Průvodce manažera týmovým rozvojem

Kurzem provází  Martina Georgievová

Vhodné k poslechu

Rozvoj nejsou pouze kurzy nebo workshopy. Většina zázraku rozvoje se děje „on the job”, kde má zásadní roli právě manažer. Plánujte rozvoj vašich lidí tak, aby to nebyly jen náhodné aktivity, ale promyšlená cesta s jasným cílem, která přináší výsledky. Celý popisek

1 090 Kč s DPH

Celková délka

1:10 hod

Počet lekcí

12

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

„Rozvoj zaměstnanců? O to se stará HR - oddělení lidských zdrojů.” Ale je tomu skutečně tak? Jakou roli mají v rozvoji týmu manažeři? A co samotní zaměstnanci? Jak se nejčastěji tváří na učení a rozvoj? Pokud máte zájem rozvíjet lidi ve svém okolí, tento kurz vás nasměruje, jak na to.

Co vám kurz přinese:

 • Model 70-20-10: Jak a kde se učíme.
 • 3 nejčastější příčiny nedostatečného výkonu zaměstnanců a jak zasáhnout.
 • Jak provést analýzu rozvojových potřeb a jak zvolit správnou metodu rozvoje.
 • Zmapujeme, jak se u pracovníků projevují různé postoje k učení a jak by měl manažer zasáhnout, aby všechny motivoval k rozvoji a růstu.
 • Jak na rozvojové rozhovory:
  • S talentovaným pracovníkem, který je pro rozvoj zapálený.
  • S reaktivním pracovníkem, který má k učení spíše pasivní postoj.
  • S pracovníkem, který je aktivně negativní a je náročné ho motivovat k rozvoji.
 • Jak změřit, jestli má investice do vzdělávání smysl: 4 úrovně Donalda Kirpatricka.
 • Případová studie call centra: Jak do sebe zapadají jednotlivé prvky rozvoje .

Komu je kurz určen:

 • Manažerům různých úrovní řízení.
 • Specialistům v oblasti lidských zdrojů a rozvoje, kteří chtějí změnit postoje manažerů k tomu, jak by měli přistupovat k rozvoji lidí, a hledají inspiraci, jak toho dosáhnout.
 • Všem, kteří se zajímají o vzdělávání a rozvoj lidí.
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Martina Georgievová

lektorka soft skills

Martina má přes 15 let zkušeností v oblasti vzdělávání a rozvoje. Její odborné konzultační dovednosti vycházejí zejména ze systému řízení výkonnosti a z využívání plnohodnotného potenciálu lidí, přičemž se zaměřuje na udržení vysoké úrovně jejich angažovanosti. Martina má neocenitelné zkušenosti s designem a implementací různých manažerských systémů se zaměřením na rozvoj leadership dovedností. Martina je také certifikovanou facilitátorkou rozvojového nástroje Sociomapování týmů a pro Kirkpatrickův Business Partnership Model, který jí umožňuje vytvářet komplexní vývojové programy, které měří dopad na výsledky v byznysu. Vzdělávání a rozvoj jsou její celoživotní vášní.

Hodnocení kurzu

91 %

162 hodnocení
111x
35x
12x
4x
0x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Ondřej M.

Vždy je pozitivní když se zda objeví "scénky" a jak je řešit...

Reakce lektora:

“Teším sa, že scénky pomáhajú! Prajem pohodové dni!“


Norbert S.

Veľmi dobrý kurz, hneď ma usmernil v niektorých veciach ktoré by som mohol robiť lepšie pri rozvoji tímu, ako pristupovať ku rôznym typom a ako udržať nové štandardy

Reakce lektora:

“Ďakujem za referenciu a hodnotenie kurzu. Veľmi sa teším, že sa Vám kurz páčil a inšpiroval Vás k prehodnoteniu perspektívy ako na rozvoj ľudí v tíme nazeráte. Držím palce, nech sa darí know-how implementovať v praxi.“


Andrea P.

Veľmi zaujímavé, poučné a hlavne z praxe. Všade sa vyskytujú všetky úrovne ľudí a to je nápomocné v reálnom pracovnom živote.

Reakce lektora:

“Ďakujem Andrea P. za referenciu a komentár. Áno, mali sme záujem natočiť realistické videá, ktoré zobrazujú rôzne postoje ľudí k rozvoju. Nie len tých, ktorí rozvoj milujú, či tých, čo to "hejtia". Väčšina je niekde medzi tým. Držím palce, nech máte okolo seba čo najviac tých, s rastovým nastavením mysle.“

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.