PowerPoint – Práce s texty a obrazci

Nejprodávanější

Kurzem provází  Kateřina Černostová a CloudForce

Kurz, ve kterém se naučíte, jak správně pracovat s textem, tabulkami a obrazci v PowerPointu. Naučíte se formátovat text, vytvářet tabulky a pracovat s obrazci. Vše si také můžete prakticky vyzkoušet. Celý popisek

690 Kč s DPH

Celková délka

50 min

Počet lekcí

13

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Tento kurz volně navazuje na kurz PowerPoint 2016: Nejen pro začátečníky, ve kterém se můžete seznámit s úplnými základy PowerPointu a základními postupy při vytváření prezentací. V tomto kurzu jdeme více do hloubky a věnujeme se některým detailnějším aspektům práce s prezentacemi.

V tomto kurzu se naučíte:

  • Jak pracovat s textem a jak ho formátovat
  • Jak správně používat odrážky
  • Jak pracovat s WordArtem
  • Jak pracovat s tabulkami
  • Jak formátovat a upravovat obrázky
  • Jak vytvářet vlastní grafiku
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Kateřina Černostová

Online Marketing Specialist

Kateřina se ve společnosti CloudForce s.r.o. stará o online marketing, design a prezentaci firmy navenek. Proto musí umět pracovat s mnoha programy a být o krok napřed před ostatními. To znamená - neustálé studium informací a novinek týkajících se jednotlivých aplikací i balíčků Office 365. Díky tomu je Kateřina tou správnou kompetentní osobou, která Vám v PowerPointu ukáže maximum. Naučí Vás tvořit hezké prezentace, přidá zajímavé tipy, vše do sebe bude hezky zapadat a z jednotlivých lekcí bude vyzařovat Kateřiny veselá a přátelská povaha.  


CloudForce

Specialisté na Microsoft 365

Společnost CloudForce s.r.o. je certifikovaným partnerem společnosti Microsoft ČR a má výhradní právo poskytovat předprodejní poradenství, implementační/reimplementační podporu s nastavením služeb a následnou technickou podporu nastavených služeb. Více na www.cloudforce.cz.

Hodnocení kurzu

89 %

173 hodnocení
121x
24x
19x
3x
6x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Markéta H.

Moc děkuji za tento kurz, moc pěkně prezentováno, doplněno názornými a praktickými ukázkami.
Velmi sympatická lektorka.


Milan Fulajtár

Kurz byl veden ze strany lektora velice dobře. Pro začátečníky by podle mne bylo přínosné, kdyby v průběhu kurzu před některými úkony myší byla ve větší míře než doposud využívaná červeně orámovaná políčka, na která se kliká z důvodu přehlednosti a rychlého sledu úkonů prováděných za sebou.
Děkuji / Fulajtár


Ing. Alena Michaličková

Přehledné a názorné vysvětlení používání funkcí PowerPointu. Oceňuji připravené materiály pro procvičení funkcí v jednotlivých lekcích. Přínosný kurz.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.