Prokreslete se k úspěšné prezentaci

Co se v kurzu naučíte

Objevte tajemství úspěšné prezentace skrze pravidla našeho zraku a než spustíte powerpoint, zkuste vzít do ruky tužku

V kurzu si osvojíte

Kurz prezentačních dovedností jsme snad absolvovali všichni – někteří z nás (možná nedobrovolně) dokonce i vícekrát. Asi se tedy ptáte, jak by Vám právě tento kurz mohl pomoci.

Úspěch prezentace, dle mých zkušeností, leží zejména v přípravě – jak vyskládáme celou prezentaci tak, aby měla logickou strukturu, byla jednoduchá a poutavá a udržela pozornost posluchačů až do konce. Překvapivě nám v tom může pomoct uvědomění si toho, jak funguje náš zrak a naše schopnost vizuálního myšlení. Konkrétněji se v kurzu dozvíte:

  • Co je SUCCESs model (poslední „s“ je schválně malé 😊)
  • Jak funguje náš zrak
  • Kam směřujeme naši pozornost
  • Jak se čmáráním dopracovat k prezentaci
  • Jak tyto prvky spolu souvisí a jak nám můžou pomoct připravit úspěšnou prezentaci

Nečekejte žádnou raketovou vědu nebo objevení něčeho převratného – věřím však, že v kurzu získáte nový pohled na to, jak prezentace připravovat a posléze tedy neunudit posluchače „k smrti“ (jak se anglicky říká „death by powerpoint“) – a je jedno, zda prezentace připravujete každý den nebo jednou za rok.

Osnova kurzu

Bea Brosková

Bea Brosková

Vizuální facilitátorka

Bea se specializuje na vizuální facilitaci a zaznamenávání, které jí přirostly k srdci již během studia. Své znalosti a dovednosti v číst vícetéhle oblasti si rozšířila i během 3-měsíčního programu Christiny Merkley. Svou vášeň pro vizualizaci sdílí skrze vizuální záznamy pro klienty, tréninky vizualizace, skečnoutingu a vizuálního myšlení. Bea je členem IFVP (International Forum of Visual Practitioners).

Všechny kurzy lektora Bea Brosková

Hodnocení kurzu

79 %

103 hodnocení
38x
29x
28x
7x
1x

Ester Č.

Velice, děkuji!


Petr Trutnovský

jednoduché, stručné, konkrétní... :-)


Luděk Balcařík

Kurz shrnuje obecně známé informace k prezentacím, ničím mě bohužel nezaujal.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Cena: 490 Kč s DPH

Počet lekcí:
8
Celková délka videí:
34 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup