Používáme Mac efektivně

Nejprodávanější

Kurzem provází  Martin Světlík

Zbavte se pocitu, že Mac nepoužíváte naplno! Tento kurz je nabitý tipy a triky od začátku do konce.

990 Kč s DPH

Celková délka

1:22 hod

Počet lekcí

25

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Tento kurz volně navazující na kurz Přecházíme na Mac Vám ukáže, že Mac nabízí nepřeberné množství nástrojů a funkcí, které budete milovat nejen při každodenní práci. Tento kurz je tak určen všem uživatelům počítačů Mac, kteří by jej rádi používali opravdu efektivně.

V kurzu se naučíte:

  • Jak šetřit drahocenný čas každý den díky tipům a trikům pro efektivní práci
  • Jak pracovat s okny na Macu
  • Jak posunout práci se soubory na další úroveň
  • Jak využít Mac v otázce osobní produktivity
  • Jak vyřizovat e-maily nebo pohodlně surfovat na internetu

Kurz je určený pro:

  • Všechny, kteří by rádi používali svůj Mac na maximum
  • Všechny, kteří chtějí ušetřit čas při každodenní práci s počítačem

Přecházíme na Mac

Pokud s Macem teprve začínáte, doporučujeme vám nejprve absolvovat kurz Přecházíme na Mac efektivně. Snadno a rychle vás provede prvními kroky a stručně seznámí s principy a filozofií ovládání. 

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Martin Světlík

Nezávislý Apple konzultant a lektor

Martin je konzultant a lektor produktů Apple na volné noze. Pomáhá uživatelům, firmám a školám používat jejich zařízení efektivně tak, aby jim usnadnila každodenní práci. Pořádá také vlastní otevřené kurzy a provozuje První Mac, průvodce do světa počítačů Mac pro nové uživatele.

Hodnocení kurzu

97 %

145 hodnocení
127x
15x
2x
0x
1x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Martina M.

přehledné, dobře podané, určitě využiji


Radek H.

Určitě velmi pomohlo. Jen mi chyběla kapitola zaměřená na internetovou bezpečnost u macOS - tedy zda používat externí antiviry či důvěřovat macOS.

Reakce lektora:

“Dobrý den, děkuji za hodnocení. Těmto a dalším tématům se věnuji v navazujícím mini kurzu iCloud a bezpečnost na Macu 😉 Přeji hezký zbytek dne.“


Milena K.

Oceňuji přehledně a srozumitelně vedený kurz. Velmi užitečný a skvěle strukturovaný, Hodně jsem se naučila a významně jsem se posunula při práci s MAC. Děkuji.😀👏🌷

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.