Myšlenkové mapy pro byznys i osobní život

hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Bea Brosková

Cena: 399 Kč s DPH

Sleva -50 %: 199 Kč s DPH

Platí do 31. 1. 2022

Počet lekcí:
14
Celková délka videí:
46 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Přijďte na chuť myšlenkovým mapám nejenom v byznyse, ale i v osobním životě a dovolte jim ulehčit vám život.

V kurzu si osvojíte

Vizuální myšlení

Osnova kurzu

MODUL 1: ÚVOD DO MYŠLENKOVÝCH MAP
MODUL 2: PŘÍKLADY MYŠLENKOVÝCH MAP V BYZNYSU
MODUL 3: PŘÍKLADY MYŠLENKOVÝCH MAP V OSOBNÍM ŽIVOTĚ

2:58


10.  Vánoce

3:21


2:30

MODUL 4: ZÁVĚREČNÉ SHRNUTÍ A TEST
Celková délka videí
46 min
Bea Brosková

Bea Brosková

Vizuální facilitátorka

Bea se specializuje na vizuální facilitaci a zaznamenávání, které jí přirostly k srdci již během studia. Své znalosti a dovednosti v číst vícetéhle oblasti si rozšířila i během 3-měsíčního programu Christiny Merkley. Svou vášeň pro vizualizaci sdílí skrze vizuální záznamy pro klienty, tréninky vizualizace, skečnoutingu a vizuálního myšlení. Bea je členem IFVP (International Forum of Visual Practitioners).

Všechny kurzy lektora Bea Brosková

Hodnocení kurzu

83 %

140 hodnocení
62x
46x
25x
5x
2x

Tomáš Č.

Sympatická lektorka, příjemný hlas, dobré téma. PS: Lekce 10: Vánoce -> Ano, díval jsem se přesně v pravý čas! Jsou za dveřmi... :-) Děkuji


Marie Ponížilová

Ocenila bych více nápadů, příkladů, třeba jak si díky mapě ujasnit v čem můžu podnikat. A rychlejší psaní. Jinak zajímavá lekce pro úplného začátečníka v


Ingrid S.

výborné, niečo podobné aj vytváram, kurz ma obohatil o ďalšie možnosti:)

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.