Odvaha jít vlastní cestou

i v audio verzi

Kurzem provází Šimon Pánek České

Cena: 1 290 Kč s DPH

Počet lekcí:
10
Celková délka videí:
46 min
Koupit kurz
České
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Jít vlastní cestou znamená prošlapávat si vlastní stopu. Dělat chyby. Mít občas strach. Někdy s rozhodnutím chvíli počkat, o to víc si pak za ním stát. Inspirujte se zkušenostmi zakladatele největší humanitární organizace ve střední Evropě.

Šimon Pánek je spoluzakladatel a ředitel humanitární organizace a humanitární pracovník. Je také známý jako studentský vůdce Sametové revoluce v roce 1989. V kurzu se podělí o zkušenosti ze všech svých barvitých životních etap. Nečekejte ale „zaručené” techniky, jak řešit životní situace. Šimon Pánek nabízí osobní postřehy a otevřeně sdílí své zkušenosti a pozorování, které se mu osvědčily při hledání jeho cesty. Třeba při hledání té vaší osloví i vás.

V kurzu na sebe Šimon Pánek prozradí, že:

  • Na své osobní cestě se řídí svým vnitřním kompasem. V kurzu se dozvíte, na jakých hodnotách je jeho vnitřní kontrolka postavená a jak mu pomáhá v různých životních situacích.
  • Strašně nerad se vzdává. Dozvíte se, proč potřebuje věci několikrát zkusit i to, jak se vyrovnává s případnými neúspěchy a porážkami.
  • Tvrdí, že slušnost není slabost. Vysvětluje, čem může slušnost i dnes užitečná - přesto, že pro někoho představuje ctnost z dávných dob.
  • Svůj pohled na svět netlačí jako principy, podle kterých by měl každý žít. Nabízí je jako svůj přístup, který můžete přenést do svého života, pokud pro vás bude inspirativní.

Osnova kurzu

Šimon Pánek

Šimon Pánek

Spoluzakladatel a ředitel humanitární organizace

Šimon Pánek začínal s pomocí do válečných oblastí jako dobrovolník a dobrodruh. Stal se studentským vůdcem v roce 89, číst vícekterý místo politiky či podnikání věnoval svoji energii do budování „továrny na dobro“ jak je Člověk v tísni někdy nazýván. Postupně vybudoval dnes největší humanitární organizace ve střední Evropě, která se z party kamarádů stala neziskovou mezinárodní „firmou“ s téměř dvěma tisíci zaměstnanci a rozpočtem blízko 2,5 miliardám korun.  

Všechny kurzy lektora Šimon Pánek

Hodnocení kurzu

95 %

274 hodnocení
215x
48x
7x
3x
1x

Petr J.

Pekne


Štefan B.

Osobné skúsenosti sú na nezaplatenie. Inšpirácie zo skutočného života.


Zuzana K.

Presvedčivý prejav školiteľa. Povzbudzujúce skúsenosti.

Reakce lektora:

“Dobrý den, Zuzano, děkuji Vám, já nějak nic jiného než čemu věřím moc říkat neumím, ale je velký kus od toho něco cítit a tak nějak se tím řídit k tomu to zformulovat a zkusit předat dál a v tom mi hodně pomohlo vedení a podpory lidí z teamu Seduo, za což jim chci poděkovat. ŠP“

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.