Přecházíme na Mac

Nejprodávanější

Kurzem provází  Martin Světlík

Vyhněte se metodě pokus-omyl a přejděte na Mac snadno a rychle! Tento kurz bude vaším průvodcem do světa počítačů Mac.

690 Kč s DPH

Celková délka

37 min

Počet lekcí

17

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Přecházíte na Mac? Tento kurz bude vaším průvodcem do světa počítačů Mac. Snadno a rychle vás provede prvními kroky a stručně seznámí s principy a filozofií ovládání tak, aby přechod z Windows byl pro vás co nejjednodušší.

V kurzu se naučíte:

  • Jak používat nové klávesy a klávesové zkratky
  • Jak pracovat na Macu s gesty na trackpadu nebo myši
  • Základní filozofii prostředí macOS
  • Jak fungují aplikace na Macu
  • Jak pracovat se soubory

Kurz je určený pro:

  • Všechny, kteří přechází na platformu Mac z Windows a chtějí si ušetřit čas při úvodním seznámení s odlišnou filozofií systému macOS

Používáme Mac efektivně

Jakmile se seznámíte se základy práce v prostředí systému macOS, neváhejte pokračovat navazujícím kurzem Používáme Mac efektivně, který plný tipů a triků, které vám ušetří spoustu času. Pokud jste základy objevili již sami, nebojte se pokračovat rovnou na tento kurz.

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Martin Světlík

Nezávislý Apple konzultant a lektor

Martin je konzultant a lektor produktů Apple na volné noze. Pomáhá uživatelům, firmám a školám používat jejich zařízení efektivně tak, aby jim usnadnila každodenní práci. Pořádá také vlastní otevřené kurzy a provozuje První Mac, průvodce do světa počítačů Mac pro nové uživatele.

Hodnocení kurzu

95 %

245 hodnocení
196x
38x
6x
5x
0x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Miroslav Beran

Nebylo ani povrchní ani složité, prostě akorát


Martina M.

Stručné, rychlé, poučné


Petr Š.

Naprosto perfektní, mám již zakoupené další Apple kurzy od pana Světlíka a doufám že časem budou další. Líbilo by se mi kurz na Apple Watch 😉

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.