Pracujte zdravě: základy ergonomie v kanceláři i na home office

Kurzem provází  Tereza Náplavová

Správné sezení, vhodná práce s myší, optimální nastavení monitoru, cvičení v kanceláři. Osvojte si základy ergonomie, začněte využívat kompenzační cvičení, zmírněte dopady sedavého zaměstnání a pracujte zdravěji. Celý popisek

1 090 Kč s DPH

Celková délka

46 min

Počet lekcí

11

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Pracujte zdravě: základy ergonomie v kanceláři i na home office poskytuje základní znalosti a dovednosti týkající se ergonomie pracovního prostředí, zejména v kanceláři a domácím pracovním prostoru.

V kurzu najdete:

  • Rady pro nastavení pracovního prostoru doma tak, aby byl co nejvíce přizpůsoben individuálním potřebám a zároveň podporoval zdraví. 
  • Seznámení s ergonomickým nábytkem, židlí, stoly a dalším vybavením pro kancelář i home office.
  • Význam správné polohy těla a pravidelného pohybu při práci na počítači či jiné kancelářské činnosti. 

Každá lekce kurzu nejprve pokryje teoretické základy úpravy pracovního prostředí v kanceláři i doma. V následující lekci, která přímo korespondují s předchozí teoretickou částí, se zaměříme na cvičení vhodná jako kompenzace a předcházení zdravotním problémům.

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Tereza Náplavová

specialista v ergonomii

Tereza je pohybový terapeut a specialista v ergonomii. Během studia baletu se seznámila s různými rehabilitačními metodami. Později se o kompenzační cvičení a rehabilitace začala více zajímat nejen jako klient, ale hlavně jako terapeut. ,Prošla jsem mnoho rehabilitačních a fyzioterapeutických škol a kurzů. Nejprve jsem pohybově napravovala své kolegyně baletky, později profesionální sportovce a nakonec mě cesta dovedla k nejohroženější skupině a to jsou kancelářští pracovníci, ženy po porodu a hobby sportovci.

Hodnocení kurzu

96 %

249 hodnocení
211x
26x
9x
1x
2x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Martin J.

Sympatický kurz. Keďže mladí sme už boli :-) tak ako prevencia bol kurz veľmi dobrý.


Jan Černý

Super. Tohle by melo byt soucasti pravidelnych skoleni na pracovisti.

Reakce lektora:

“Děkuji za recenzi a přeji aktivní den v pohybu“


Lukáš D.

Dobré užitečné cviky, ovšem né každý office má čas a prostor v pracovní době poctivě a pravidelně tyto cviky pro své zdraví praktikovat.

Reakce lektora:

“Děkuji za recenzi a přeji aktivní den v pohybu“

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.