Přecházíme na Mac

Cena: 590 Kč s DPH

Počet lekcí:
17
Celková délka videí:
37 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Vyhněte se metodě pokus-omyl a přejděte na Mac snadno a rychle! Tento kurz bude vaším průvodcem do světa počítačů Mac.

V kurzu si osvojíte

Přecházíte na Mac? Tento kurz bude vaším průvodcem do světa počítačů Mac. Snadno a rychle vás provede prvními kroky a stručně seznámí s principy a filozofií ovládání tak, aby přechod z Windows byl pro vás co nejjednodušší.

V kurzu se naučíte:

  • Jak používat nové klávesy a klávesové zkratky
  • Jak pracovat na Macu s gesty na trackpadu nebo myši
  • Základní filozofii prostředí macOS
  • Jak fungují aplikace na Macu
  • Jak pracovat se soubory

Kurz je určený pro:

  • Všechny, kteří přechází na platformu Mac z Windows a chtějí si ušetřit čas při úvodním seznámení s odlišnou filozofií systému macOS

Používáme Mac efektivně

Jakmile se seznámíte se základy práce v prostředí systému macOS, neváhejte pokračovat navazujícím kurzem Používáme Mac efektivně, který plný tipů a triků, které vám ušetří spoustu času. Pokud jste základy objevili již sami, nebojte se pokračovat rovnou na tento kurz.

Osnova kurzu

Martin Světlík

Martin Světlík

Nezávislý Apple konzultant a lektor

Martin je konzultant a lektor produktů Apple na volné noze. Pomáhá uživatelům, firmám a školám používat jejich zařízení efektivně číst vícetak, aby jim usnadnila každodenní práci. Pořádá také vlastní otevřené kurzy a provozuje První Mac, průvodce do světa počítačů Mac pro nové uživatele.

Všechny kurzy lektora Martin Světlík

Hodnocení kurzu

95 %

179 hodnocení
142x
29x
4x
4x
0x

Andrea T.

Děkuji za školení. Velmi mi ulehčilo přechod z Windows na Mac!


Martin F.

Fajn kurz pro začátečniky s Macem. Děkuji. 🙂


doskova@me.com

Vše hezky vysvětleno a ukázáno. Chtělo by to možná aktualizovat kurz s novými funkcemi MacOS.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.