Motivace a smysl: Jak hledat smysl v práci i v osobním životě?

Nejprodávanější

Kurzem provází  GrowJOB a Denisa Dědičová

Vhodné k poslechu

Naučte se využívat praktické nástroje tak, abyste k vlastní motivaci už nikdy nikoho nepotřebovali. Jen sebe.

990 Kč s DPH

Celková délka

1:03 hod

Počet lekcí

12

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Ztrácíte motivaci a nevíte si rady, jak ji znovu zažehnout? Věnujete až moc velké procento času činnostem, které vám nedávají smysl? Cítíte, že nevyužíváte svůj potenciál na maximum? Motivace je základní stavební kámen ke všem ostatním aktivitám jako je plánování, efektivita nebo produktivita. Ale nezapomínejte, že smysl a motivaci si hledáme a vytváříme sami. 

Naučte se dlouhodobě budovat vnitřní motivaci, udělejte ze své práce poslání a buďte díky hledání smyslu v životě spokojenější.

V kurzu se naučíte:

 • Používat praktické nástroje, jak motivaci zažehnout a dlouhodobě udržet.
 • V čem jste v práci dobří a možná jste to ani nevěděli.
 • Jaké jsou druhy motivace a kdy a jak kterou využívat.
 • Jak hledat smysl ve všem, co děláme.
 • Z čeho náš pocit smyslu pramení a jak si ho udržet.
 • Jak dojít ke svým hodnotám a jak je aplikovat v každodenním životě.
 • Proč je znalost našeho potenciálu základním stavebním kamenem motivace i smyslu.

Kurz je určený pro:

 • Všechny, kdo hledají praktické nástroje k budování smyslu a motivace v životě.
 • Všechny, kdo vnímají, že ztrácí motivaci a chtějí ji znovu zažehnout.
 • Všechny, kdo hledají smysl ve svém profesním i osobním životě a neví jak na to. 
 • Všechny, koho baví a naplňuje jejich práce a chtějí si tento pocit dlouhodobě uchovat. 
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
GrowJOB

Vzdělávací institut

Ve vzdělávacím institutu GrowJOB pomáháme zlepšovat vnitřní motivaci, efektivitu práce a spokojenost jednotlivců a lidí ve firmách. Převádíme do praxe aktuální vědecké poznatky převážně z oblasti neurověd a behaviorální ekonomie. Naší prací spoluvytváříme hodnotové společnosti skrze které přispíváme k budování hodnotového Česka.


Denisa Dědičová

Konzultantka a lektorka osobního a profesního rozvoje pro GrowJOB Institute.

Denisa je od roku 2013 součástí GrowJOB Institutu, kde pomáhá svým klientům v jejich osobním i profesním rozvoji. Její hlavní náplň práce je učit účastníky svých kurzů a klienty na osobních konzultacích používat praktické nástroje tak, aby si z dlouhodobého hlediska dokázali pomoci sami. A to zejména v hledání motivace, smyslu, osobní vize, sebevědomí a spokojenosti v osobním životě i v práci. Dlouhodobě se také zabývá tématem inovací ve vzdělávání, a proto založila projekt Hodnotový učitel. Ze stejného důvodu se začala věnovat tématům efektivního vzdělávání a inspirativního prezentování.

Denisa je také součástí projektu Konec prokrastinace a za pražskou pobočku je zodpovědná za většinu školení navazující na toto téma. Vzhledem k tomu, že dlouho žila a pracovala ve Španělsku, je zakladatelkou španělské odnože Konce prokrastinace. 

Přednáší pro veřejnost, ale i firmy. Mezi její klienty patří například Avast, UniCredit Bank, SAP, Mall.cz, Johnson&Johnson, 3M, Servier a další.

Hodnocení kurzu

90 %

647 hodnocení
437x
129x
51x
21x
9x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Maroš S.

Ďakujem


Kateřina A.

odborné, inspirující


Emília B.

veľmi dobrý kurz, odporúčam :-)

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.