Nejčastější chyby v angličtině a jak se jim vyhnout

i v audio verzi

Co se v kurzu naučíte

Zbavte se 200 nejčastějších chyb, které Češi a Slováci dělají v angličtině. Zjistěte, proč vám kvůli záměně slova nebo výslovnosti rodilí mluvčí nerozumí a jak se chybě navždy vyhnout.

V kurzu si osvojíte

Chybami se člověk prý nejvíce naučí. Jenže strach z chyb je zároveň nejčastější brzdou na cestě k báječné angličtině. Raději mlčíme, píšeme s pomocí Google překladače nebo necháváme mluvit na schůzkách kolegy. Bojíme se, že něco plácneme a bude to trapas. Pojďme to změnit. Slibuji vám, že vás provedu více než 200 nejčastějšími chybami českých a slovenských studentů angličtiny a vysvětlím vám naprosto srozumitelně, v čem je problém a jak chybu příště už neudělat.

Co díky kurzu získáte:

 • zkoncentrované know-how 200 nejčastějších chyb Čechů a Slováků,
 • vypilování nejzákeřnějších kusů chybně používané gramatiky,
 • odnaučíte se špatné fráze, které už téměř zlidověly,
 • ušetříte si desítky trapasů a nedorozumění v zahraničí,
 • jistotu a sebevědomí, protože nezaváháte tam, kde 90 % studentů pohoří
 • a možnost procvičování díky super e-booku a bonusové cvičebnici.

Kurz obsáhne potřeby každého studenta angličtiny:

 • časy, členy, předložky, slovosled, tvary sloves,
 • výslovnost, spelling, diakritiku,
 • časté fráze a nezbytnou slovní zásobu,
 • konečné pochopení často zaměňovaných slov.

Kurz je vhodný pro všechny, kteří:

 • se nespokojí s pouhým konstatováním, že je to špatně, ale chtějí vysvětlení,
 • oceňují praktické fráze a slova, která skutečně použijí,
 • mají blok z mluvení nebo se zaseknou při psaní anglického textu,
 • se rádi učí v krátkých intervalech (lekci zvládnete i na záchodě nebo při čekání na autobus),
 • chtějí i po projetí kurzu ještě nové znalosti procvičovat.

Na konci tohoto kurzu budete znát chyby, které jste pravděpodobně nevědomky roky dělali, a hlavně to, jak se jim jednou provždy vyhnout. A díky tomu budete schopni mluvit a psát anglicky s výrazně větším sebevědomím a jistotou!

Osnova kurzu

Bronislav Sobotka

Bronislav Sobotka

Nadšený učitel angličtiny

Broňa je v Brně usazený učitel, milovník angličtiny a věčný optimista, který si často říká, že má asi tu nejlepší práci číst vícena světě. Pomáhá totiž lidem najít cestu k angličtině, zbavit je strachu z mluvení a radovat se z vlastních úspěchů a pokroků. Broňa se začal učit anglicky sám ve dvaceti a dotáhnul to až k červenému diplomu, zkouškám CPE a Celta, k učení angličtiny v Oxfordu.  Více na www.brona.cz

Všechny kurzy lektora Bronislav Sobotka

Hodnocení kurzu

95 %

143 hodnocení
124x
10x
6x
1x
2x

Zuzana Šínová

Perfektní, jako vždy… člověk si myslí, jak to všechno ví a ono ne 🤣 typické chyby seděly přesně na to, co jsem si myslela, že znám. Hodně jsem se naučila a za to děkuji!

Reakce lektora:

“Thank you sooooo much, Zuzka! ❤️“


Ivana M.

super


Mariana P.

veľmi poučný kurz, určite si ho pozriem ešte .. a nie raz :)

Reakce lektora:

“Thank you, Mariana!“

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Cena: 990 Kč s DPH

Počet lekcí:
26
Celková délka videí:
1:45 hod
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup