PowerPoint – Práce s texty a obrazci

Cena: 590 Kč s DPH

Počet lekcí:
13
Celková délka videí:
50 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Kurz, ve kterém se naučíte, jak správně pracovat s textem, tabulkami a obrazci v PowerPointu. Naučíte se formátovat text, vytvářet tabulky a pracovat s obrazci. Vše si také můžete prakticky vyzkoušet.

V kurzu si osvojíte

Tento kurz volně navazuje na kurz PowerPoint 2016: Nejen pro začátečníky, ve kterém se můžete seznámit s úplnými základy PowerPointu a základními postupy při vytváření prezentací. V tomto kurzu jdeme více do hloubky a věnujeme se některým detailnějším aspektům práce s prezentacemi.

V tomto kurzu se naučíte:

  • Jak pracovat s textem a jak ho formátovat
  • Jak správně používat odrážky
  • Jak pracovat s WordArtem
  • Jak pracovat s tabulkami
  • Jak formátovat a upravovat obrázky
  • Jak vytvářet vlastní grafiku

Osnova kurzu

CloudForce

CloudForce

Specialisté na Office 365

Společnost CloudForce s.r.o. je certifikovaným partnerem společnosti Microsoft ČR a má výhradní právo poskytovat předprodejní poradenství, číst víceimplementační/reimplementační podporu s nastavením služeb a následnou technickou podporu nastavených služeb. Více na www.cloudforce.cz.

Všechny kurzy lektora CloudForce
Kateřina Černostová

Kateřina Černostová

Online Marketing Specialist

Kateřina se ve společnosti CloudForce s.r.o. stará o online číst vícemarketing, design a prezentaci firmy navenek. Proto musí umět pracovat s mnoha programy a být o krok napřed před ostatními. To znamená - neustálé studium informací a novinek týkajících se jednotlivých aplikací i balíčků Office 365. Díky tomu je Kateřina tou správnou kompetentní osobou, která Vám v PowerPointu ukáže maximum. Naučí Vás tvořit hezké prezentace, přidá zajímavé tipy, vše do sebe bude hezky zapadat a z jednotlivých lekcí bude vyzařovat Kateřiny veselá a přátelská povaha.  

Všechny kurzy lektora Kateřina Černostová

Hodnocení kurzu

90 %

134 hodnocení
98x
17x
12x
1x
6x

Jan F.

Rychlí a velmi pěkně zpracovaný kurz.


Ján Š.

Môže byť.


Peter V.

Poučný.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.