Průvodce manažera týmovým rozvojem

Novinka

Kurzem provází  Martina Georgievová

Vhodné k poslechu

Rozvoj nejsou pouze kurzy nebo workshopy. Většina zázraku rozvoje se děje „on the job”, kde má zásadní roli právě manažer. Plánujte rozvoj vašich lidí tak, aby to nebyly jen náhodné aktivity, ale promyšlená cesta s jasným cílem, která přináší výsledky. Celý popisek

990 Kč s DPH

Celková délka

1:10 hod

Počet lekcí

12

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

„Rozvoj zaměstnanců? O to se stará HR - oddělení lidských zdrojů.” Ale je tomu skutečně tak? Jakou roli mají v rozvoji týmu manažeři? A co samotní zaměstnanci? Jak se nejčastěji tváří na učení a rozvoj? Pokud máte zájem rozvíjet lidi ve svém okolí, tento kurz vás nasměruje, jak na to.

Co vám kurz přinese:

 • Model 70-20-10: Jak a kde se učíme.
 • 3 nejčastější příčiny nedostatečného výkonu zaměstnanců a jak zasáhnout.
 • Jak provést analýzu rozvojových potřeb a jak zvolit správnou metodu rozvoje.
 • Zmapujeme, jak se u pracovníků projevují různé postoje k učení a jak by měl manažer zasáhnout, aby všechny motivoval k rozvoji a růstu.
 • Jak na rozvojové rozhovory:
  • S talentovaným pracovníkem, který je pro rozvoj zapálený.
  • S reaktivním pracovníkem, který má k učení spíše pasivní postoj.
  • S pracovníkem, který je aktivně negativní a je náročné ho motivovat k rozvoji.
 • Jak změřit, jestli má investice do vzdělávání smysl: 4 úrovně Donalda Kirpatricka.
 • Případová studie call centra: Jak do sebe zapadají jednotlivé prvky rozvoje .

Komu je kurz určen:

 • Manažerům různých úrovní řízení.
 • Specialistům v oblasti lidských zdrojů a rozvoje, kteří chtějí změnit postoje manažerů k tomu, jak by měli přistupovat k rozvoji lidí, a hledají inspiraci, jak toho dosáhnout.
 • Všem, kteří se zajímají o vzdělávání a rozvoj lidí.
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Martina Georgievová

Lektorka soft skills

Martina má přes 15 let zkušeností v oblasti vzdělávání a rozvoje. Její odborné konzultační dovednosti vycházejí číst vícezejména ze systému řízení výkonnosti a z využívání plnohodnotného potenciálu lidí, přičemž se zaměřuje na udržení vysoké úrovně jejich angažovanosti. Martina má neocenitelné zkušenosti s designem a implementací různých manažerských systémů se zaměřením na rozvoj leadership dovedností. Martina je také certifikovanou facilitátorkou rozvojového nástroje Sociomapování týmů a pro Kirkpatrickův Business Partnership Model, který jí umožňuje vytvářet komplexní vývojové programy, které měří dopad na výsledky v byznysu. Vzdělávání a rozvoj jsou její celoživotní vášní.

Hodnocení kurzu

93 %

56 hodnocení
40x
13x
3x
0x
0x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Andrea M.

Vyborny kurz, vela aha momentov a skvelych tipov na doladenie a vyuzitie v praxi

Reakce lektora:

“Tak to ma teší pani Andrea, že ste v kurze mali svoje A-ha momenty. O to sa my lektori často snažíme, ale či to tam naskočí a spojí sa to v nové poznanie, je tak trochu lotéria. O to viac sa teda teším, že Vám to tie A-ha momenty prinieslo :-). Môj najväčší A-ha moment v tejto oblasti je uvedomenie si modelovania pracovného prostredia, cez Monitoring výkonu, Posilňovanie nadobudnutých zručností a potom aplikovanie BONUS/MALUS schémy (hlavne ten malus bol môj veľký A-ha moment)“


Iva Leichmann

Trefne shrnuti zakladnich principu, nazorna ukazka rozhovoru rozhovoru, materialy k aplikaci znalosti z kurzu

Reakce lektora:

“Ďakujem za hodnotenie. Som rada, že sa Vám kurz páčil. Všetko dobré prajem!“


Martin M.

dakujem za lahko stravitelne skolenie. som toho nazoru, za takto k rozvoju ludi pristupuje tak 1/10 manazerov, ale po takomto skoleni by to % mohlo ist hore :-) Mlynky

Reakce lektora:

“Pozdravujem Martin a teda úprimne sa teším, že vnímate v kurze hodnotu pre manažérov.“

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.