Microsoft Planner: Projekty v pohodě

Cena: 590 Kč s DPH

Sleva -50%: 295 Kč s DPH

Platí do 31. 1. 2023

Počet lekcí:
10
Celková délka videí:
57 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Microsoft Planner je jako dělaný pro minimalistické, ale přesto efektivní plánování a řízení projektů. Otestovaný řadou profesionálů na menších i větších projektech. Urychlete první oťukávání a vrhněte se rovnou na své projekty.

Pro podporu spolupráce na projektech dnes existuje řada skvělých digitálních nástrojů. Pokud však pracujete v ekosystému společnosti Microsoft, využíváte platformu Microsoft 365 nebo třeba nástroj pro týmovou spolupráci Microsoft Teams, může být nejlepší volbou právě aplikace Microsoft Planner. Jedná se o jednoduchý, ale zároveň velmi silný nástroj pro plánování a řízení projektů, komunikaci nad úkoly a zjednodušení a zefektivnění týmové spolupráce. Cílem kurzu je ukázat vám všechny možnosti aplikace Microsoft Planner včetně praktických doporučení pro produktivnější využití na konkrétních typech projektů.

V kurzu se naučíte:

  • Plánovat a řídit projekty v aplikaci Microsoft Planner včetně všech vychytávek
  • Mít komunikaci celého týmu nebo společnosti k projektům nebo produktům na jednom místě
  • Jaké jsou nejlepší příklady využití Microsoft Planner

Kurz je určený pro:

  • Ty, kdo se chtějí naučit využívat Planner pro plánování a řízení projektů na maximum
  • Ty, kdo chtějí mít veškeré projektové aktivity pod kontrolou na jednom místě
  • Ty, kdo chtějí zlepšit komunikaci v rámci projektů, týmů či napříč celou společností

Osnova kurzu

Daniel Gamrot

Daniel Gamrot

Lektor osobní produktivity

Daniel Gamrot je je lektor osobní produktivity a konzultant využití moderních digitálních nástrojů ve firmách. Každý rok projde jeho číst vícetréninkovými programy, školeními, webináři a přednáškami více než tisícovka účastníků z firem jako jsou UNIQA, Orange Slovensko, Strabag, Hello bank! nebo ČEZ. S klienty pracuje na budování nových dovedností pro zvýšení produktivity práce.

Všechny kurzy lektora Daniel Gamrot

Hodnocení kurzu

94 %

76 hodnocení
58x
13x
5x
0x
0x

Eva H.

Jednoduše vysvětlené. Planner je fajn produkt, bez náročných zákoutí. Jen tu práce s Microsoft 365 skupinami na pozadí, by bylo fajn dovysvětlit, i když to není úplně uživatelská znalost.


Juraj B.

Prehľadné vysvetlenie aplikácie na príkladoch


Vojtech M.

Kurz sa mi velmi pacil, len sa mi nepaci to, ze po kazdej lekcii sa video minimalizuje a pre spustenie dalsej casti videa musim cakat pat sekund a este ktomu sa video spusti s atributmi automaticka kvalita a minimalizovane. Neviete to prosim spravit tak aby sa dalsie videa spustali automaticky a ja si vedel nastavit ci chcem pauzy alebo nie? alebo nahrajte video ako jeden celok a rozdelte to do kapitol, tak ako to umoznuje youtube. Dakujem

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.