Networking: Přirozená cesta k profesní spolupráci

hodnocení 92 %

Kurzem provází Petr Pouchlý

Cena: Zdarma

Počet lekcí:
14

Celková délka videí:
44 min

Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Využijte technik budování sítě kontaktů pro vaši kariéru. Od získání práce po uzavření trvalých obchodních partnerství.

Networking se stal populárním slovem, které zaslouženě přitahuje pozornost. Jenže přečíst si dvě moudré knihy a vyrazit na nejbližší sraz nemusí zdaleka znamenat, že „vytěžíte maximum“, jak sliboval přebal knihy podepsané mluvkou z New York Times.

Úspěšný networking se totiž mnohem více, než večírku v místním hotelu, podobá rande ve dvou. A vztah nevytvoříte jen proto, že jste jej chtěli, přečetli si příručku, stylově se oblékli a příjemně voníte.

Nezáleží na tom, jestli jste již s networkingem začali, nebo se teprve odhodláváte. Společně se zaměříme na pevné základy, na kterých si vybudujete osobitý styl. Probereme nejčastější chyby a naučíte se základní návyky.

Praktické okruhy

  • Očekávání a plán síťování
  • Výběr vhodných aktivit s ohledem na vaši povahu
  • Přínos a úskalí podnikatelských klubů a networkingových organizací
  • Nácvik prvního kroku v oslovení na společenské akci
  • Metodika práce s kontakty
  • Zúročení a zisk z vaší práce 
Petr Pouchlý

Petr Pouchlý

Kapitán škuneru Court of Moravia

Petr vede svobodnou firmu Court of Moravia, vyučuje na Masarykově univerzitě leadership, má za sebou 6 let konzultantských číst vícezkušeností v mezinárodním obchodě, trénoval desítky týmů v oblasti komunikačních dovedností a pomáhal s nastavením prodejní/marketingové strategie více než 100 malých podniků a startupů. Za klíčové úspěchy vděčí networkingu, který vytrvale propaguje v ČR na všech úrovních.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Osnova kurzu

Osobnost networkera


1:54


3:50


2:26


Příležitosti k networkingu


3:20


2:14


2:31


Seznamování v praxi


4:09


5:49


3:38


Metodika dlouhodobé práce


2:39


3:08


5:57


Závěrečné video a shrnutí


2:35


Závěrečný kvízCelková délka videí

44 min

Hodnocení kurzu

92 %
699 hodnocení

Jiří Benda

poučné, díky za kurz


Fotograf Černý Lukáš

Zajímavý kurz, mám sice již zkušenosti s networkingem ale každá další rada je vždy dobrý posun a krok v podnikání.


Bc. Monika Fabianová

Děkuji:)


Ing. Tomáš Mořkovský

ve workshopu o podnikání jsem se dozvěděl o networkingu, tento krátký kurz mi některé věci připomněl a mnohé další přidal. Určitě doporučuji lidem, kteří dosud znali pojem networking, ale netušili oč jde.


Markéta Novotná

Pro mně zajímavé a přínosné informace k odstranění chyb při navazování kontaktů jak na různých akcích tak na sociálních sítích.


Lucie Drobiszova

Moc děkuji za informace a zajímavé seznámení s tématem a přeji mnoho úspěchů. Lucie Drobiszová


Veronika Mikolajková

Užitečné informace, inspirativní náměty, třebaže se neorientuji na business. Děkuji!


Miroslav Král

nadherny kurz


Milan Ruther

Bohužel jsem kurz nedokoukal. Nechci nevděčně hodnotit, ale není mi příjemný projev, ani obsah. Asi není kurz pro mne, neboť mi přišel zbytečný. Závěrečný test na 90% během 20 sekund. Snad zrovna tento kurz pomůže někomu jinému.


Magdaléna Vrťová

Strucne,vystizne,s ponukou jednoduchych rieseni,je potrebne odskusat v praxi po malych krokoch.Dobry navod!