Onboarding prakticky: krok za krokem adaptací nováčků

i v audio verzi

Cena: 690 Kč s DPH

Počet lekcí:
11
Celková délka videí:
43 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Nastavením procesu praktického a efektivního onboardingu nováčků ušetříte spoustu času a energie. A získáte fungující a spokojené kolegy.

Jak rychle začnou nováčci plnohodnotně fungovat, záleží hlavně na přístupu vedoucího a kolegů. A také na tom, nakolik na ně budete připraveni a jak uchopíte jejich nástup včetně zkušební doby.

V kurzu se naučíte, jak nejlépe nastavit proces naloďování nováčků do firmy a týmu, a jaké tipy se z praxe nejvíce osvědčují.

Společně si projdeme všechny fáze zapojení nováčků a v každé z nich si dáme praktická doporučení, jak z toho vytěžit maximum pro obě strany.

V kurzu se naučíte:

  • Nastavit celý proces onboardingu tak, aby vám šetřil čas a energii.
  • Co vše si připravit před samotným nástupem nováčka.
  • Jak s nováčkem pracovat během zkušební doby.
  • Jak zapojit i ostatní členy týmu do adaptace a zaučení nových kolegů.
  • Jak zohlednit specifika online a hybridního onboardingu.

Kurz je určený pro:

  • Majitele firem, manažery, vedoucí týmů, ale i řadové zaměstnance, kteří se zapojení nováčků účastní.
  • Všem, kteří chtějí podpořit své kolegy ve snazším a rychlejším nástupu.

Studijní materiál ke kurzu:

  • Pod první lekcí si můžete stáhnout kompletní studijní materiál ke kurzu
  • Můžete ho využívat během kurzu nebo pro další studium.

Osnova kurzu

Renata Novotná

Renata Novotná

Konzultantka a mentorka týmové efektivity, procesů a delegování

Renata Novotná vystudovala filosofii a podnikovou ekonomiku. 10 let vedla týmy zaměřené na zvyšování spokojenosti zákazníků i zaměstnanců, číst víceprimárně v bankovním sektoru. Po 10 letech se přesunula do segmentu malých a středních firem. Nyní jako expertka konzultuje ve firmách procesní řízení, týmovou efektivitu a delegování práce. www.renata-novotna.cz

Všechny kurzy lektora Renata Novotná

Hodnocení kurzu

92 %

267 hodnocení
190x
56x
14x
4x
3x

Kristýna J.

skvěle a jednoduše vysvětleno


Petra Procházková

Bylo to dobré


Jana G.

Veľmi pekne spracovaný s konkrétnymi tipmi. Vystupovanie lektorky je príjemné a dôveryhodné.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.