Námitka ze strany klienta? Výborně, parádní příležitost udělat dojem!

i v audio verzi

Co se v kurzu naučíte

Překvapivě velká část obchodníků vnímá námitky ze strany zákazníka negativně. Někteří z nich se námitkám vší silou vyhýbají nebo se jich přímo bojí.

V kurzu si osvojíte

V tomto kurzu se dozvíte, jak vnímat námitku jako něco vrcholně pozitivního - jako příležitost, při které můžete zákazníkovi ukázat, že se o něj opravdu zajímáte a nasloucháte mu! I když má opačný názor. Excelentní zvládnutí námitky je přiležitostí k tomu udělat velmi dobrý dojem a zážitek pro Vašeho zákazníka. V tomto kurzu se naučíte, jak na to. Pěkně krok po kroku. Součástí kurzu jsou též konkrétní ukázky technik pro zvládání námitek. V kurzu naleznete konkrétní postup, jak přistoupit k námitkám ceny a konkurence.

Asi tu situaci znáte … Vaše schůzka se krásně vyvíjí, máte pocit, že víte, co zákazník potřebuje a hřeje Vás pocit, že jste nabídli něco, o čem jste přesvědčeni, že zákazníkovi pomůže … a pak BUCH! NÁMITKA, odpor, nesouhlas!! Taková situace prostě nebaví, někdy dokonce naštve a máme tendenci se na zákazníka zlobit a vyčítat mu jeho námitku … Zkušený profesionál je ale za námitku vděčný a dokáže ji s klidným svědomím zvládnout tak, že právě zvládnutí námitky motivuje zákazníka ke koupi. Práce s námitkou je obchodnickým prubířským kamenem a my se v tomto kurzu naučíme s námitkami inspirativně a tvořivě pracovat.

V kurzu se naučíte:

  • Jakým reagovat na námitku jako vyklidněný profesionál a ne jako šimpanz
  • Jak opravdu kvalifikovat a naslouchat signálům ze světa zákazníka
  • Používat konkrétní techniky pro zvládání námitek
  • Jak konkrétně zvládnout námitku ceny a konkurence

Kurz je určený pro:

  • Profesionály, kteří se chtějí naučit nové, kreativní techniky prodeje
  • Profesionály, kteří mají obavu z námitek a mají pocit nebo dokonce přímou zpětnou vazbu, že námitky nezvládájí dobře
  • Pro všechny, kteří mají problém příjmout názor druhé člověka a reagují na něj popudlivě a někdy až agresivně
  • Pro všechny ostatní zvídavé duše ;)

Vítejte ve světě, kde NE není koncem, ale začátkem obchodní konverzace! Jdeme na to!

Osnova kurzu

Zbyněk Rozbořil

Zbyněk Rozbořil

zakladatel a architekt řešení ve společnost Development Ateliér

Zbyněk Rozbořil je psycholog, kouč a trenér, je zakladatelem Development Ateliéru číst více(www.developmentatelier.com), butikové společnosti zajišťující rozvoj dovednosti a firemních kultur firem. Zbyněk se ve svém konzultačním stylu snaží vyvažovat konfrontační způsob komunikace s vnímavostí a citlivostí. V jeho portfoliu naleznete malé i velké firmy, korporace i startupy. Ve své práci se snaží inspirovat k dosažení maximální možné excelence v podstatných komunikačních dovednostech. Byť je Zbyněk silným introvertem, miluje své zákazníky i prodejní situace. Za dobu své praxe vyvinul unikátní a netlačící způsob prodeje, který inspiroval tisíce českých i zahraničních obchodních profesionálů.

Všechny kurzy lektora Zbyněk Rozbořil

Hodnocení kurzu

90 %

569 hodnocení
367x
143x
39x
9x
11x

Monika D.

Velmi příjemný lektor, dobře se poslouchá, jasné a konkrétní tipy


Monika B.

Dakujem,veľmi užitočný kurz.


Adriána Duchoňová

Super

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Cena: 690 Kč s DPH

Počet lekcí:
12
Celková délka videí:
43 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup