Osobní marketing III.: Jak se prezentovat na sítích

i v audio verzi

Cena: 1 390 Kč s DPH

Sleva -50%: 695 Kč s DPH

Platí do 31. 1. 2023

Počet lekcí:
15
Celková délka videí:
1:21 hod
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Sociální sítě dnes představují nejvyšší ligu osobního marketingu. Jsou otevřenou branou do světa médií, kde už se nehraje jen o pozornost vašeho okolí, ale celého trhu.

Ti nejlepší z nejlepších posbírali na sítích tak početné publikum, že by se o tom mohlo zdát i nejsledovanějším globálním televizím. Uspět však může téměř každý! Chce to jen vědět jak a mít dostatek vytrvalosti…

Profesionálně zvládnutá sebeprezentace v sociálních médiích není zdaleka jen o sběru „lajků“ a budování zvučného jména ve veřejném prostoru. Dokáže vám vydatně pomoci třeba se sháněním nových klientů nebo při náboru nováčků do týmu, může vám otevřít nové kariérní či obchodní příležitosti, podpořit prodeje vašich produktů, udělat vám dobrou reklamu v zaměstnání a v neposlední řadě i zvýšit tržní cenu vaší osobní značky.

Ve třetím a závěrečném díle seriálu o chytrém osobním marketingu se zaměříme právě na to, jak se prosadit na sociálních sítích a vytěžit maximum z jejich obřího potenciálu.

Tento kurz vám nabídne praktický návod, jak:

 • Zvládnout „hygienické minimum“ vaší mediální prezentace. 
 • Dát své značce na sociálních sítích jasnou tvář a nenechat ji „rozpliznout“.
 • Vybrat pro svůj osobní marketing tu správnou síť.
 • Vymyslet vlastní seriál, který budou lidé na sítích doslova hltat.
 • Dosáhnout lepšího šíření vašich příspěvků.
 • Efektivně obsloužit více sociálních sítí naráz.
 • Úspěšně čelit hlavním nástrahám síťového marketingu.

Komu je kurz určen?

 • Pro každého, kdo nechce zapadnout v dnešním informačním smogu a má odvahu vystoupit z řady.
 • Pro manažery, kteří válčí s náborem nováčků a potřebují aktivní „employer branding“.
 • Pro zaměstnance, kteří chtějí zlepšit své kariérní vyhlídky.
 • Pro podnikatele, kteří potřebují propagovat svou osobní (či firemní) značku.
 • Pro všechny, kteří potřebují ke své práci publikum (umělci, autoři, sportovci a třeba i politici). 

Osnova kurzu

Filip Kahoun

Filip Kahoun

Lektor leadershipu a osobního marketingu

Filip Kahoun patří už několik let k nejžádanějším lektorům na Seduo.cz. Vystudoval ekonomiku a management, postgraduálně pak získal číst vícedoktorát z marketingu a manažerské psychologie. Více než 15 let strávil v nejvyšším vedení společností Cetelem, Česká pojišťovna, Generali, MALL.cz a největší české digitální agentury H1.cz. V současné době přednáší na Univerzitě Karlově a školí pro světové značky, jako třeba GOOGLE nebo TDK, ale i pro ty domácí, jako TV PRIMA, ROHLÍK.CZ… A mnoho dalších. Napsal dvoudílnou knihu BOJ O POZORNOST. Její první část nese podtitul „Jak ovládnout nejmocnější psychickou sílu“ a ta druhá „Jak si dělat chytrý osobní marketing“. 

Všechny kurzy lektora Filip Kahoun

Hodnocení kurzu

94 %

64 hodnocení
52x
7x
3x
2x
0x

Marcel L.

Velmi dobre a uzitocne ! Navod ako si zlepsit svoj profil.


Pavel Kolář

Perfektně zpracované, přínosné.


Martin B.

Zaujímavé informácie. Veľmi dobre prednesené. Pozrel som si všetky 3 kurzy osobného marketingu a dúfam, že mi pomôžu v mojej profesnej kariére.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.