Pasti ve vztazích a jak do nich nespadnout

Nejprodávanější

Kurzem provází  Honza Vojtko

Vhodné k poslechu

Vztah jako romantické splynutí dvou duší. Láska na celý život. Ohňostroj nových a nových zážitků. Všichni si vytváříme představy o správném partnerství. Kde v nich číhá past? Jak vypadají? A jak do nich nespadnout? Celý popisek

1 090 Kč s DPH

Celková délka

1:04 hod

Počet lekcí

12

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Občas se ve vztahu cítíme jako v pasti, aniž si uvědomujeme, že jsme ji na sebe nastražili sami. Například můžeme sami sebe přesvědčit, že nuda je ve vztazích obecně nevyhnutelná. Že stejně tak musíme s tím druhým pořád komunikovat a analyzovat se. Že pořád musíme vytrubovat do světa sociálních sítí, jak se máme báječně. Občas dokážeme sami sebe lapit do pastí svých představ o tom, co je a co není správné. Dají se takové pasti poznat? A jak jsou nebezpečné? 

Odborně, ale s humorem sobě vlastním kombinuje v tomto kurzu Honza Vojtko lidský přístup a zkušenosti dlouholetého párového terapeuta. V kurzu se dozvíte o 10 pastech, do kterých můžete spadnout ve vztahu. Můžete si s lektorem sami položit u každé z nich několik otázek a poznat, zda jste se do některé z nich nechytli. A pokud už jste se do ni chytli nebo ne, získáte rady a tipy, jak se jim vyhnout nebo jak je překonat.

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Honza Vojtko

párový terapeut

Honza Vojtko je psychoterapeut, který se věnuje převážně párové a individuální terapii. S kolegou Pavlem Ratajem vede výcvik Integrativní párové a partnerské terapie. Absolvoval výcviky v kognitivně-behaviorální terapii, schéma terapii, na emoce zaměřené terapii a využívá ve své praxi bodyterapii, zabývá se vzděláváním dospělých. Kromě terapie také píše odborné knihy i knížky pro děti či články pro dospělé. Občas ho můžete slyšet v rádiu. Spolu s Ester Geislerovou vystupuje na interaktivních přednáškách v rámci projektu Terapie sdílením

Hodnocení kurzu

97 %

814 hodnocení
737x
56x
18x
2x
1x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Jaroslav Drozd

Pana Vojtka hodnotím zatim jako nejlepšího lektora. Není to pouze tématem, ale hlavně projevem a přirozeným projevem, kterým je navržena příjemná a pohodová atmosféra 🙂

Reakce lektora:

“Teda! Dekuju prevelice! Mam radost, ze to funguje i takhle na dálku! Opatrujte se!“


Erika L.

Pan Vojtko je skvělý. Podává věci vtipně, srozumitelně a vždy člověka dokáže povzbudit.

Reakce lektora:

“Vy jste taky skvela! :) dekuju moc!“


Zita Klimovičová

Dekuji za nej a Váš čas pane Vojtko. Jste super!

Reakce lektora:

“Vy jste taky super! A ja dekuju :)“

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.