Mindfulness - Jak se zbavit stresu a napětí i když nestíháte

hodnocení 92 %

Kurzem provází Katarzyna Korda Jedzoková

Cena: 490 Kč s DPH

Počet lekcí:
26

Celková délka videí:
1:03 hod

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

V kurzu se naučíte soubor krátkých technik, které Vám pomohou zaměřit pozornost tak, abyste šetřili svou mentální energii, pustili z hlavy tíživé myšlenky, představy a obavy. Zastavte se, získejte životní nadhled a vychutnejte si krásy života.

Mindfulness je umění, které vám pomáhá soustředit se na to, co se zrovna odehrává, bez hodnocení a zbytečných obav či očekávání. Jednoduše plně prožívejte přítomnost. Jde o jednoduché metody, které změní způsob prožívání světa.Mají blahodárný vliv na fyzické i psychické zdraví člověka. Jejich účinek dokládá řada vědeckých výzkumů. Často se nám v životě stává, že plýtváme naší energií, a to zejména v momentech, kdy máme přehnané obavy, očekávání, vytvářímě katastrofické scénáře, nestíháme se zastavit. Mindfulness nás naučí, jak tento automatický způsob myšlení a jednání přerušit a získat nadhled a vyrovnanosti na život.

V tomto kurzu se naučíte, jak žít v tom, co je teď a tady.

V kurzu se naučíte:

 • čelit stresu účinnějšími a zdravějšími metodami než je alkohol a nikotin
 • zmírnit stres
 • zefektivnit Vaši práci
 • mít odstup od myšlenek a nepříjemných emocí
 • lépe zvládat náročné situace a konflikty
 • využít svou hlavu ve svůj prospěch
 • osvobodit se od svých škodlivých návyků
 • vylepšit vztahy k sobě i ostatním
 • lépe se vyznat ve svých pocitech
 • užívat si krásu všedních okamžiků
 • vidět, že krásu v tom co je - krásu, která vám teď pravděpodobně uniká
 • žít uvolněněji a radostněji
 • vystačit si s jednou čokoládou na měsíc :-)

Kurz je určený pro:

 • Velmi vytížené osoby
 • Osoby kterým se vytrácí radost ze života
 • Všechny kteří cítí že potřebují víc nadhledu v životě
 • Zaměstnance vystavené dlouhodobému stresu
 • Osoby s psychosomatickými potíži, chronickými bolestmi
 • Lidi pracující s lidma
Katarzyna Korda Jedzoková

Katarzyna Korda Jedzoková

trénerka Mindfulness, psychoterapeutka, autorka mindfullife.cz

Trenérka Mindfulness, psychoterapeutka s výcvikem v kognitivně-behaviorální terapii, cestovatelka, matka číst více3 dětí, milovnice života, nezkrotná bytost. Posledních 15 let se věnuje využití meditace mindfulness (všímavosti) v individuální terapii i běžném životě. Současně vede skupinové tréninky této metody, školí ve firmách, vyučuje ve výcviku budoucích terapeutů, i v privátní léčebně závislostí. Vede individuální terapie i koučink se zaměřením na prevenci vyhoření, hledání osobní vize a vnitřní síly. Reference klientů z oblasti bussinesu si můžete přečíst tady

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Osnova kurzu

Hodnocení kurzu

92 %
27 hodnocení

Monika Horanská

Jedním slovem - skvělé. Žít v přítomném okamžiku- teď a tady - je cesta ke šťastnému životu. Děkuji!


Ing. Petra Košinárová

Velmi inspirativní kurz, příjemný projev lektorky.


Martina Podhorská

Výborné,hodne mi to rozsirilo obzory.super


MonaL@seznam.cz

Moc pěkné a přínosné. Určitě se k tomuto kurzu budu vracet, abych si tyto techniky oživila a opakovala.


Petra Šubrtová

skvělé - jak na poslech, tak na pohled. Uvolňující a velmi zajímavé - mohu jedině doporučit


Mgr. Věra Švach

Jsem nadšená! Mindfulness už nějaký ten čas praktikuji, ale vždy se ráda inspiruju dál. Tento kurz je skvělým nakopávačem pro mou každodenní praxi. Kasia dává jednoduché a efektní rady pro aplikování v běžných uspěchaných dnech a její techniky jsou velmi úlevné. Líbí se mně také vtip a jakási nadsázka a vizualizace typu "kbelík" nebo "dech jako milenec" mě nejenom pobavily, ale také v mé praxi velmi pomohly. Fakt super! Díky Kashi i Seduo za kurz. Pustila jsem si ho už asi 3x. Vždy jako celek, do sluchátek v lese.


Věra Dvořáková

Pracovat sami se sebou... je to nejtěžší...
S tímto kurzem , který je srozumitelný a cvičení je jednoduché a trefné to půjde s radostí. Určitě to pomůže všem lidičkám, kteří ho začnou používat. Tak ať se nám všem daří a popojdeme zase o kousek dál. Velký dík p. Kashe
Zdravím s láskou Věra Dvořáková


Dana Ratzková

Působivé. Příjemná lektorka, teď už jen zbývá se tím řídit.