 • Klávesové zkratky, které vám zrychlí práci
 • Jak snadno nalézt a smazat opakující se data (duplicity)
 • Vytváření vlastních šablon
 • Jak celou tabulku nebo její části vytisknout
 • ...a mnoho dalšího

Ještě váháte? Po tomto kurzu poznáte, jak užitečným pomocníkem Excel je každému, kdo ho umí správně používat.

Poznámka: Tento kompletní kurz slučuje 11 dílčích kurzů Excelu na Seduo.cz. Kromě toho je ale doplněný o další extra materiály, které samostatně nejsou k dispozici.

Osnova kurzu

Pavel Lasák

Pavel Lasák

Expert na Microsoft Excel

Pavel Lasák před 12 lety založil obsahový web www.JakNaExcel.cz, který učí, jak efektivně číst vícevyužívat Excel pro tvorbu, zpracování a editaci dat s využitím Excel. Měsíčně jeho web zaznamenává 100.000 návštěv. Firmám pomáhá s efektivním zpracováním dat, tvorbou šablon a programováním ve VBA. Dále externě lektoruje pro MUNI a Czechitas. Je jediným držitelem prestižního ocenění MVP (Most Valued Professional) od Microsoftu v Česku.

Všechny kurzy lektora Pavel Lasák

Hodnocení kurzu

92 %

276 hodnocení
197x
55x
20x
3x
1x

Olga Krejčová

doporučuji! po tomto kurzu už mi nepřipadá excel jako něco odpudivého a neznámého a dokonce jsem si dost svých tabulek předělala a místo pracného vypisování dvakrát kliknu a práci, kterou jsem dělala desítky minut, mám za pár vteřin hotovou...moc se mi líbí, že je zde vysvětleno dost věci lidským způsobem a dokonce už kontingenční tabulky nepovažuji za akta x, naopak mě překvapilo, jak jednoduché to je...samozřejmě považuji za nutné procvičovat, procvičovat, abych nezapomněla a donutila se získané znalosti používat v praxi. Díky moc pane Lasáku!

Reakce lektora:

“Olgo, děkují vám za tak skvělé hodnocení kurzu, jsem rád, že vám pomohl k ušetření práce s tabulkami a kontingenčky už nepovažujete za akta x. Děkuji Pavel“


Jaroslava T.

tabulky byly z počátku rozmazané - nečitelné - cca 20 sekund, posledních asi 30 otázek bylo rozmazáno i více jak minutu.

Reakce lektora:

“Dobrý den, děkuji za reakci, videa jsou nahrána ve vysokém rozlišení, komplikace bývá u připojení, kdy pro pomalé připojení vimeo optimalizuje obraz. Zkuste prosím spustit v místě, kde máte kvalitnější připojení, nebo v době, kdy je menší zátěž u dodavatelé internetového připojení (brzo ráno) případně si videa nejprve "stáhnout" do PC.“


Petra T.

Víc mi vyhovuje dělat kurzy jednotlivě ale jinak je vyukový materiál kvalitní...

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.