Maxikurz němčiny s Míšou Nofftz Skopalovou

Nejprodávanější

Kurzem provází  Míša Nofftz Skopalová

Šprechtěte už konečně tak, že vás od rodilých mluvčích nikdo nerozezná. Naučte se praktickou němčinu ze života, odstraňte přízvuk a přestaňte znít jako učebnice. Celý popisek

3 290 Kč s DPH

Celková délka

10:00 hod

Počet lekcí

159

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Němčina nemusí být pruda! Nebojte, v tomto kurzu němčiny vás nuda a dril ze základky rozhodně nečekají!  Už za 10 našlapaných hodin se doučíte, co jste ve škole drtili roky, a stejně vám to v hlavě nezůstalo. Nebo zůstalo, ale při návštěvě Německa či Rakouska jste si s rodiláky ani s jedničkami z němčiny nerozuměli.

V kurzu vás čeká nejen nezbytná gramatika, ale i praktické a zábavné oblasti, které v učebnicích němčiny nenajdete:

  • Nejčastější chyby, které my Češi a Slováci děláme v němčině.
  • Hovorová němčina, díky které začnete znít jako normální člověk, ne učebnice.
  • Praktický a zábavný návod, jak na německý přízvuk. 
  • A samozřejmě: předložky, členy, perfektum, plusquamperfektum, préteritum a další nezbytné lahůdky německé gramatiky. 
  • Těšte se také na hromadu vět k procvičení, přehledy, taháky a průběžné testíky, které vám pomohou si němčinu co nejvíc ukotvit.

Kurzem vás provede Míša Nofftz Skopalová, oblíbená lektorka němčiny.
Díky studiu germanistiky, německému manželovi a 8 letům v Německu učí němčinu ryze prakticky a hlavně tak, aby vás bavila a byla v životě k reálnému užitku. 

Und nun ran an den Speck!

 

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Míša Nofftz Skopalová

Lektorka němčiny online

Míše sice nekoluje v krvi germánská krev, díky více než 8 letům v německy mluvících zemích ale přičichla k němčině natolik, že ji nyní vyučuje online. Aktuálně se věnuje individuální výuce jednotlivců, ale i vedení skupinových online kurzů, ve kterých nepředává učebnicovou němčinu, ale především tu, kterou rodilí mluvčí opravdu používají. Mimo jiné píše blog, natáčí videa, tvoří výukové materiály a ukazuje, že němčina opravdu není tak těžká, jak se o ní říká. Více na michaelaskopalova.cz.

Hodnocení kurzu

100 %

21 hodnocení
21x
0x
0x
0x
0x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Monika R.

perfektný kurz

Reakce lektora:

“Danke sehr :)“


Eva H.

Výborné...

Reakce lektora:

“Danke sehr!“


Richard N.

Nie som si isty, ci je najvhodnejsie davat lekciu s clenmi az na zaver kurzu.

Reakce lektora:

“Děkuji, Richarde, za podnět! Věřte, že jsme dlouho přemýšleli nad správným uspořádáním jednotlivých témat a došli k závěru, že ideální seskládání neexistuje. V každém kurzu totiž začínáme od nejjednodušších témat a struktur a přecházíme ke složitějším. Vycházeli jsme tedy z toho, že každý si stejně nejdřív pustí to, co v danou chvíli nejvíc potřebuje nebo do čeho se mu v daný moment nejvíc chce. Pokud Vám s němčinou můžu pomoct jakkoli jinak, neváhejte se ozvat!“

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.