Myšlenkové mapy pro byznys i osobní život

Nejprodávanější

Kurzem provází  Bea Brosková

Přijďte na chuť myšlenkovým mapám nejenom v byznyse, ale i v osobním životě a dovolte jim ulehčit vám život.

590 Kč s DPH

Celková délka

46 min

Počet lekcí

14

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Lektoři kurzu
Bea Brosková

Vizuální facilitátorka

Bea se specializuje na vizuální facilitaci a zaznamenávání, které jí přirostly k srdci již během studia. Své znalosti a dovednosti v téhle oblasti si rozšířila i během 3-měsíčního programu Christiny Merkley. Svou vášeň pro vizualizaci sdílí skrze vizuální záznamy pro klienty, tréninky vizualizace, skečnoutingu a vizuálního myšlení. Bea je členem IFVP (International Forum of Visual Practitioners).

Hodnocení kurzu

82 %

243 hodnocení
107x
71x
49x
10x
6x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Jakub Vokoun

Pro mě osobně byl obsah slabší. Nedozvěděl jsem se prakticky nic nového. Bylo to spíše takové osobní shrnutí. Jako ideální vidím pro toho, kdo nemá o myšlenkové mapě zatím moc informací nebo prakticky žádnou zkušenost.


Milan M.

kurz sa mi pacil


Andrea B.

******

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.