Prokreslete se k úspěšné prezentaci

hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Bea Brosková

Cena: 399 Kč s DPH

Počet lekcí:
8
Celková délka videí:
34 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Objevte tajemství úspěšné prezentace skrze pravidla našeho zraku a než spustíte powerpoint, zkuste vzít do ruky tužku

V kurzu si osvojíte

Vizuální myšlení

Kurz prezentačních dovedností jsme snad absolvovali všichni – někteří z nás (možná nedobrovolně) dokonce i vícekrát. Asi se tedy ptáte, jak by Vám právě tento kurz mohl pomoci.

Úspěch prezentace, dle mých zkušeností, leží zejména v přípravě – jak vyskládáme celou prezentaci tak, aby měla logickou strukturu, byla jednoduchá a poutavá a udržela pozornost posluchačů až do konce. Překvapivě nám v tom může pomoct uvědomění si toho, jak funguje náš zrak a naše schopnost vizuálního myšlení. Konkrétněji se v kurzu dozvíte:

  • Co je SUCCESs model (poslední „s“ je schválně malé 😊)
  • Jak funguje náš zrak
  • Kam směřujeme naši pozornost
  • Jak se čmáráním dopracovat k prezentaci
  • Jak tyto prvky spolu souvisí a jak nám můžou pomoct připravit úspěšnou prezentaci

Nečekejte žádnou raketovou vědu nebo objevení něčeho převratného – věřím však, že v kurzu získáte nový pohled na to, jak prezentace připravovat a posléze tedy neunudit posluchače „k smrti“ (jak se anglicky říká „death by powerpoint“) – a je jedno, zda prezentace připravujete každý den nebo jednou za rok.

Osnova kurzu

MODUL 1: PREZENTACE OBECNĚ
MODUL 2: DOBRÉ VĚDĚT
MODUL 3: JAK NA TO
MODUL 4: ZÁVĚREČNÉ SHRNUTÍ A TEST
Celková délka videí
34 min
Bea Brosková

Bea Brosková

Vizuální facilitátorka

Bea se specializuje na vizuální facilitaci a zaznamenávání, které jí přirostly k srdci již během studia. Své znalosti a dovednosti v číst vícetéhle oblasti si rozšířila i během 3-měsíčního programu Christiny Merkley. Svou vášeň pro vizualizaci sdílí skrze vizuální záznamy pro klienty, tréninky vizualizace, skečnoutingu a vizuálního myšlení. Bea je členem IFVP (International Forum of Visual Practitioners).

Všechny kurzy lektora Bea Brosková

Hodnocení kurzu

77 %

72 hodnocení
24x
22x
19x
6x
1x

Radoslava K.

Zaujimave, putave, vizualne, cez priklady, cez zosobnenie :) presne, ako kurz uci!


Petra J.

Děkuji za užitečné informace.


Tereza Hrabčíková

Fantastické! 💐

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.