Onboarding prakticky: krok za krokem adaptací nováčků

Nejprodávanější

Kurzem provází  Renata Novotná

Vhodné k poslechu

Nastavením procesu praktického a efektivního onboardingu nováčků ušetříte spoustu času a energie. A získáte fungující a spokojené kolegy.

690 kč s DPH

Celková délka videí

43 min

Počet lekcí

11

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Jak rychle začnou nováčci plnohodnotně fungovat, záleží hlavně na přístupu vedoucího a kolegů. A také na tom, nakolik na ně budete připraveni a jak uchopíte jejich nástup včetně zkušební doby.

V kurzu se naučíte, jak nejlépe nastavit proces naloďování nováčků do firmy a týmu, a jaké tipy se z praxe nejvíce osvědčují.

Společně si projdeme všechny fáze zapojení nováčků a v každé z nich si dáme praktická doporučení, jak z toho vytěžit maximum pro obě strany.

V kurzu se naučíte:

  • Nastavit celý proces onboardingu tak, aby vám šetřil čas a energii.
  • Co vše si připravit před samotným nástupem nováčka.
  • Jak s nováčkem pracovat během zkušební doby.
  • Jak zapojit i ostatní členy týmu do adaptace a zaučení nových kolegů.
  • Jak zohlednit specifika online a hybridního onboardingu.

Kurz je určený pro:

  • Majitele firem, manažery, vedoucí týmů, ale i řadové zaměstnance, kteří se zapojení nováčků účastní.
  • Všem, kteří chtějí podpořit své kolegy ve snazším a rychlejším nástupu.

Studijní materiál ke kurzu:

  • Pod první lekcí si můžete stáhnout kompletní studijní materiál ke kurzu
  • Můžete ho využívat během kurzu nebo pro další studium.
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Renata Novotná

Renata Novotná

Konzultantka a mentorka týmové efektivity, procesů a delegování

Renata Novotná vystudovala filosofii a podnikovou ekonomiku. 10 let vedla týmy zaměřené na zvyšování spokojenosti zákazníků i zaměstnanců, číst víceprimárně v bankovním sektoru. Po 10 letech se přesunula do segmentu malých a středních firem. Nyní jako expertka konzultuje ve firmách procesní řízení, týmovou efektivitu a delegování práce. www.renata-novotna.cz

Všechny kurzy lektora Renata Novotná

Hodnocení kurzu

91 %

327 hodnocení
227x
65x
27x
5x
3x

Lucie L.

Kurz je svižný, je to takové užitečné shrnutí toho, co má firma udělat pro nováčka, aby se rychle zapojil a byl ve firmě efektivní.


Filip T.

Věcné, oceňuji praktické video ukázky


Richard P.

ok, pro obecně informované publikum SUPER, pro zasvěcené spíše průměrně zajímavé informace

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.