Peníze pod kontrolou: průvodce osobními financemi pro každého

i v audio verzi

Cena: 990 Kč s DPH

Počet lekcí:
11
Celková délka videí:
1:01 hod
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Chcete žít nebo živořit? Chcete vědět, kam mají peníze jít nebo se divit kam peníze odešly? Osvojte si základní pravidla řízení osobní osobních financí a mějte své peníze pod kontrolou.

V kurzu si osvojíte

Schopnost spravovat vlastní peníze má zásadní vliv na to, jestli budeme žít nebo živořit. A přesto finanční gramotnost nepovažujeme za nezbytnost. Není to raketová věda, je to kombinace zdravého rozumu, disciplíny a schopnosti pracovat s informacemi. Řízení osobních financích je způsob, jak určit, kam mají peníze jít, místo toho, abyste se divili, kam peníze odešly.. 

V tomto kurzu nečekejte návod, jak se stát milionářem do příštího úterý. Tenhle kurz je spíše přehledem základních pravidel řízení osobních financí.

Co se dále naučíte?

  • Jak si spočítat, kolik peněz si můžeme zodpovědně půjčit a od koho
  • Že pojistit si můžete psa, zlato v hrdle i vlastní blbost ale, že tím to nekončí
  • Něco i investicích, protože kdo šetří už dneska nemá za tři a kdo investuje neprohloupí
  • Čtyři tipy na pohodový důchod
  • Co dělat, když se zrovna finančně nedaří.
  • K tomu všemu přidám své osobní zkušenosti a tipy, kde hledat inspiraci a kam jít pro další informace.

Osnova kurzu

Margareta Křížová

Margareta Křížová

Byznys mentorka, poradkyně v oblasti obchodní strategie a fúzí a akvizic

Radím lidem na startu podnikání i v dalším růstu. Spolupracuji s firmami na obchodní strategii a při prodeji nebo nákupu podílů číst vícespolečností. Radím startupům při vstupu investora do společnosti. Na NEWTON University vedu podnikatelský akcelerátor NEWTON Business Accelerator. Byla jsem investorkou v pořadu České televize Den D. Na Rádiu ZET jsem moderovala svůj pořad Podnikání od A do ZET a v České televizi pořad zaměřený na finanční gramotnost - Máme na to. Píšu blog, napsala jsem knížku Z deníku investorky aneb Jak podnikat a nezbláznit se.  www.margaretakrizova.com

Všechny kurzy lektora Margareta Křížová

Hodnocení kurzu

95 %

369 hodnocení
308x
41x
16x
1x
3x

Vladimír K.

Investovať alebo sporiť v súčasnom svete, ktorý celý žije na dlh, pri inflácií, ktorá je z roka na rok vyššia, je ťažké aj pre profesionálov. Heslo: nič nie je nemožné a nikdy nie je neskoro - je však maximálne výstižné a zároveň i návod, ďakujem.


Pavel Kolář

Velmi srozumitelné a jasné. Přínosné informace. Děkuji


Hana D.

Krásně vše vysvětleno

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.