Lepší vztahy: spokojenější vztahy bez mýtů a iluzí

Nejprodávanější

Kurzem provází  Honza Vojtko

Vhodné k poslechu

Co je klíčová věc pro kvalitní vztah? Porozumění? Láska? Peníze? Sex? Poznejte mylná přesvědčení, která nosíte v hlavě a negativně ovlivňují vaše soužití. Nechte si od párového terapeuta poradit, jak pěstovat lepší vztah. Celý popisek

1 290 Kč s DPH

Celková délka

1:08 hod

Počet lekcí

10

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Jak na dobré vztahy nás nikdo neučí. Přicházíme si na to sami už v dětství, když pozorujeme, jak se k sobě chovají naši rodiče. Nebo si do hlavy fixujeme, jaké to je, když jeden z rodičů chybí. Vzorce jak to má ve vztahu být, nebo takhle se k partnerovi nikdy chovat nebudu významně ovlivňují náš budoucí vztah. Přitom jde často jen o představy a iluze, které se zásadně liší od toho, jaký vztah v rodině zažíval náš partner.  

Když to pak ve vztahu neklape, házíme často vinu na druhého. Přitom zklamání často vychází z našich představ o ideálním vztahu, které možná ani neumíme pojmenovat. Neuvědomujeme si, že za naše emoce jsme zodpovědní my sami, náš mozek, který hodnotí, co se stalo. Proto poznání sebe sama jednou ze základních podmínek lepšího vztahu. 

V tomto kurzu se naučíte:

  • Jak lepší vztahy souvisí s emocemi a sebepoznáním
  • Proč je emoční inteligence klíčová pro kvalitní vztah
  • Co je falešná a co skutečná empatie
  • Jaké jsou nejčastější mýty o vztazích a jak jim nepodlehnout
  • Jak vytvářet kvalitní vztahy
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Honza Vojtko

párový terapeut

Honza Vojtko je psychoterapeut, který se věnuje převážně párové a individuální terapii. S kolegou Pavlem Ratajem vede výcvik Integrativní párové a partnerské terapie. Absolvoval výcviky v kognitivně-behaviorální terapii, schéma terapii, na emoce zaměřené terapii a využívá ve své praxi bodyterapii, zabývá se vzděláváním dospělých. Kromě terapie také píše odborné knihy i knížky pro děti či články pro dospělé. Občas ho můžete slyšet v rádiu. Spolu s Ester Geislerovou vystupuje na interaktivních přednáškách v rámci projektu Terapie sdílením

Hodnocení kurzu

96 %

2 269 hodnocení
1916x
252x
67x
19x
15x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Daniela Kamenská

Naprosto skvěle podané a člověk má pocit, že snad už alespoň trochu chápe

Reakce lektora:

“Děkuju moc!“


Štěpánka Vojtková

kurz se mi líbil, pan Vojtko se poslochá velmi dobře

Reakce lektora:

“Dekuju moc!“


Petra Č.

Skvělý, poutavý, poučný!

Reakce lektora:

“Dekuju moc!“

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.