Moderní trendy v HR

Nejprodávanější

Kurzem provází  LMC a Tomáš Ervín Dombrovský

Vhodné k poslechu

Zmapujte nejzásadnější aktuální trendy v HR a na pracovním trhu. Vyberte si ty, které vaší firmě přinesou největší užitek a vašim zaměstnancům důvod, proč s vámi zůstat co nejdéle. Celý popisek

395 Kč s DPH
790 Kč -50 %
Platí do 25. 9. 2023

Celková délka

1:18 hod

Počet lekcí

16

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Získejte rychlý a informačně nabitý přehled o trendech, které (nejen díky pandemii) mění způsob, jak firmy pracují se zaměstnanci. Nadhledový pohled se hbitě střídá s daty z nejnovějších průzkumů z pracovního trhu.

Uslyšíte nejnovější trendy, které se díky pandemii staly součástí běžného firemního slovníku:  

  • práce na dálku
  • hybridní spolupráce
  • automatizace a digitalizace
  • inkluze

Dojde i na témata, která trhem práce hýbou už několik let: 

  • leadership a otevřená komunikace 
  • význam a efektivita firemního vzdělávání
  • práce s mladými talenty a lidmi 50+
  • autentické nábory a férové odchody zaměstnanců

Komu je kurz určen

  • Všem členům vedení firem, ředitelům a HR manažerům, kteří chtějí vést firmu moderně, s důvěrou v zaměstnance, vstřícně k potřebám různých skupin zaměstnanců a v souladu s nevyhnutelnými trendy v lidské spolupráci. 
  • Inspiraci v něm najdou i manažeři týmů, kteří vnímají podporu a péči o lidi jako přirozenou součást své práce. 
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
LMC

Internetová společnost

Naším snem je, aby lidé měli svou práci rádi. A více než 3.000.000 z nich jsme s tím už pomohli. Umíme vám najít skvělé zaměstnance, propojit s lidmi na volné noze, usnadnit nábor i vzdělávat lidi ve vašem týmu. Díky tomu všemu s námi spolupracuje již přes 20.000 klientů. Patříme do mezinárodní skupiny Alma Career a dosáhneme tak do 15 evropských zemí.


Tomáš Ervín Dombrovský

Analytik pracovního trhu

Skrze výzkumy a další zdroje dat mapuje hlavní jevy a trendy v propojených světech vzdělávání a práce. Závěry a doporučení, které mohou pomoci zlepšit prostředí pro spolupráci, pravidelně přednáší lidem z HR a vedení organizací. Krom toho se stará také o veřejně prospěšné aktivity přesahující každodenní byznys společnosti LMC, v níž je jedenáctým rokem zaměstnán. LMC vyvíjí online služby pro vzdělávání a hledání práce, například Jobs.cz, Prace.cz, Seduo.cz, Atmoskop.cz a další portály a mobilní aplikace.

Hodnocení kurzu

89 %

298 hodnocení
188x
70x
27x
9x
4x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Sandra Banasová

Bylo to moc užitečné, děkuji


Petra B.

Líbil se mi kurz velmi. Celkové smýšlení nad problematikou všeho ohledně zaměstnávání. Přístupu, doporučení a jak se chovat, uvažovat a vlastně být lidský a nediskriminovat. Naštěstí spoustu řečeného používáme ve firmě, ale nebylo by od věci to pustit i vedení :-) Děkuji


Natália B.

Kurz prekonal moje očakávania. Keďže rada počúvam podcasty, prednášky či webináre popri iných aktivitách, pustila som si ho ako oddychovku. Nakoniec som sa však vo videách vracala späť a niektoré myšlienky si zapisovala. V kurze boli momenty, ktoré ma nútili sa zamyslieť nad tým, ako by som tieto informácie aplikovala v našej firme. Páčil sa mi aj spôsob výkladu lektora.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.