Profesionální mluvený projev s Jakubem Železným

Nejprodávanější

Kurzem provází  Jakub Železný

Vhodné k poslechu

Zlepšete svůj mluvený projev na prezentacích, konferencích, poradách nebo pohovorech. Co dělat? Co nedělat? Čemu se vyhnout? Na co si dát pozor? Inspirujte se z praxe profesionálního televizního moderátora Jakuba Železného. Celý popisek

1 290 Kč s DPH

Celková délka

45 min

Počet lekcí

10

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Mluvit kultivovaně, poutavě, srozumitelně a umět si získat pozornost účastníků je cílem mnoha z nás. Umění prezentace a mluveného projevu je do velké míry dovednost, kterou můžeme rozvíjet. Mluvený projev můžete v tomto kurzu rozvíjet s profesionálním moderátorem Jakubem Železným, který v něm shrnuje jeho klíčové charakteristiky, záludnosti a překonaná klišé. Nečekejte, že vás během kurzu naučí hned správně mluvit: Určitě se ale těšte na jeho zkušenosti z téměř 30leté praxe.

V kurzu se dozvíte:

  • Co je klíčové v mluveném projevu.
  • Jak v mluveném projevu eliminovat slovní vatu a klišé.
  • Čemu se vyhnout a jak zvládat neverbální komunikaci.
  • Jaké jsou časté chyby, které při mluveném projevu děláme.
  • Proč tréma nemusí být nepřítel a jak s ní pracovat.

Kurz je určený všem, kteří:

  • Začínají s veřejným vystupováním a chtějí základní přehled prezentačních dovedností
  • Vystupují již na veřejnosti a chtějí zlepšit svůj vlastní mluvený projev.
  • Se chtějí inspirovat zkušenostmi profesionálního moderátora.
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Jakub Železný

moderátor

Pracuje jako moderátor v České televizi. Od roku 2002 působí ve zpravodajství, kde uvádí Události a Události, komentáře.  Moderoval diskuzní pořad ŠponaDobré ráno s ČT, Studia ČT24, Interview ČT24, Týden v regionech (Brno) aj. včetně řady speciálů a mnoha předvolebních debat. Od roku 1993 bezmála 20 let působil v Českém rozhlase. Vystudoval Filozofickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci a Fakultu sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze, kde dnes přednáší. Spolupracoval na scénáři čtyřdílného televizního dokumentu o spisovateli Pavlu Kohoutovi To byl můj život?? a ztvárnil několik drobných hereckých úloh (např. ve filmech Ztraceni v Mnichově, Prezident Blaník, v seriálu Případy 1. oddělení aj.), v malé roli účinkuje v Divadle Na Vinohradech.

Hodnocení kurzu

97 %

2 059 hodnocení
1801x
201x
46x
6x
5x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Dagmar K.

Super :-) Kurz a projev pána Železného se mi moc líbil:-)


Karel J.

Děkuji za hodně dobrý kurz. Nepředpokládám, že bych si z toho většinu zapamatoval či dokonce byl schopen dané rady vložit do vlastních projevů, ale ono se to třeba někde v hlavě usadí a nedá se vyloučit, že se to samo přihlásí, až bude potřeba. Pokud to tak mohu vyjádřit, poslech kurzu jsem si vysloveně užil.


Michaela Hermanová

Pan Železný má příjemný hlas a pěkně se celé video poslouchalo. Kurz byl výstižný a pokryl vše, co jsem od něj očekávala. Délka kurzu ideální.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.