Microsoft Planner: Projekty v pohodě

Nejprodávanější

Kurzem provází  Daniel Gamrot

Microsoft Planner je jako dělaný pro minimalistické, ale přesto efektivní plánování a řízení projektů. Otestovaný řadou profesionálů na menších i větších projektech. Urychlete první oťukávání a vrhněte se rovnou na své projekty. Celý popisek

690 Kč s DPH

Celková délka

57 min

Počet lekcí

10

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Pro podporu spolupráce na projektech dnes existuje řada skvělých digitálních nástrojů. Pokud však pracujete v ekosystému společnosti Microsoft, využíváte platformu Microsoft 365 nebo třeba nástroj pro týmovou spolupráci Microsoft Teams, může být nejlepší volbou právě aplikace Microsoft Planner. Jedná se o jednoduchý, ale zároveň velmi silný nástroj pro plánování a řízení projektů, komunikaci nad úkoly a zjednodušení a zefektivnění týmové spolupráce. Cílem kurzu je ukázat vám všechny možnosti aplikace Microsoft Planner včetně praktických doporučení pro produktivnější využití na konkrétních typech projektů.

V kurzu se naučíte:

  • Plánovat a řídit projekty v aplikaci Microsoft Planner včetně všech vychytávek
  • Mít komunikaci celého týmu nebo společnosti k projektům nebo produktům na jednom místě
  • Jaké jsou nejlepší příklady využití Microsoft Planner

Kurz je určený pro:

  • Ty, kdo se chtějí naučit využívat Planner pro plánování a řízení projektů na maximum
  • Ty, kdo chtějí mít veškeré projektové aktivity pod kontrolou na jednom místě
  • Ty, kdo chtějí zlepšit komunikaci v rámci projektů, týmů či napříč celou společností
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Daniel Gamrot

Lektor osobní produktivity

Daniel Gamrot je lektor osobní produktivity a konzultant využití moderních digitálních nástrojů ve firmách. Každý rok projde jeho tréninkovými programy, školeními, webináři a přednáškami více než tisícovka účastníků z firem jako jsou UNIQA, Orange Slovensko, Strabag, Raiffeisenbank nebo ČEZ. S klienty pracuje na budování nových dovedností pro zvýšení produktivity práce.

Hodnocení kurzu

94 %

164 hodnocení
123x
32x
8x
0x
1x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Zdeněk Netík

Některá videa se nenatahovala


Pavel K.

vse co bylo receno jsem se naucil v planneru, sam cekal jsem sekci best praktice, a ta byla tak kratka ze 1 hvezda je az az. jinak Daniel presentuje pekne a srozumitelne,


Vladimír K.

Zaujímavý nástroj microsoftu pre plánovanie a organizovanie pracovného či súkromného života. Ďakujem.

Reakce lektora:

“Je to opravdu skvělý nástroj. Microsoft ho navíc stále vylepšuje. Doporučuji mrknout se na poslední novinky. A děkuji moc za hodnocení kurzu. 🙂“

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.