Moderní trendy v HR

i v audio verzi i v audio verzi

Cena: 790 Kč s DPH

Počet lekcí:
16
Celková délka videí:
1:18 hod
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Zmapujte nejzásadnější aktuální trendy v HR a na pracovním trhu. Vyberte si ty, které vaší firmě přinesou největší užitek a vašim zaměstnancům důvod, proč s vámi zůstat co nejdéle.

Získejte rychlý a informačně nabitý přehled o trendech, které (nejen díky pandemii) mění způsob, jak firmy pracují se zaměstnanci. Nadhledový pohled se hbitě střídá s daty z nejnovějších průzkumů z pracovního trhu.

Uslyšíte nejnovější trendy, které se díky pandemii staly součástí běžného firemního slovníku:  

  • práce na dálku
  • hybridní spolupráce
  • automatizace a digitalizace
  • inkluze

Dojde i na témata, která trhem práce hýbou už několik let: 

  • leadership a otevřená komunikace 
  • význam a efektivita firemního vzdělávání
  • práce s mladými talenty a lidmi 50+
  • autentické nábory a férové odchody zaměstnanců

Komu je kurz určen

  • Všem členům vedení firem, ředitelům a HR manažerům, kteří chtějí vést firmu moderně, s důvěrou v zaměstnance, vstřícně k potřebám různých skupin zaměstnanců a v souladu s nevyhnutelnými trendy v lidské spolupráci. 
  • Inspiraci v něm najdou i manažeři týmů, kteří vnímají podporu a péči o lidi jako přirozenou součást své práce. 

Osnova kurzu

LMC

LMC

Internetová společnost

Naším snem je, aby lidé měli svou práci rádi. A více než 3.000.000 z nich jsme s tím už pomohli. Umíme vám číst vícenajít skvělé zaměstnance, propojit s lidmi na volné noze, usnadnit nábor i vzdělávat lidi ve vašem týmu. Díky tomu všemu s námi spolupracuje již přes 20.000 klientů. Patříme do mezinárodní skupiny Alma Career a dosáhneme tak do 15 evropských zemí.

Všechny kurzy lektora LMC
Tomáš Ervín Dombrovský

Tomáš Ervín Dombrovský

Analytik pracovního trhu

Skrze výzkumy a další zdroje dat mapuje hlavní jevy a trendy v propojených světech vzdělávání a práce. Závěry a číst vícedoporučení, které mohou pomoci zlepšit prostředí pro spolupráci, pravidelně přednáší lidem z HR a vedení organizací. Krom toho se stará také o veřejně prospěšné aktivity přesahující každodenní byznys společnosti LMC, v níž je jedenáctým rokem zaměstnán. LMC vyvíjí online služby pro vzdělávání a hledání práce, například Jobs.cz, Prace.cz, Seduo.cz, Atmoskop.cz a další portály a mobilní aplikace.

Všechny kurzy lektora Tomáš Ervín Dombrovský

Hodnocení kurzu

89 %

177 hodnocení
115x
38x
13x
7x
4x

Lenka H.

Žádné konkrétní příklady, jak co zrealizovat. Jen plané řeči o výsledku šetření. Trendy, které lektor uvádí, má naše firma již více jak 5 let zavedené.


Ing. L. S.

Velmi zajímavý pohled na současnou HR


Michaela C.

Uvědomění si, že to, co se děje v naší firmě, se děje i v jiných firmách. Díky pandemii se změnil přístup k rozdělení a vykonávání práce, role a kompetence manažerů. O tom i dalších věcech mluvil srozumitelně a prakticky lektor Tomáš Ervín Dombrovský. Kurz doporučuji.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.