Námitka ze strany klienta? Výborně, parádní příležitost udělat dojem!

Nejprodávanější

Kurzem provází  Zbyněk Rozbořil

Vhodné k poslechu

Překvapivě velká část obchodníků vnímá námitky ze strany zákazníka negativně. Někteří z nich se námitkám vší silou vyhýbají nebo se jich přímo bojí.

890 Kč s DPH

Celková délka

43 min

Počet lekcí

12

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

V tomto kurzu se dozvíte, jak vnímat námitku jako něco vrcholně pozitivního - jako příležitost, při které můžete zákazníkovi ukázat, že se o něj opravdu zajímáte a nasloucháte mu! I když má opačný názor. Excelentní zvládnutí námitky je přiležitostí k tomu udělat velmi dobrý dojem a zážitek pro Vašeho zákazníka. V tomto kurzu se naučíte, jak na to. Pěkně krok po kroku. Součástí kurzu jsou též konkrétní ukázky technik pro zvládání námitek. V kurzu naleznete konkrétní postup, jak přistoupit k námitkám ceny a konkurence.

Asi tu situaci znáte … Vaše schůzka se krásně vyvíjí, máte pocit, že víte, co zákazník potřebuje a hřeje Vás pocit, že jste nabídli něco, o čem jste přesvědčeni, že zákazníkovi pomůže … a pak BUCH! NÁMITKA, odpor, nesouhlas!! Taková situace prostě nebaví, někdy dokonce naštve a máme tendenci se na zákazníka zlobit a vyčítat mu jeho námitku … Zkušený profesionál je ale za námitku vděčný a dokáže ji s klidným svědomím zvládnout tak, že právě zvládnutí námitky motivuje zákazníka ke koupi. Práce s námitkou je obchodnickým prubířským kamenem a my se v tomto kurzu naučíme s námitkami inspirativně a tvořivě pracovat.

V kurzu se naučíte:

  • Jakým reagovat na námitku jako vyklidněný profesionál a ne jako šimpanz
  • Jak opravdu kvalifikovat a naslouchat signálům ze světa zákazníka
  • Používat konkrétní techniky pro zvládání námitek
  • Jak konkrétně zvládnout námitku ceny a konkurence

Kurz je určený pro:

  • Profesionály, kteří se chtějí naučit nové, kreativní techniky prodeje
  • Profesionály, kteří mají obavu z námitek a mají pocit nebo dokonce přímou zpětnou vazbu, že námitky nezvládájí dobře
  • Pro všechny, kteří mají problém příjmout názor druhé člověka a reagují na něj popudlivě a někdy až agresivně
  • Pro všechny ostatní zvídavé duše ;)

Vítejte ve světě, kde NE není koncem, ale začátkem obchodní konverzace! Jdeme na to!

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Zbyněk Rozbořil

zakladatel a architekt řešení ve společnost Development Ateliér

Zbyněk Rozbořil je psycholog, kouč a trenér, je zakladatelem Development Ateliéru (www.developmentatelier.com), butikové společnosti zajišťující rozvoj dovednosti a firemních kultur firem. Zbyněk se ve svém konzultačním stylu snaží vyvažovat konfrontační způsob komunikace s vnímavostí a citlivostí. V jeho portfoliu naleznete malé i velké firmy, korporace i startupy. Ve své práci se snaží inspirovat k dosažení maximální možné excelence v podstatných komunikačních dovednostech. Byť je Zbyněk silným introvertem, miluje své zákazníky i prodejní situace. Za dobu své praxe vyvinul unikátní a netlačící způsob prodeje, který inspiroval tisíce českých i zahraničních obchodních profesionálů.

Hodnocení kurzu

89 %

806 hodnocení
510x
204x
63x
13x
16x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Miloš H.

P. lektor doporučuje k argumentaci tak umělé a strojené formulace, že v praxi je nikdy použít nejde. Nicméně základní princip komunikace použitelný je, jen je třeba sám si vymyslet, jak to říct přirozeně, lidsky, uvěřitelně.


Lenka Křivánková

Je zvláštní, že podobné fráze vyzní od dvou lidí naprosto odlišně. Kurz je super, děkuji


Michal Slavík

otázka č.1 má nesmyslné odpovědi vzhledem k otázce.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.