Průvodce módou a stylem úspěšné ženy

i v audio verzi

Co se v kurzu naučíte

Chcete se umět perfektně obléknout do práce či pro jinou příležitost? Konečně dostanete návod, podle kterého to dokáže každá z nás! Prozradím vám většinu svých tajemství z mé dlouholeté praxe. Žádné zbytečné poučky, ale vše o čem mluvím, vám také ukážu.

V kurzu si osvojíte

Naučíte se, jak najít svůj styl a jak dosáhnout toho, aby se za vámi muži otáčeli!

Když víte, kým jste, dokážete si vytvořit svůj osobní styl a móda je způsob, jak ho vyjádřit v oblečení.

Poprvé vám někdo poskytne jistotu ve světě módy, protože vám prozradím všechny důležité věci z mé 18leté profesionální praxe. Odhalím vám úplně nový svět, kterému konečně začnete rozumět. Slibuji vám, že vás nebudu zahlcovat stovkami pouček, protože tenhle kurz je unikátní v tom, že všechno o čem budu mluvit, vám také ukážu! Nakonec zjistíte, že skvěle vypadat je vlastně jednoduché.

Zvu vás na tento kurz, kde vám prozradím většinu mého tajemství. Po jeho shlédnutí, budete vědět, jak najít svůj styl a jak dosáhnout toho, aby vám to slušelo.

V kurzu se naučíte:

 • jak se vhodně obléknout do kanceláře
 • jak najít svůj styl
 • jak si efektivně tvořit šatník
 • jak nakupovat oblečení
 • jak harmonizovat své proporce
 • kombinovat oblečení podle unikátní metody
 • základy dobrého stylingu

Kurz je určený pro všechny, kteří chtějí:

 • najít svůj jedinečný styl
 • vyjádřit prostřednictvím oblečení, kým opravdu jsou
 • být profesionálně oblečeni do práce a přitažlivě na rande
 • sestavit si šatník snů, který budete milovat
 • naučit se správně kombinovat oblečení
 • vědět, jaké jsou vaše oblíbené obchody a jak v nich nakupovat
 • vymýtit ze svého slovníku větu „nemám co na sebe”

Osnova kurzu

Lenka Zelenohorská

Lenka Zelenohorská

Osobní stylistka a milovnice módy

Lenka je osobní stylistka a móda je její vášní. Měla to štěstí, že do vínku dostala oči se smyslem pro krásu. Možná číst víceje to tím, že pochází z umělecké rodiny. Každopádně prostředí jí ovlivnilo a k módě jí to přirozeně vedlo. Vystudovala uměleckou školu a od roku 2002 se módě věnuje naplno. Jako jedna z prvních v Česku se začala věnovat osobnímu stylingu profesionálně a od samého začátku si celý proces tvořila sama. Vymyslela autorskou módní typologii, unikátní Kapsli 3-2-1, návod, jak si vytvořit šatník snů a další potřebné nástroje k poznání svého stylu. Vybudovala Ateliér stylu, ve kterém jí ročně navštíví desítky žen, které se rozhodly najít samu sebe i v oblékání. Více najdete na lenkazelenohorska.cz

Všechny kurzy lektora Lenka Zelenohorská

Hodnocení kurzu

92 %

459 hodnocení
336x
77x
34x
5x
7x

Vladimír K.

Zaujímavý kurz dozvedieť sa čo to o ženskom svete módy, ďakujem.

Reakce lektora:

“Dobrý den, Vladimíre, velmi děkuji a mám radost. Lenka“


Michaela Semeráková

S tímto kurzem jsem byla stoprocentně spokojená. Měním zaměstnání a chtěla bych se věnovat stylingu na profesionální rovině. Bohužel jsem jen samouk a neměla jsem žádné absolvované kurzy a díky tomuto jsem získala první certifikát. Zároveň se mi otevírají obzory pro získání vytouženého zaměstnání, které bude i mým koníčkem. Děkuji paní lektorce za přínosné rady z teoretické i praktické sféry. Něco nového jsem si i odnesla a uvědomila jsem si, že oblast módy je můj životní sen a půjdu si za ním.

Reakce lektora:

“Dobrý den, Michaelo, to mě velmi těší. Pokud budete chtít, tak mě kontaktujte na mail info@indivine.cz. Otevřela jsem nový obchod INDIVINE s dámským oblečením v Praze a ráda Vás u mě přivítám. Můžete se zastavit třeba jen na kávu nebo si prohloubit Vaše znalosti nebo získat stáž u mě. To platí i pro další zájemce o práci osobní stylistky. Přeji krásný den a držím pěsti, ať se Vám daří. Lenka“


Lucie F.

Podání tématu lektorkou mi přijde velmi nešťastné - již po několika úvodních větách typu "muži chtějí abychom se jim líbily..., čím vyšší pozice ve firmě, tím je potřebné větší zahalení těla ..., jak má mít zapnuté sako Váš šéf...jsem měla nutkání kurz opustit (a krátce za jeho půlkou jsem tak opravdu učinila). Žádné nové ani přínosné informace, z mého pohledu naopak množství sporných bodů stejně jako otazníků - co mají mužské prefrence společného s ženským stylem a z jakých zdrojů informací letkorka vychází (módní proudy se mění každých 5 let..., pokud nebudete mít kaviltní boty, může se to na vašich nohou ošklivě podepsat..." - doprovázeno fotkou úzké lodičky na podpatku, která držení těla škodí velmi, ale ..."dodá Vám na eleganci"
Za mě opravdu nepovedený kurz po všech stránkách, bohužel nejde nedat žádnou hvězdičku

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Cena: 1 490 Kč s DPH

Počet lekcí:
12
Celková délka videí:
54 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup