Přesáhni sám sebe

Kurzem provází  Zuzana Zamborská a Margaret Starka

Vhodné k poslechu

Co jsou moje silné stránky a jak mi pomůžou? Zvědomte se v přirozeném způsobu přemýšlení a překonejte sami sebe. Podíváme se, jak silné stránky využít pro osobní růst, v rámci týmu nebo při vedení lidí. Celý popisek

1 090 Kč s DPH

Celková délka

41 min

Počet lekcí

10

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Po absolvování kurzu budou účastníci připraveni začít u sebe, získají předpoklad spoluvytvářet zdravou firemní kulturu s ohledem a přirozeným důrazem na diverzitu a inkluzi.

Smyslem kurzu je: 

  • Poznat sebe sama a vlastní nevědomé předsudky. 
  • Zvědomit se v tom, co je pro mě přirozený způsob přemýšlení a naciťování si věcí a dění kolem sebe. 
  • Kdy, jak a proč má pro mě typická vlastnost silnou a slabou stránku.

Jakmile poznáme sebe sama a porozumíme si, budeme schopní přesáhnout vlastní potenciál, lépe chápat a respektovat chování ostatních. V mezilidských vztazích se k sobě přirozeně přiblížíme a překonáme nevědomé předsudky, které jsou zakořeněné v každém z nás, ať chceme nebo nechceme.

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Zuzana Zamborská

Zakladatelka a CEO firmy BE-ID human, expertka na inkluzi a diverzitu

Víc než 8 let pomáhám firmám expandovat do zahraničí na trhy od CEE až po USA. Právě při pracovních cestách jsem poznala, jak je inkluze, diverzita a práce s předsudky v týmu nebo ve firmách potřebná a jak umí pomoct inovovat, zvýšit angažovanost zaměstnanců a posouvat je dopředu. Tématům inkluze a diverzity jsem se začala přirozeně věnovat v zahraničí. Následně po návratu do Česka jsem se přidala do BE-DNA jako expert na inkluzi a diverzitu. Zároveň jsem založila projekt BE-ID human, kde pomáháme firmám uchopit tuto agendu komplexně a strategicky.


Margaret Starka

Zakladatelka BE-DNA a HR Marketing Consultant

V HR se pohybuji posledních 16 let. Jsem vystudovaná učitelka a speciální pedagožka. Nejdelší část své kariéry jsem strávila ve společnosti Red Bull. Začínala jsem na marketingovém oddělení, posledních 6 let kariéry jsem vedla HR oddělení v Česku a na Slovensku. Dnes stojím za vlastní agenturou BE-DNA. Zabýváme se firemní kulturou, hodnotami, značkou zaměstnavatele, diverzitou a inkluzí, nastavováním firemního ekosystému, ve kterém mají zdravé vztahy ve firmě smysl a sílu. Pomáháme firmám zvědomit si, jakým zaměstnavatelem chtějí být. Práce s pozitivní psychologií je naší dennodenní součástí.

Hodnocení kurzu

82 %

343 hodnocení
167x
92x
53x
18x
13x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Radek Hlávka, Bc.

Perfektní! Velice přínosné! :) WOW!


Katarína J.

Paní Zuzaně nebylo moc rozumět, artikulace nebyla zřetelná, mluvila rychle a polykala konce vět. Důležité termíny nijak nezdůraznila, ani intonačně, ani artikulací. Škoda. Jinak pěkný kurz.


Marek J.

OKI

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.