Používáme Mac efektivně

hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Martin Světlík

Cena: 899 Kč s DPH

Sleva -50 %: 449 Kč s DPH

Platí do 31. 1. 2022

Počet lekcí:
25
Celková délka videí:
1:12 hod

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Zbavte se pocitu, že Mac nepoužíváte naplno! Tento kurz je nabitý tipy a triky od začátku do konce.

V kurzu si osvojíte

Apple

Tento kurz volně navazující na kurz Přecházíme na Mac Vám ukáže, že Mac nabízí nepřeberné množství nástrojů a funkcí, které budete milovat nejen při každodenní práci. Tento kurz je tak určen všem uživatelům počítačů Mac, kteří by jej rádi používali opravdu efektivně.

V kurzu se naučíte:

  • Jak šetřit drahocenný čas každý den díky tipům a trikům pro efektivní práci
  • Jak pracovat s okny na Macu
  • Jak posunout práci se soubory na další úroveň
  • Jak využít Mac v otázce osobní produktivity
  • Jak vyřizovat e-maily nebo pohodlně surfovat na internetu

Kurz je určený pro:

  • Všechny, kteří by rádi používali svůj Mac na maximum
  • Všechny, kteří chtějí ušetřit čas při každodenní práci s počítačem

Přecházíme na Mac

Pokud s Macem teprve začínáte, doporučujeme vám nejprve absolvovat kurz Přecházíme na Mac efektivně. Snadno a rychle vás provede prvními kroky a stručně seznámí s principy a filozofií ovládání. 

Osnova kurzu

Martin Světlík

Martin Světlík

Nezávislý Apple konzultant a lektor

Martin je konzultant a lektor produktů Apple na volné noze. Pomáhá uživatelům, firmám a školám používat jejich zařízení efektivně číst vícetak, aby jim usnadnila každodenní práci. Pořádá také vlastní otevřené kurzy a provozuje První Mac, průvodce do světa počítačů Mac pro nové uživatele.

Všechny kurzy lektora Martin Světlík

Hodnocení kurzu

97 %

102 hodnocení
89x
13x
0x
0x
0x

Tereza D.

Velmi užitečný kurz. Děkuji :-)


Michal S.

Po čtvrtstoletí ve "společnosti Windows nebylo úplně snadné odhodlat se ke změně. Nejen tento ale všechny kurzy pana Martina Světlíka mi však ohromně pomohly zorientovat se mnohem snáze, rychleji a bez zbytečných omylů v novém prostředí a dodaly chuť pokračovat v tomto poznávání dál. Děkuji (a těším se na případné další).


Markéta Z.

Výborný a praktický kurz. Mac používám dlouho, ale i tak pro mě byla spousta tipů neskutečně užitečná. Jednoznačně doporučuji!

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.