Mluv jako Němec! Kurz německé výslovnosti

i v audio verzi i v audio verzi

Cena: 790 Kč s DPH

Zaváděcí sleva 30 %: 553 Kč s DPH

Platí do 15.8.2022

Počet lekcí:
21
Celková délka videí:
1:25 hod
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Začněte konečně mluvit, jako byste s němčinou vyrůstali odmalička. Rozlučte se s přízvukem, který hned odhalí, že jste z Česka nebo Slovenska. Jako mávnutím kouzelného proutku si s rodilými mluvčími budete o dost víc rozumět!

V kurzu si osvojíte

Máte pocit, že si s rodilými mluvčími pořád nerozumíte? Telefonáty v němčině navzdory vašim obstojným němčinářským znalostem raději delegujete na kolegyni, která těm Němcům a Rakušanům rozumí víc? Změňme to! 

Jakmile pronikneme do tajů správné výslovnosti, dost to rodilým mluvčím usnadníme. Nemusí se díky tomu soustředit na každé slovo, které říkáme a hledat v tom, co jsme měli na mysli. Se správnou výslovností vám rodiláci začnou rozumět!

Jako skvělý bonus začnete rozumět i vy jim! V německých filmech, seriálech, podcastech či písničkách se najednou nebudete ztrácet, ale uslyšíte, co daný herec či tvůrce říká. Porozumění rodilým mluvčím vám také usnadní nejednu poradu, hovor či obyčejnou každodenní komunikaci.

Správnou německou výslovnost se můžete učit i za pochodu: Nemusíte být pokročilý němčinář, abyste konečně začali znít jako rodilí mluvčí!

Cílem kurzu je naučit vás mluvit jako rodilí mluvčí:

  • Naučíte se správně vyslovovat hlásky, které jsou určující pro správnou německou výslovnost.
  • Odbouráte typicky český / slovenský přízvuk.
  • Začnete rodilým mluvčím více rozumět a vyšvihnete němčinářské znalosti na další úroveň!

Kurz je určený pro:

  • dospělé pracující, kteří se učí německy z vlastního zájmu
  • dospělé pracující, kteří se učí německy kvůli práci (spolupráce s obchodními partnery, komunikace v němčině, snaha o změnu zaměstnavatele)
  • Čechy a Slováky, kteří rádi tráví dovolenou v německy mluvících zemích a rádi by více porozuměli místním
  • Čechy a Slováky žijící v německy mluvících zemích

Osnova kurzu

PRAVIDLA, BEZ KTERÝCH TO NEPŮJDE
SAMOHLÁSKY, PŘEHLÁSKY, DVOJHLÁSKY
SOUHLÁSKY
ČASTÉ CHYBY
OVĚŘTE SI, CO JSTE SE NAUČILI
Celková délka videí
1:25 hod
Míša Nofftz Skopalová

Míša Nofftz Skopalová

Lektorka němčiny online

Míše sice nekoluje v krvi germánská krev, díky více než 8 letům v německy mluvících zemích ale přičichla k němčině natolik, číst víceže ji nyní vyučuje online. Aktuálně se věnuje individuální výuce jednotlivců, ale i vedení skupinových online kurzů, ve kterých nepředává učebnicovou němčinu, ale především tu, kterou rodilí mluvčí opravdu používají. Mimo jiné píše blog, natáčí videa, tvoří výukové materiály a ukazuje, že němčina opravdu není tak těžká, jak se o ní říká. Více na michaelaskopalova.cz.

Všechny kurzy lektora Míša Nofftz Skopalová

Hodnocení kurzu

100 %

7 hodnocení
7x
0x
0x
0x
0x

Milan Navrátil

Tento kurz byl pro mě extrémně užitečný a vřele ho doporučuji každému, kdo touží po zlepšní své německé výslovnosti.

Lekce jsou praktické – člověk má možnost během kurzu svou výslovnost trénovat a prakticky si ověřit, zda je jeho výslovnost v pořádku.

Kurz doporučuji i lidem s pokročilou němčinou, pokud se německé výslovnosti příliš systematicky nevěnovali. Například výslovnost dvojhlásek s redukcí druhé hlásky je něco, o čem jsem neměl tušení, ale mou výslovnost to po nácviku výrazně zlepšilo.

Díky moc za výborný kurz!


Martina Kobližková

Kurz se věnuje důležitému, ale často opomíjenému aspektu jazyka.
U jednotlivých lekcí jsou vysvětlena pravidla výslovnosti, porovnání s nejčastějšími chybami, a hlavně praktické návody, jak se dopracovat ke správné výslovnosti. U každé lekce je také procvičování, jak opakováním po lektorce, tak i samostatně s následnou kontrolou na výslovnost lektorky.

Procvičovaná slova a věty jsou pro kontrolu napsaná na obrazovce i s českým překladem, takže jako malý bonus si zopakujeme trochu slovní zásoby :)

Kurz vřele doporučuji, posune vaši němčinu o pořádný kus dopředu.


Ing. E. H.

Tento kurz německé výslovnosti je perfektní! Jsou tam uvedena jednotlivá pravidla pro správnou výslovnost, různé pomůcky i praktické příklady použití a dokonce je upozorněno na nejčastější chyby. Všem tento kurz vřele doporučuji!

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.