Lean Management: průvodce principy štíhlé výroby

i v audio verzi i v audio verzi
hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Tomáš Stöhr

Cena: 890 Kč s DPH

Počet lekcí:
12
Celková délka videí:
1:08 hod

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Používá ho Toyota, Porsche, Apple, Amazon a tisíce dalších firem. Poznejte principy lean managementu, štíhlého řízení výroby, a získejte odvahu měnit vlastní procesy.

V kurzu si osvojíte

Výroba

LEAN management, tedy štíhlé řízení, je filozofií, která se dívá na podnikový systém skrz neustálé zefektivňování všech procesů. S její pomocí identifikujete plýtvání a dokážete je odstraňovat. Nejen vy, ale každý pracovník. Celý podnik se tak naučí vnímat a měřit plýtvání. Nalaďte se na společnou vlnu, lean management povede k růstu.

Mantrou LEANu je „naučit to každého“. Na kurzu vám pomůžeme pochopit myšlenky leanu a jejich podstatu i zvolit odpovídající metody, které k realizaci využijete. Tak, aby váš zákazník neplatil vaše chyby a náklady, ale kvalitu, kterou požaduje.

Optikou LEANu se podíváme na společnost jako na procesní organizaci s procesními toky, nutností zviditelňování problémů a sílou pilířů neustálého zlepšování, týmové práce, Jidoka a Just in Time.

Kurz vám pomůže:

  • změnit své návyky
  • najít potenciály ve svých procesech a vužít je
  • Identifikovat přílšžitosti pro zlepšování, aby se stalo Vaším denním chlebem
  • změnit způsob organizace práce
  • vytvořit si prostor na to důležité (rozvoj týmu, zlepšování, strategii)
  • dát týmu jasný cíl a potáhnete za jeden provaz
  • vytvořit si strategii pro další rozvoj

Kurz je určený pro:

  • mistry a vedoucí ve výroběí, kteří chtějí posunout činnost svých týmů
  • každého, kdo máte chuť se něco naučit, něco změnit
  • všechny, kteří chtějí aktivovat své týmy a změnit přístup k práci

Osnova kurzu

Tomáš Stöhr

Tomáš Stöhr

průmyslový inženýr a lean expert

Tomáš je průmyslový inženýr, expert na LEAN transformaci, strategii, produkční systémy, procesy změn a inovace. Je majitelem společnosti ESCARE číst vícea zakladatelem platformy EDUNETT. Již více jak 20 let aktivně pomáhá firmám s rozvojem lidí v oblasti LEAN managementu a efektivních procesů. Jeho semináře a kurzy navštíví ročně stovky účastníků. Je členem komory logistických auditorů a přednáší inovace na Business Institutu v Praze.  

Všechny kurzy lektora Tomáš Stöhr

Hodnocení kurzu

91 %

117 hodnocení
80x
26x
9x
1x
1x

Róbert G.

Kurz sa mi veľmi páčil a chcem pochváliť lektora za jeho prirodzené vystupovanie a prezentáciu. Je vidno, že má nadšenie a táto téma ho baví.


Zuzana Kučerová

Jednoduše vysvětlených spousta informací. Srozumitelné a díky uvedeným příkladům dobře chápané a zapamatovatelné.


Hana Škopová

Lektor strukturovaně popisuje jednotlivé dílky efektivního řízení pomocí lean managementu. Teorii propojuje s prax. Velmi dobře hodnotím samotný přednes.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.