Proper English Without Boring Grammar

Cena: 390 Kč s DPH

Počet lekcí:
12

Celková délka videí:
43 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Make fewer mistakes and feel more confident speaking English.

Mistakes… Czenglish… verb tenses… conditionals…  

You want to speak better English -- Proper English -- English without mistakes..

Unfortunately, memorizing more rules won’t help you.

To speak with fewer mistakes and eventually speak proper English, you must change your thinking and change how you learn. Fortunately, you can also throw away your grammar books!


What you will learn in this course:

  • 2 things you must stop doing right now if you want to speak better
  • 3 methods for speaking with fewer mistakes (Including the one method proven by research to be the fastest way to improve your grammar.)
  • How to dramatically improve any conversation in two minutes.

This course is for you:

  • If you’re worried about your mistakes.
  • If you have a problem with Czenglish.
  • If your mistakes are not going away and you don’t know how to fix this problem.
  • And if you hate studying grammar!
Ukázat celý popis

Osnova kurzu

Ryan Viguerie

Ryan Viguerie

Private English Teacher

Ryan has been teaching English in Prague since 2004. He is possibly the only anti-grammar English teacher in Central Europe. You can read about his unique ideas on learning English at MrVig.com

Hodnocení kurzu

97 %
29 hodnocení

Jana Lišková

Skvělý lektor!


Vladimír Wimmer

Výborný kurz


Sylva Antony Čekalová

Perfektní tipy, které opravdu fungují.
Skvělé jak pro učení se Angličtiny, tak i jiného jazyka nebo dovednosti. Ryan předává své zkušenosti srozumitelně, zábavně a zapamatovatelně. Jeho rady mám vyzkoušené a mohu říct, že jsem díky nim svou angličtinu zlepšila během krátké doby jak se to nepovedlo za léta předtím.Sylva

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.