Průvodce módou a stylem úspěšné ženy

Nejprodávanější

Kurzem provází  Lenka Zelenohorská

Vhodné k poslechu

Chcete se umět perfektně obléknout do práce či pro jinou příležitost? Konečně dostanete návod, podle kterého to dokáže každá z nás! Prozradím vám většinu svých tajemství z mé dlouholeté praxe. Žádné zbytečné poučky, ale vše o čem mluvím, vám také ukážu. Celý popisek

1 690 Kč s DPH

Celková délka

54 min

Počet lekcí

12

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Naučíte se, jak najít svůj styl a jak dosáhnout toho, aby se za vámi muži otáčeli!

Když víte, kým jste, dokážete si vytvořit svůj osobní styl a móda je způsob, jak ho vyjádřit v oblečení.

Poprvé vám někdo poskytne jistotu ve světě módy, protože vám prozradím všechny důležité věci z mé 18leté profesionální praxe. Odhalím vám úplně nový svět, kterému konečně začnete rozumět. Slibuji vám, že vás nebudu zahlcovat stovkami pouček, protože tenhle kurz je unikátní v tom, že všechno o čem budu mluvit, vám také ukážu! Nakonec zjistíte, že skvěle vypadat je vlastně jednoduché.

Zvu vás na tento kurz, kde vám prozradím většinu mého tajemství. Po jeho shlédnutí, budete vědět, jak najít svůj styl a jak dosáhnout toho, aby vám to slušelo.

V kurzu se naučíte:

 • jak se vhodně obléknout do kanceláře
 • jak najít svůj styl
 • jak si efektivně tvořit šatník
 • jak nakupovat oblečení
 • jak harmonizovat své proporce
 • kombinovat oblečení podle unikátní metody
 • základy dobrého stylingu

Kurz je určený pro všechny, kteří chtějí:

 • najít svůj jedinečný styl
 • vyjádřit prostřednictvím oblečení, kým opravdu jsou
 • být profesionálně oblečeni do práce a přitažlivě na rande
 • sestavit si šatník snů, který budete milovat
 • naučit se správně kombinovat oblečení
 • vědět, jaké jsou vaše oblíbené obchody a jak v nich nakupovat
 • vymýtit ze svého slovníku větu „nemám co na sebe”
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Lenka Zelenohorská

Osobní stylistka a milovnice módy

Lenka je osobní stylistka a móda je její vášní.

Měla to štěstí, že do vínku dostala oči se smyslem pro krásu. Možná je to tím, že pochází z umělecké rodiny. Každopádně prostředí jí ovlivnilo a k módě jí to přirozeně vedlo. Vystudovala uměleckou školu a od roku 2002 se módě věnuje naplno. Jako jedna z prvních v Česku se začala věnovat osobnímu stylingu profesionálně a od samého začátku si celý proces tvořila sama. Vymyslela autorskou módní typologii, unikátní Kapsli 3-2-1, návod, jak si vytvořit šatník snů a další potřebné nástroje k poznání svého stylu. Vybudovala Ateliér stylu, ve kterém jí ročně navštíví desítky žen, které se rozhodly najít samu sebe i v oblékání.

Více najdete na lenkazelenohorska.cz

Hodnocení kurzu

91 %

605 hodnocení
440x
98x
44x
14x
9x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Jitka L.

Úžasný kurz, dozvěděla jsem se mnoho zajímavého a konečně si mohu srovnat šatník a bude plně využitý. A již vím jak kombinovat oblečení.

Reakce lektora:

“Dobrý den, paní Jitko. Děkuji za vaši milou a nadšenou recenzi. Přesně to jsem do kurzu dala - abyste si sama dokázala koncepčně srovnat šatník a vědět, jak kombinovat oblečení. Ráda vás uvítám v obchodě Indivine na Praze 1, kde vám vše mohu ukázat i prakticky. Hezké dny, Lenka“


Marie N.

Některá prohlášení v kurzu myslím opravdu nepatří do 21. první století, ale ve chvíli, kdy se od nich oprostíme nebo je ignorujeme, lze v kurzu najít i pár zajímavých rad.


Katarína Sekanina

Bohužiaľ kurz nedoporučujem, je veľmi zastaralý. Viem, že pani lektorka sa snažila a odviedla na tom veľa práce, sama som si nejaké 2-3 tipy v kurze našla (o nakupovaní), ale inak je dosť nepoužitelný. Hodí sa možno pre generáciu 40-50+. Dnes už je vo firmách aj na manžérskych pozíciach veľká volnosť v obliekaní a rozhodne neplatí že "žena može mať odhalené len kotníky a zápastie". Je dnes úplne OK mať v kancelárii ako manažérka trebárs ripped jeans s nejakým drahším sakom a elegantným topom. Viac prínosné je násť si Youtuberku vašej generácie s podobným typom tela a dostanete lepšie súčastné inšpirácie. Oblečenie ukazované na videu v pozadí vyzerá fakt strašne, to sa dnes už nenosí, resp. nie je "in".

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.