Osobní styl muže jako brána k úspěchu

hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Daniel Šmíd

Cena: 999 Kč s DPH

Počet lekcí:
10
Celková délka videí:
1:01 hod

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Naučte se, jak se mnohem lépe oblékat, jak vytvořit osobní styl a udělat dobrý první dojem. Oblečení pozitivně ovlivňuje úspěch u žen i v pracovním životě.

V kurzu si osvojíte

Etiketa Osobní marketing

Oblékáte se již od ranného dětství. Přesto většina z vás, mužů, neví, co vám sluší a jak vaše oblečení působí na ostatní. Naučte se způsob, jak za oděvy neutrácet, ale investovat do nich, naučte se, jak materiály oděvů ovlivní vaši pohodu a vzhled. Se znalostí zásad, jak se oblékat, získáte vnitřní jistotu a sebevědomí. Zapůsobíte pozitivně na první dojem, budete si jistý u pohovoru, obchodní schůzce, v divadle nebo na rande. Snáze vybudujete vztahy v osobním i pracovním životě.

Osnova kurzu

Daniel Šmíd

Daniel Šmíd

Arbiter Elegantiarum

Daniel Šmíd je uznávaným lektorem v oblasti korektního chování, firemní kultury, oblékání na úrovni a tvorby číst víceosobního stylu. Jeho klienty jsou např. Allianz, Český olympijský výbor, DRFG nebo Ernst & Young, vyučuje také na univerzitách. Jeho vášní jsou pánské oděvy a moderní gentlemanství, kterému dedikoval svůj osobní i pracovní život. Potkat ho můžete také v krejčovství, kde navrhuje oděvy a kompletní šatníky mužů a žen. Pravidelně píše články do lifestylových časopisů. www.danielsmid.cz  

Všechny kurzy lektora Daniel Šmíd

Hodnocení kurzu

89 %

223 hodnocení
140x
57x
19x
4x
3x

Michal Kabátek

Zajímavé a inspirativní.

Reakce lektora:

“Vážený pane Kabátku, srdečný dík za shlédnutí kurzu i za pozitivní hodnocení. Přeji Vám hezké dny a úspěch. Daniel Šmíd“


Martin F.

Za mě velmi dobrý a kvalitní kurz, jak po obsahové stránce, tak zároveň i co se lektora týče, který je velmi uvěřitelný, dobře se poslouchá, dobře vypadá (ještě aby ne, když o tom je celý kurz :) ) a nebojí se použít humor, který konkrétně u mě fungoval. :) Kurz tedy mohu doporučit.

Reakce lektora:

“Vážený pane, děkuji za vše, co jste o kurzu napsal, vážím si Vašeho hodnocení a jsem rád, že Vám kurz umožnil získat nové informace. Přeji Vám úspěšný den.“


Rostislav Z.

Perfektní smysluplný návod jak si založit chytrý pánský šatník.
Nejde ani o cenu, ani o množství.
Skvělá prezentace, plná hodnotných informací.

Reakce lektora:

“Vážený pane, děkuji za velmi zajímavý pohled na moji prezentaci, jsem rád, že v ní našel to, co jsem zamýšlel. Mějte se hezky. Daniel Šmíd“

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.