Odvaha vystoupit z komfortní zóny s Tomášem Etzlerem

Kurzem provází  Tomáš Etzler

Vhodné k poslechu

Tomášova cesta z Ostravy do jedné z nejprestižnějších zpravodajských stanic na světě je nabita poutavými příběhy odvahy i selhání. Poslechněte si jeho cestu za hranici nejen válečné, ale i komfortní zóny. Kurz vás bude bavit i motivovat. Celý popisek

1 590 Kč s DPH

Celková délka

1:06 hod

Počet lekcí

10

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Proč lidé odcházejí do světa? Proč odcházejí od zdánlivě slušného bydla? Odpovědí může být několik: zvědavost, touha poznávat nové, lépe placené zaměstnání. Vždy tam ale bude ještě jeden důvod: nespokojenost. 

  • Krkolomná cesta k úspěchu

Mezinárodně i v Česku uznávaný novinář ve svém poutavém povídání vysvětlí, co ho vedlo k odchodu z pohodlného života televizního dramaturga v Ostravě k životu nádeníka ve Spojených státech. Podělí se o svou nelehkou osmiletou cestu od umývače oken k novináři mezinárodní zpravodajské televize CNN.

  • Touha nevzdat to

Proč mu to trvalo tak dlouho, jaké překážky musel na cestě překonat a jak svého snu nakonec dosáhl? Proč to nikdy nevzdal? Vysvětluje také, proč se v CNN nespokojil s prestižní prací editora zahraničních zpráv a jak se dopracoval mezi úzkou skupinu válečných korespondentů.

  • Nový start

Po sedmi letech v CNN a sedmi v České televizi v roli čínského zpravodaje přišel přechod na volnou nohu. Přes všechny zkušenosti také nebyl lehký.

  • Pro milovníky dobrých příběhů a lidi na rozcestí

Tento kurz je určen každému, kdo má rád zajímavé dobrodružné příběhy. Zejména ale pro ty, kteří stojí v životě na rozcestí, dostali se do slepé uličky, jsou nespokojeni, hledají inspiraci a povzbuzení. Kurz není jednoznačným receptem na krizi. Snad vás ale motivuje, že nikdy není nic ztraceno, a že nic není nemožné. 

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Tomáš Etzler

novinář, spolupracovník CNN

Tomáš Etzler je především novinář, ale také tělocvikář, zeměpisec, dělník v koksovně, natěrač komínů, dramaturg hudebně zábavných pořadů, umývač oken, uklízeč, stavební dělník, ošetřovatel, číšník, editor zpráv, zahraniční zpravodaj, kameraman, střihač, válečný zpravodaj,  filmový režisér, řečník, moderátor, spisovatel...

Sedm let působil jako stálý zpravodaj České televize v Číně, před tím strávil sedm let ve válečných a jiných krizových zónách co by redaktor  CNN. Pracoval ve více než šedesáti zemích světa, získal za svou práci řadu mezinárodní ocenění, včetně ceny Emmy. V loňském roce dokončil dokumentární film Nebe, letos mu vyjde druhá kniha “Co jsem to proboha udělal?”. Žije v Praze, miluje své děti a Lucii.

Hodnocení kurzu

94 %

1 803 hodnocení
1378x
304x
93x
18x
10x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Markéta V.

Velmi inspirující a motivační, díky!


Kamila Trnková

Skvely kurz. Velmi inspirativni. Odnasim si hodne podnetu k premysleni.
Ocenuji sdileni zkusenosti, vysvetleni na konkretnich situacich, reakce a pristup k riziku.
Dekuji


Jan Černý

Moc zajimave. Mluvi trosku rychleji, ale srozumitelne. Diky

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.