OneDrive pro firmy 3: Pracujte se soubory na svém počítači

Kurzem provází  CloudForce a Tereza Hoření

Využívejte pohodlnou práci se soubory uloženými na OneDrive přímo za svého Průzkumníka souborů. Přistupujte k vybraným souborům i bez připojení k internetu. Přitom všem si užívejte všech výhod, které nabízí cloudové úložiště OneDrive pro firmy. Celý popisek

690 Kč s DPH

Celková délka

30 min

Počet lekcí

9

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Nebaví Vás používat OneDrive pro firmy jenom přes webové rozhraní? Chcete zachovat Vaše zvyky, ukládat soubory třeba přímo do Dokumentů nebo Obrázků, a přitom využívat rozšířené funkce dostupné na OneDrive? Máte problém s nasazením OneDrive u Vás ve firmě, protože uživatelé chtějí stále ukládat soubory „postaru“ do Průzkumníka souborů?

Všechny tyto problémy vyřeší tzv. synchronizace! Umožní Vám propojit OneDrive s Vaším počítačem a pracovat se soubory přímo z Průzkumníka souborů. Navíc umožní k vybraným souborům přistupovat i bez připojení k internetu. Díky této pohodlné práci snadno zatraktivníte OneDrive pro firmy i Vašim kolegům, pro které zatím byla práce s ním příliš nezvyklá.

Tento kurz tvoří třetí ze série kurzů věnujících se cloudovému úložišti OneDrive pro firmy. Dozvíte se v něm vše o synchronizaci – od základní teorie a spuštění synchronizace, přes příklady z každodenní práce se synchronizovanými soubory a možnosti nastavení souborů dostupných offline, až po její pokročilé nastavení, třeba propojení složek Dokumenty, Obrázky a Plocha s Vaším OneDrive.

Kurz je určený pro mírně pokročilé uživatele, kteří již znají alespoň základní informace o OneDrive pro firmy a o sdílení souborů na něm. Třeba z našich kurzů OneDrive pro firmy 1: Pracujte se soubory kdekoli a OneDrive pro firmy 2: Spolupracujte na souborech s ostatními – sdílejte. Krok po kroku v něm poznáte veškeré možnosti synchronizace tohoto cloudového úložiště. Tento kurz je velmi vhodný také pro všechny, kteří pracují s knihovnami dokumentů na SharePointu Online – jejich synchronizace je velmi podobná synchronizaci souborů z OneDrive.

Lektorka kurzu se učením Office 365, kam patří i OneDrive pro firmy, živí. Sama toto cloudové úložiště aktivně používá již mnoho let. Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi populární aplikaci, odškolila o něm v minulých letech mnoho školení, a to jak praktických školení na živo, tak online školení a webinářů. Díky tomu Vám nyní může nabídnout to nejlepší ze všech školení ve spojení se spoustou užitečných tipů z praxe.

Na kurzu se naučíte:

  • co je to synchronizace a jaké má limity
  • jak spustit synchronizaci a jak se synchronizovanými soubory pracovat
  • jak ze synchronizované složky sdílet
  • jak nastavit některé soubory a složky, aby byly přístupné i bez internetu
  • jak pozastavit synchronizaci na několik hodin a k čemu je tato funkce dobrá
  • vše důležité o nastavení synchronizace – třeba jak ji ukončit nebo jak propojit Vaši Plochu s OneDrive
  • jak synchronizovat složku, kterou s Vámi někdo sdílí
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
CloudForce

Specialisté na Microsoft 365

Společnost CloudForce s.r.o. je certifikovaným partnerem společnosti Microsoft ČR a má výhradní právo poskytovat předprodejní poradenství, implementační/reimplementační podporu s nastavením služeb a následnou technickou podporu nastavených služeb. Více na www.cloudforce.cz.


Tereza Hoření

Microsoft 365 Trainer

Tereza je školitelkou, která ve společnosti CloudForce s.r.o. bravurně zvládá pozici Microsoft 365 Trainer. Je trpělivá a proškolila již stovky nadšenců a zájemců o oblast Microsoft 365. Tereza je součástí týmu, který se o své zákazníky v oblasti Microsoft 365, stará od A až do Z. Její kolegové jsou jí tou správnou oporou, jak v technické podpoře, tak v neustálém studiu a sledováním novinek z Microsoft 365. Je tak schopna svým posluchačům předat ty nejnovější informace a nejlepší řešení z této oblasti.

Hodnocení kurzu

87 %

62 hodnocení
40x
12x
5x
3x
2x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Petr Šorm

Velmi dobře provedeno i odprezentováno


Rostislav P.

Díky za tipy a skvělého průvodce


Dana Šedivá

Jednoduše podané, přehledné.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.