Osobní marketing III.: Jak se prezentovat na sítích

Kurzem provází  Filip Kahoun

Vhodné k poslechu

Sociální sítě dnes představují nejvyšší ligu osobního marketingu. Jsou otevřenou branou do světa médií, kde už se nehraje jen o pozornost vašeho okolí, ale celého trhu. Celý popisek

1 590 Kč s DPH

Celková délka

1:21 hod

Počet lekcí

15

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Ti nejlepší z nejlepších posbírali na sítích tak početné publikum, že by se o tom mohlo zdát i nejsledovanějším globálním televizím. Uspět však může téměř každý! Chce to jen vědět jak a mít dostatek vytrvalosti…

Profesionálně zvládnutá sebeprezentace v sociálních médiích není zdaleka jen o sběru „lajků“ a budování zvučného jména ve veřejném prostoru. Dokáže vám vydatně pomoci třeba se sháněním nových klientů nebo při náboru nováčků do týmu, může vám otevřít nové kariérní či obchodní příležitosti, podpořit prodeje vašich produktů, udělat vám dobrou reklamu v zaměstnání a v neposlední řadě i zvýšit tržní cenu vaší osobní značky.

Ve třetím a závěrečném díle seriálu o chytrém osobním marketingu se zaměříme právě na to, jak se prosadit na sociálních sítích a vytěžit maximum z jejich obřího potenciálu.

Tento kurz vám nabídne praktický návod, jak:

 • Zvládnout „hygienické minimum“ vaší mediální prezentace. 
 • Dát své značce na sociálních sítích jasnou tvář a nenechat ji „rozpliznout“.
 • Vybrat pro svůj osobní marketing tu správnou síť.
 • Vymyslet vlastní seriál, který budou lidé na sítích doslova hltat.
 • Dosáhnout lepšího šíření vašich příspěvků.
 • Efektivně obsloužit více sociálních sítí naráz.
 • Úspěšně čelit hlavním nástrahám síťového marketingu.

Komu je kurz určen?

 • Pro každého, kdo nechce zapadnout v dnešním informačním smogu a má odvahu vystoupit z řady.
 • Pro manažery, kteří válčí s náborem nováčků a potřebují aktivní „employer branding“.
 • Pro zaměstnance, kteří chtějí zlepšit své kariérní vyhlídky.
 • Pro podnikatele, kteří potřebují propagovat svou osobní (či firemní) značku.
 • Pro všechny, kteří potřebují ke své práci publikum (umělci, autoři, sportovci a třeba i politici). 
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Filip Kahoun

Lektor leadershipu a osobního marketingu

Filip Kahoun patří už několik let k nejžádanějším lektorům na Seduo.cz. Vystudoval ekonomiku a management, postgraduálně pak získal doktorát z marketingu a manažerské psychologie. Více než 15 let strávil v nejvyšším vedení společností Cetelem, Česká pojišťovna, Generali, MALL.cz a největší české digitální agentury H1.cz. V současné době přednáší na Univerzitě Karlově a školí pro světové značky, jako třeba GOOGLE nebo TDK, ale i pro ty domácí, jako TV PRIMA, ROHLÍK.CZ… A mnoho dalších. Napsal dvoudílnou knihu BOJ O POZORNOST. Její první část nese podtitul „Jak ovládnout nejmocnější psychickou sílu“ a ta druhá „Jak si dělat chytrý osobní marketing“. 

Hodnocení kurzu

94 %

115 hodnocení
93x
14x
5x
3x
0x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Vladimír K.

Zaujímavý kurz a návod, ako písať svoj životný príbeh so všade prítomnými sociálnymi sieťami. Ďakujem.


Pavel Škoda

Kurz se mi velmi líbil. Inspirativní a návodný jak dále.


Radek P.

Přestože se autor soustředí především na LinkedIn, jeho rady byly velmi univerzální a přínosné pro jakýkoliv druh profilu. Pro začátečníka, který nemá příliš zkušenosti a znalosti k marketingu, byl kurz velmi přínosný, díky.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.